Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. Dodano: 05-03-2010, 16:08 #1

Wielkanocne wyjazdy

Witam,

Chciałabym dowiedzieć czy znacie jakieś miejsce godne polecenia na mazurach, gdzie można spędzić święta wielkanocne. W tamtym roku byliśmy z rodziną nad morzem, ale z mojego miejsca zamieszkania to trochę jednak daleko, jak na tak krótki wyjazd. Słyszałam coś o Klekotkach, ale nie znam opini ludzi, którzy tam byli. Czy mają specjalną ofertę świąteczną? Może ktoś wie coś na ten temat.

2. Dodano: 10-03-2010, 23:12 #2

Odp: Wielkanocne wyjazdy

czy to nie jest ten hotel, który powstał w starym młynie? jeżeli tak - to miejsce warte zobaczenia, byli tam moi znajomi, jeżeli chodzi o ofertę wielkanocną to trzeba sprawdzić na stronie, powinni coś mieć.

3. Dodano: 18-03-2010, 11:38 #3

Tak, to ten hotel. Znalazłam ich stronę internetową i sprawdziłam ofertę wielkanocną. Jest bardzo ciekawa, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Nie wszystkie hotele organizują atrakcje dla nich, a to przecież bardzo wymagający klienci.

4. Reklama

5. Dodano: 23-03-2010, 11:36 #4

Ja wybieram się na Wielkanoc do tych Klekotek. Oprócz tego, że organizują znakomite święta z rozmaitymi atrakcjami, to jeszcze oferują pełną gamę zabiegów Spa. Polecam to miejsce, byłam tam juz kilka razy i zawsze znakomicie się bawiłam.

6. Dodano: 30-03-2010, 12:28 #5

Ze mnie to jednak tradycjonalistka, która święta woli spędzać w gronie rodzinnym

7. Dodano: 07-04-2011, 14:00 #6

Ja ciągle myślę o wyłamaniu się z rodzinnej tradycji i spędzenie świąt razem z moim chłopakiem, gdzieś daleko od cywilizacji.. Szczególnie w tym roku, kiedy można trochę pokombinować i połączyć wolne świąteczne i majowe - znalazłam bardzo fajny ośrodek na Pojezierzu Brodnickim - hotel Głęboczek, poza spa i winnicą oferuje spływy kajakowe i nordic walking, moglibyśmy więc całkiem aktywnie spędzić ten urlop.

8. Dodano: 06-03-2012, 13:43 #7

My w święta też wujeżdzamy Do moich rodziców

9. Dodano: 06-03-2012, 23:28 #8

Ja uważam, że warto wyjechać gdzieś na Wielkanoc i spędzić miło czas na przykład tylko z mężem. Na co dzień mamy tak mało czasu dla siebie, że Święta są do tego najlepszą okazją. Jestem za tym, żeby wyjechać z domu i zostawić wszystkie problemy za sobą, a nie siedzieć w kuchni całymi dniami i gotować świąteczne potrawy. Myślę, że taki wyjazd każdemu małżeństwu dobrze zrobi, ze względu na spędzanie dużo wspólnego czasu. Dlatego mamy już w biurze zarezerwowany pobyt wielkanocny. http://www.patrona.pl/wielkanoc Poza tym wydaje mi się, że i tak coraz więcej ludzi tak robi, bo po prostu wybierają wygodę, a ja uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie na tych kilka wolnych dni. W tym momencie coraz więcej biur przedstawia atrakcyjną ofertę wielkanocną zarówno w Polsce jak i za granicą, z której warto skorzystać.

10. Dodano: 07-03-2012, 12:04 #9

Cytat Zamieszczone przez MilenaJ1985 Zobacz posta
    Ze mnie to jednak tradycjonalistka, która święta woli spędzać w gronie rodzinnym
    Zgadzam się. Na święta zawsze miło wrócić do domu, a podróżować w czas "powszedni"

11. Dodano: 14-03-2012, 12:46 #10

W Klekotkach również spędziłam jakiś czas, sam hotel w porządku, piękne miejsce i wyborna kuchnia :P Szczególnie barszcz ukraiński. Kucharka jest cudowną kobietą

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów