Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Babski wieczór więcej

Co podać i jakie zabawy zorganizować podczas spotkania w damskim gronie?

forum

Jakie meble do salonu wybrać? więcej

Jak, Waszym zdaniem, najlepiej urządzić to główne pomieszczenie w domu, mieszkaniu?

forum

Depilacja jesienią i zimą więcej

Wiele kobiet trochę ją sobie odpuszcza, gdy za oknem zimniej. Czy Wy też do nich należycie?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. Dodano: 12-09-2007, 17:58 #11
    Nie chcę cię martwić, ale może nigdy jej do tego nie namówisz. Moja żona też nie chciała się kochać tak ze mną, no czasem jak alkohol zaszumiał w głowie i to też było takie bardzo krótkie, nijakie z odrzuceniem. W końcu wczoraj przyznała się do tego, że czuje obrzydzenie (właściwie to wiedziałem o tym od przedmałżeństwa albo raczej wyczuwałem, ale miałem nadzieję, że coś się wyprostuje), że ma uraz... Kupiłem nawet taki kremik 69 na allegro, bo sobie myślę, że może rzeczywiście to zapach, ale nie pomogło. Pozostaje mi tylko łóżkowa rutyna i coraz większa seksualna nuda, która... a zresztą każdy wie jak to może się skończyć.

2. Dodano: 12-09-2007, 19:44 #12
    no witam was! ja jestem tego zdania ze jak kobieta kocha i chce to niema przeszkód ja wogóle w zyciu i od dziecka brzydziłam sie wielu rzeczy i myślałam ze tego tez bede sie brzydziła ale jest przeciwnie. Pierwszy raz było dziwnie bo to cos nowego a teraz uwielbiam to <mój maz zreszta tez> ten smaczek te jego błedne oczka potrzebowalismy czegos nowego bo w nasze lózko wkradła sie rutyna i uwierzcie mi niema lepszej recepty na udany sex niz mału,,lodzik'' od czasu do czsu .Potrafie nieraz budzic w ten sposób meza on to uwielbia gdy wślizguje sie pod kołdre i zaczynam ssac

3. Dodano: 12-09-2007, 19:47 #13
    APEL!!!!
    do wszystkich zon!!!!
    do wszystkich kochanek!!!!
    do wszystkich kobiet!!!!
    zadbajcie o swoich mezczyzn oni tez potrzebuja takiej miłosci i to nie jest obrzydliwe jak sie kocha to nawet smakuje!!!!

4. Dodano: 12-09-2007, 19:48 #14
    pytanie??
    czy ty piescisz swoja kobiete oralnie?????????

5. Dodano: 12-09-2007, 19:59 #15
    niedoczytałam sory no piescisz wiec rada przestan chłopie!! ona cie wykorzystuje ! <do swoich przyjemnosci> zateskni za twoim jezyczkiem to zaraz go possie pozdrawiam pa

6. Dodano: 13-09-2007, 10:52 #16
    Czesc.
    Mozliwe ze Twoja zona w przeszlosci miala nie mile doswiadczenia co do tego typu pieszczot i z tad jej zachowanie..
    Porozmawiaj z nia o tym ale delikatnie,do niczego nie zmuszaj bo to da skutek odwrotny,malo tego nie bedzie miala na nic ochoty...
    Pozdrawiam .Bye

7. Dodano: 26-09-2007, 11:04 #17

szczera rozmowa

A ja poradziłabym Ci poprostu szczczerze z nią porozmawiać. Zapytać ją dlaczego to dla niej trudne... A jeśli trudno jej o tym mówić, niech Ci napisze... Różni są ludzie, mają różne charaktery, różne doświadczenia... a to jest bardzo delikatna sprawa. Uważam, że szczera rozmowa może podsunąć Ci rozwiązanie problemu. Pozdrawiam serdecznie

Cytat Zamieszczone przez Anndrus
    Z żoną jesteśmy już od 8 lat. Od dwóch lat rozpieszczam ją oralnie i ręką. Mi to sprawia prawdziwą rozkosz i jej też się podoba coraz bardziej. Ku mojemu zmartwieniu żona nie chce mnie pieścić oralnie. Rozmawiamy na ten temat i ona mówi, że nie może. Pieści mojego falusa ręką, sutkami i symbolicznie całuje. Marzy mi się coś więcej. Po za tym jest dobrą żoną i kochanką. Proszę o pomoc na pewno mieliście podobne problemy. Co wam w tym przełamaniu pomogło. Proszę o podpowiedzi zarówno kobiet jak i mężczyzn i poważne potraktowanie mojej prośby.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów