Konkurs "Czysta krew"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-02-26 11:17
Konkurs rozwiązany!!!

- DVD "Czysta krew" otrzymują:

1. rever
2. malek83

- t-shirty otrzymują:
1. aczp
2. Kath4
3. bercia5
4. pplatyna

- książki "Klub martwych" Charlaine Harris otrzymują:
1. Naznaczona
2. Katjen27
3. ilonar2301
4. gosia5

Laureatom serdecznie gratulujemy. Redakcja wyśle informację o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.


Zadanie konkursowe:
Gdybyś mógł/a spotkać się z jednym z wampirów z serialu Czysta krew, to którego byś wybrał/a i dlaczego?
Swoją wypowiedź zamieść jako post.

Nagrody w konkursie:
- 2 DVD Czysta krew, sez. 1
- 4 t-shirty
- 4 książki "Klub martwych" Charlaine Harris
napisał/a: melsner 2010-02-26 13:07
Domyślam się, że rywalizacja rozegra się pomiędzy dwoma wampirami, męskimi oczywiście. Myślę o Billu i Ericu. Nie wiem co jest w tych wampirach, że tak fascynują nas kobiety, przecież tak naprawdę to istoty bezwzględne, żywiące się krwią a jednak nas tak bardzo kuszą... Czy wyobrażacie sobie, żeby zafascynował Was zwykły facet, który pije krew? Każda z nas powiedziałaby "BLEE" ale na myśl o spotkaniu wampira chodzą nam ciarki po plecach - takie przyjemne oczywiście :) Ja chciałabym spotkać Erica. Dlaczego? Bo jest zły do szpiku kości i jeśli by mnie nie wypił, to bym uważała za duży sukces... Miałabym co opowiadać dzieciom :D
napisał/a: madzia333 2010-02-26 13:38
Lepszym Wyjściem Od Spotkania Z Wampirem Byłoby Po Prostu Zakupmplowanie Sie Z Nim.. Moze To Brzmi Banalnie Bo To Rządne Krwi, Narwane Bestie Ale Skoro Juz Spotkaliśmy Się Z Takim To Bardzo Możliwe że Jego świat Zacznie Nam Wkrótce Zagrażać.. Moim Sprzymierzeńcem Zdecydowanie Mógłby Być Eric.. Jest Przystojny, Intrygujący I Budzi Respekt Wśród Wampirów.. Byłby Wspaniałym Bodygardem :) Bill Też Jest Niezły Alę Trochę "za Grzeczny" Jak Dla Mnie... Z Resztą Już Jest Zajęty Więc Miałabym Na Peńku Z Sookie ;dd


P.s. Serial Jest Rewelacyjny :))
Pozdrawiam Wszystkie Fanki
napisał/a: pplatyna 2010-02-26 14:44
Wybralabym Billa bo jest opiekuńczy i jak widać zdolny do pozytywnych uczuć, podoba mi sie to, że kocha Sookie i jest w stanie zrobic dla niej wszystko...takie to romantyczne. Jest też najprzystojniejszy z wampirów...

A tak wogóle to chcialabym się stać jedna z nich heh :D takie spotkanie byłoby czyms niezwykłym, owianym grozą i tajemnicą, co by sie na nim dzialo nikt nie wie... może jestem swietnym kąskiem dla wampira i nie mógłby sie mi oprzeć... kto to moze wiedzieć... Jest tez szansa że by sie mnie wystraszył...

