Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: relaks

1. Dodano: 03-03-2010, 21:20 #1

relaks

Ja z reguły lubię relaks i w ten dzień, zrobię to co rok temu, przyniosło mi to szczęście na następny rok. Najpierw kwiatki w pracy od "grubaska" grubasek to mój szef, chce być co roku miły więc co roku przynosi kwiatki do pracy.
    Później kawa z koleżankami i dyskusja co będziemy robić po pracy .
    W tym roku na pewno będzie basen, kosmetyczka i fryzjer
    Wybrałyśmy już nawet lokalizację, wszystko w jednym przy Merliniego w Warszawiance (jak na prawdziwe warszawianki przystało), więc po pracy basen, później fryzjer p. Łukasz Stokowski (podobno ma baardzo długie i sprytne paluszki
    a na deser mikrodermabrazja to na twarzyczki i (już nie mogę się doczekać) fale radiowe na biust i ciałko u p. Anny Zajdel, po basenie i fryzjerze to będzie bardzo efektywne zakończenie dnia

2. Dodano: 09-03-2010, 21:47 #2

Odp: relaks

już same słowa co będziesz robić brzmią relaksująco
    ja w tym dniu to marze tylko o jednym , żeby ktoś ugotował mi super obiad, bo wyjścia do restauracji jakoś mnie nie cieszą

3. Dodano: 11-02-2011, 12:51 #3

Uważam, że nie ma nic bardziej odprężającego od zabiegów pielęgnacyjnych w sprawdzonych miejscach? A czy słyszałyście o hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Jest to wyjątkowe miejsce gdzie skorzystać można z winoterapii i między innymi z kąpieli w winie. Myślę, że coś takiego pozwoliłoby mi na długo zapomnieć o zmartwieniach.

4. Reklama

5. Dodano: 17-02-2011, 15:57 #4

Zazdroszczę Ci takich planów na dzień kobiet. U mnie niestety nie będzie to wyglądało tak kolorowo. Chociaż jestem ciekawa czy w pracy coś wymyślą moi współpracownicy z tej okazji. No ale cudów się nie spodziewam, także pewnie dla mnie będzie to kolejny dzień tygodnia.

6. Dodano: 05-03-2013, 11:17 #5

Ja uważam, że najlepszy pomysł na spędzenie takiego dnia to zadbanie o siebie. Ja polecam wszystkim paniom zabiegi relaksujące, masaże w Good Time Day Spa. Najwyższej klasy specjaliści zajmą się państwem

7. Dodano: 08-03-2013, 09:53 #6

Czyli jakie to zabiegi? Bo ja się na tym słabo znam.

8. Dodano: 05-03-2015, 12:17 #7

W tym roku Dzień Kobiet świętować będę już od jutra
    najpierw idę na koncert ulubionego zespołu, w sobotę z przyjaciółką na zabiegi pielęgnacyjne na ciało i maseczkę a w niedzielę na ciacho z drugą przyjaciółką w planach oczywiście mam też jakieś zakupy, może wpadnie jakaś nowa sukienka, idealna na wiosnę

9. Dodano: 23-02-2016, 15:00 #8

na początku myślałam, ze ostatni post z tego roku i sobie myślę, no nieźle, 2 tyg. do dnia kobiet i zaczyna się świętowanie

10. Dodano: 23-02-2016, 19:30 #9

Cytat Zamieszczone przez agatka79_gol Zobacz posta
    na początku myślałam, ze ostatni post z tego roku i sobie myślę, no nieźle, 2 tyg. do dnia kobiet i zaczyna się świętowanie
    Każdy świętuje, jak lubi haha

11. Dodano: 29-02-2016, 17:29 #10

Cytat Zamieszczone przez agatka79_gol Zobacz posta
    wow! już tylko dwa tygodnie... ale czas pędzi!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów