Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 67
  1. Dodano: 12-10-2011, 12:46 #41

Odp: Gdzie najtaniej sprzęt rtv i agd???

No ja ostatnio na agito.pl kupiłam odkurzacz Philipsa bezworkowca i zapłaciłam zaledwie 285zł. Bardzo dobra cena. Polecam ten sklep.

2. Dodano: 24-10-2011, 16:38 #42

Ale wiecie też – najtańszy sprzęt to najczęściej nienajlepszy sprzęt. Ja jak coś kupuję, to już wolę wydać więcej, ale wybrać taki produkt, który posłuży mi na lata. Teraz przydałby mi się dobry odkurzacz, najlepiej taki, który by gwoździe z parkietu wyciągał!

3. Dodano: 14-11-2011, 17:07 #43
    Przegląda
    Skierniewice

a nie szybciej na ceneo

Mój blog - Moje prace Zapraszam do oglądania i komentowania

4. Dodano: 18-11-2011, 09:20 #44

Też mi się wydaje, że na ceneo, tam przynjamniej można opinie poczytać o sprzęcie, porównać ceny itp.

5. Dodano: 28-11-2011, 14:56 #45

Z tymi recenzjami użytkowników, to też bywa różnie. Też kupowałam ostatnio trochę sprzętu i wszystko sprawdzałam właśnie w ten sposób, wiecie: bezworkowy odkurzacz opinie etc. i kupiłam model, z którego nie jestem zadowolona, a z tego co o nim pisali to prawie nic się nie zgadza.

6. Dodano: 30-11-2011, 14:02 #46

Ja wolę najpierw sprawdzić np. na Ceneo, w którym sklepie są najtańsze artykuły

7. Dodano: 02-12-2011, 11:27 #47

Jak kupowałam kompakta, to tutaj były najtańsze aparaty foto, ale jeśli chodzi o RTV AGD to nie mam zbyt dużego doświadczenia

8. Dodano: 02-12-2011, 11:42 #48

Popieram Gabi222. Ja też sprawdzałam na ceneo i na nokaucie. Akurat tutaj kupiłam piekarnik do zabudowy, kiedy ostatnio wymieniałam, bo stary udało mi się popsuć Ale generalnie różne sklepy internetowe mają dobre ceny. To już trzeba patrzeć na konkretny model.

9. Dodano: 10-01-2012, 15:30 #49

ja też uważam, że sklepy internetowe są dobrym rozwiązaniem, nie wychodząc z domu, można kupić prawie wszystko do domu, praktycznie jednym kliknięciem i wszytsko gotowe, teraz sklepy internetowe maja bardzo dobre ceny bo nie potrzebują sztabu ludzi do obsługi tak jak te wielkie sklepy

10. Dodano: 10-01-2012, 15:52 #50

Na pewno warto taki sprzęt kupować w Internecie. Jeżeli chodzi o najtańsze sklepy tego typu to na pewno na medialux.pl można kupić sporo ciekawych rzeczy nie wydając na to majątku. Ostatnio jest to jeden z częściej odwiedzanych przeze mnie e-sklepów.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów