dieta gwiazd

napisał/a: talkative 2010-02-28 22:53
Ostatnio zainteresowana tematem diet szperałam po internecie i trafiłam na artykuł o dietach stosowanych przez niektóre nasze gwiazdy show biznesu. Są to diety rotacyjne polegające na wyeliminowaniu ciężko przyswajalnych przez nasz organizm produktów, i zastępowaniu ich tymi zdrowszymi i przyswajalnymi. Bez efektu jojo, bez okrutnych głodówek, poczytajcie: http://www.vimed.pl/odchudzanie.html Co o tym sądzicie?
napisał/a: KibaM 2011-03-06 19:56
W 3 miesiące od 10 do 20kg to dużo, bardzo dużo. Ciekawe. Jest to ostateczność dla osób chorych na otyłość. Dla przeciętnego odchudzającego się poleciłabym raczej siłownie, basen, dietę, tabletki, kremy. Natknęłam się na artykuł o dietach z photo shopa: http://dietasouthbeach.net.pl/2011/02/27/dieta-z-photo-shopa/ Polecam przeczytać to osobom, które dążą do sylwetki takiej jaką mają gwiazdy. Prawda jest taka, że ich sukcesem w dużej mierze jest: retusz (można pozbyć się zbędnych kilogramów na zdjęciach) i dobrze dobrana bielizna, strój (wyglądasz na chudszą). Pozdrawiam.
napisał/a: sansa 2011-04-07 18:04
według mnie najlepsza dieta jest poprostu ruch, troche ćwiczeń i spokojnie można na wiosne zrzucić pare kilogramow, nie jest to wcale takie trudne :)


---
wynajem mieszkań mieszkania do wynajęcia
napisał/a: alabuk4 2012-08-19 22:45
Wszystkie gwiazdy stosują diety. Nie oszukujmy się. jedne bardziej, inne mniej restrykcyjne. Wiele z nich też ćwiczy. Czytałam na różnych portalach, że też bardzo dużo ćwiczą. Ponoć aerobiczna 6 weidera jest bardzo skuteczna.
napisał/a: Hart1 2012-10-27 12:27
smutne jest to, że młode dziewczyny chcą wyglądać jak patyki i odchudzają się na siłę, a potem stoją w kolejkach do leczenia anoreksji. Naprawdę chude nie jest idealne...:(
napisał/a: 0sweetness0 2012-11-23 15:24
Ja wolę ćwiczyć niż odmwiać sobie przyjemności :)

________________
Sport i fitness- Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl
napisał/a: Margerytka28 2012-12-26 14:25
Gdybym miała się odchudzać tak, jak gwiazdy polskiego czy tam amerykańskiego ekranu,
to pewnie szybciej bym wylądowała u psychologa, niż schudła...
Zresztą mój lekarz mówi, że ta cała moda na piękna szczupłą sylwetkę nie jest zła, ale kreują ją gwiazdy, które wcale nie mają super diet, tylko super gruby portfel na operacje...
A zwykłego człowieka na to nie stać, więc nie powinien się tym w ogóle frustrować.
napisał/a: alina26 2014-10-13 12:22
talkative napisal(a):Ostatnio zainteresowana tematem diet szperałam po internecie i trafiłam na artykuł o dietach stosowanych przez niektóre nasze gwiazdy show biznesu. Są to diety rotacyjne polegające na wyeliminowaniu ciężko przyswajalnych przez nasz organizm produktów, i zastępowaniu ich tymi zdrowszymi i przyswajalnymi. Bez efektu jojo, bez okrutnych głodówek, poczytajcie: http://www.vimed.pl/odchudzanie.html Co o tym sądzicie?


Też ostatnio trafiłam na jakiś artykuł i bardzo mnie zaintrygowała zmiana pani Szostak. Kobie schudła, jakoś odmłodniała i w ogóle wygląda bardzo świeżo i to własnie na tej diecie eliminacyno-rotacyjnej. sama borykam się z dodatkowymi kilogramami i obczajałam tę klinikę, tylko w krakowie, nie w warszawie. co mi się spodobało, że podejście tych ludzi, to nie tylko utrata zbędnych kg, ale dbanie o zdrowie, trochę taka filozofia zdrowego życia!
napisał/a: trisz 2014-12-23 15:58
Ja tam nie jestem fanką żadnych diet cud. Wolę się po prostu zdrowo odżywiać.
napisał/a: werka_90 2015-01-04 17:23
Przede wszystkim wystarczy przestać jeść zmażone na oleju, zrezygnować z zółtego sera itd. Poćwiczyć i samo spadnie mimo że będziemy się najadać - ja tak mam ;)
napisał/a: portsmouth0x 2015-06-24 13:13
Gdzieś w internecie czytałem, że skuteczna jest dieta Dukana. Myślę, że osoby mające problemy z nadwagą powinny zajrzeć do tej książki. Wiele osób było z niej zadowolonych.
napisał/a: talentedgirl 2015-08-24 15:33
A może wystarczyło by się zacząć po prostu zdrowiej odżywiać, czyli nie jeść tłustego ani przetworzonego jedzenia, uprawiać regularnie sport i dużo pić wody? Gwiazdy zazwyczaj katują się drakońskimi dietami.