Wielkanocne wyjazdy

napisał/a: angela2 2010-03-05 16:08
Witam,

Chciałabym dowiedzieć czy znacie jakieś miejsce godne polecenia na mazurach, gdzie można spędzić święta wielkanocne. W tamtym roku byliśmy z rodziną nad morzem, ale z mojego miejsca zamieszkania to trochę jednak daleko, jak na tak krótki wyjazd. Słyszałam coś o Klekotkach, ale nie znam opini ludzi, którzy tam byli. Czy mają specjalną ofertę świąteczną? Może ktoś wie coś na ten temat.
allure80
napisał/a: allure80 2010-03-10 23:12
czy to nie jest ten hotel, który powstał w starym młynie? jeżeli tak - to miejsce warte zobaczenia, byli tam moi znajomi, jeżeli chodzi o ofertę wielkanocną to trzeba sprawdzić na stronie, powinni coś mieć.
napisał/a: angela2 2010-03-18 11:38
Tak, to ten hotel. Znalazłam ich stronę internetową i sprawdziłam ofertę wielkanocną. Jest bardzo ciekawa, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Nie wszystkie hotele organizują atrakcje dla nich, a to przecież bardzo wymagający klienci.
napisał/a: boberek 2010-03-23 11:36
Ja wybieram się na Wielkanoc do tych Klekotek. Oprócz tego, że organizują znakomite święta z rozmaitymi atrakcjami, to jeszcze oferują pełną gamę zabiegów Spa. Polecam to miejsce, byłam tam juz kilka razy i zawsze znakomicie się bawiłam.
napisał/a: MilenaJ1985 2010-03-30 12:28
Ze mnie to jednak tradycjonalistka, która święta woli spędzać w gronie rodzinnym :)
napisał/a: cestjollie 2011-04-07 14:00
Ja ciągle myślę o wyłamaniu się z rodzinnej tradycji i spędzenie świąt razem z moim chłopakiem, gdzieś daleko od cywilizacji.. Szczególnie w tym roku, kiedy można trochę pokombinować i połączyć wolne świąteczne i majowe - znalazłam bardzo fajny ośrodek na Pojezierzu Brodnickim - hotel Głęboczek, poza spa i winnicą oferuje spływy kajakowe i nordic walking, moglibyśmy więc całkiem aktywnie spędzić ten urlop.
napisał/a: jadziekk 2012-03-06 13:43
My w święta też wujeżdzamy Do moich rodziców :D
napisał/a: kasiate 2012-03-06 23:28
Ja uważam, że warto wyjechać gdzieś na Wielkanoc i spędzić miło czas na przykład tylko z mężem. Na co dzień mamy tak mało czasu dla siebie, że Święta są do tego najlepszą okazją. Jestem za tym, żeby wyjechać z domu i zostawić wszystkie problemy za sobą, a nie siedzieć w kuchni całymi dniami i gotować świąteczne potrawy. Myślę, że taki wyjazd każdemu małżeństwu dobrze zrobi, ze względu na spędzanie dużo wspólnego czasu. Dlatego mamy już w biurze zarezerwowany pobyt wielkanocny. http://www.patrona.pl/wielkanoc Poza tym wydaje mi się, że i tak coraz więcej ludzi tak robi, bo po prostu wybierają wygodę, a ja uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie na tych kilka wolnych dni. W tym momencie coraz więcej biur przedstawia atrakcyjną ofertę wielkanocną zarówno w Polsce jak i za granicą, z której warto skorzystać.
napisał/a: musztarda 2012-03-07 12:04
MilenaJ1985 napisal(a):Ze mnie to jednak tradycjonalistka, która święta woli spędzać w gronie rodzinnym :)


Zgadzam się. Na święta zawsze miło wrócić do domu, a podróżować w czas "powszedni" :)
zlote_dzieci
napisał/a: zlote_dzieci 2012-03-14 12:46
W Klekotkach również spędziłam jakiś czas, sam hotel w porządku, piękne miejsce i wyborna kuchnia :P Szczególnie barszcz ukraiński. Kucharka jest cudowną kobietą :)
napisał/a: pawie_oko 2012-03-19 15:03
mnie też się marzy wyjazd wielkanocny, widziałam, ze w Hotelu Primavera jest bardzo fajna oferta Wielkanocna, a może któraś z was już tam była i podzieli się ze mną swoimi wrażaniami, jak było?
mlecznasabi
napisał/a: mlecznasabi 2012-03-25 16:33
a ja wybieram się z rodzinką do parku dinozaurów ;p