*Chcialabym się z nim spotkać bo może ma jakieś namiary na Edzia(Edwarda) przeciez to też wampir xD :D:D wiem wiem to inna bajka ale zawsze warto spróbowac :D:D:D
napisał/a: jolunia559 2010-02-27 07:47
Bill Compton (Stephen Moyer)-mimo swojego wieku /ma w końcu 173 lata/ jest taki przystojny.
To wampir o gołębim sercu!
Potrafi kochać i walczyć o swoją miłość.
Wie,że ludzie są przeciwni miłości jego i Sookie,a jednak nie poddaje się .
Walka natury wampira z ludzkimi uczuciami jest fascynująca!
Oh jakże chciałabym wypić krwistego brudzia właśnie z Billem!
napisał/a: jaga12Xj1 2010-02-27 09:11
Tak Naprawdę To żaden Mi Nie Odpowiada Ale Jak Bym Miała Wybierać To Bym Też Wybrała Billa Bo Mi Się Najbardziej Podoba W Tym Serialu Fajnie Gra Dąży Do Swojego Celu Walczy O To Na Czym Mu Zależy
napisał/a: gosia5 2010-02-27 22:10
Jeśli mogłabym się spotkać z którymś z wampirów to nie byłby to ani Bill ani Eric, wybrałabym GODRICA. Jest to postać która poznajemy w 2 sezonie Czystej krwi. Wampir o wyglądzie młodzieńca, przeżył już ponad 2000 lat i przez te lata przeszedł najwiekszą przemianę. Krwiożerczy zabójca,bardzo samotny,wybiera na towarzysza i przemienia w wampira Erica,zostaje nie tylko jego stwórcą, ale także ojcem, synem i bratem. Po 2000 lat staje się człowiekiem z uczuciami, wrażliwością, który uwięziony jest w ciele wampira. Godric jako szeryf jest majestatyczny, odważny, wystarczy jedno spojrzenie i wiemy, że to on sprawuje największą władze. Jako jedyny z własnej rasy próbuje pojednać wampiry z ludźmi i choć jego starania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, to dają płomyczek nadziei na lepsze jutro. Chciałabym spotkać właśnie jego i czegoś się od niego nauczyć,gdyż tak wiele poznał życia. Następnie mogłabym go pożegnać razem z Sookie, kiedy będzie czekał na wschód słońca, żeby spłonąć. Wspominałabym jego słowa, które skierował do wampirów, iż traktują ludzi "Jak dziecko traktuje ważkę, wyrywając skrzydełka dla rozrywki". Czy my czasem też nie traktujemy się tak nawzajem?...
napisał/a: ~Kath4 2010-02-27 22:23
Wampirem, którego chciałabym spotkać, jest Bill Compton. On jest niesamowity! Nie dość, że niesamowicie przystojny jest też romantyczny i opiekuńczy, ma wspaniały charakter. Jego spojrzenie jest wręcz czarujące. Urzekła mnie jego troska o Sookie i chęć bycia z nią pomimo tego, że inni ludzie nie akceptowali ich związku. Powstrzymywał się od ugryzienia Sookie, gdy ona tego nie chciała. Widać, że jest gotowy zrobić dla niej wszystko... Może dla niektórych Bill jest zbyt szlachetny, zbyt idealny, ale mi się to właśnie w nim podoba. Jest jak książę z bajki. Cóż, nie da się nie zauważyć, że jest też miły i dobrze wychowany, widać to chociażby w jego rozmowach z babcią Sookie. Chociaż jest wampirem, Bill ma jednak w sobie coś z człowieka. Przykładem jest scena, gdy płakał wspominając swoją rodzinę. Troszczył się o swoje dzieci i żonę, gdy został wampirem zostawił ich, bo wiedział, że jeśli do nich wróci będą narażeni na niebezpieczeństwo.
Bill nie byłby tak wspaniałą postacią, gdyby nie Stephen Moyer, dzięki któremu postać ta jest niesamowita, mroczna i urzekająca.
napisał/a: klaudia28 2010-02-28 11:10
Gdybym mogła spotkać się, z którymś z wampirów wybrałabym z pewnością Billa. Z jednej strony podjęłabym taką właśnie decyzję, ze względu na to, że przy nim nie czułabym się zagrożona. Z drugiej strony chciaabym poznać kogoś prawie nieśmiertelnego, tak subtelnego, momentami uczuciowego jak Bill. Choć początkowo miał on wielkie problemy z ludzkimi odruchami szybko się ich nauczył dzięki niesamowitemu uczucui jakim jest miłośc. Wg mnie Bill jest najbardziej wartościowym spośród wszystkich wampirów. Jestem także pewna, że świetnie spędzilibyśmy czas, na rozmowach przy pełni księżyca, z checią posłuchałabym opowiadań p[rawdziwego świadka historii, która jes niestety zawsze tak nudno opisywana w książkach, z nim na pewno bym się nie nudziła!
napisał/a: leoniu 2010-03-01 00:11
Tara Thornton -
dobra dziewczyna o ostrym języku,
potrafi zbić innych z pantałyku!
Nieźle radzi sobie sama,
bo... cóż - nie wyszła jej mama.

Szanuję takie kobiety, nie powiem,
co same dają sobie radę z ustrojem.
A ta ma charakter zagadkowy:
Ostra, zadziorna, nie traci głowy.

Dziewczyna odważna, nie stereotypowa.
I niech się ta blond-piękność Sookie schowa.
Panna Tara zadba o siebie wspaniale.
O Thornton - mój ideale!!!
goskaf1
napisał/a: goskaf1 2010-03-01 15:43
Odpowiedź jest prosta wybrała bym Billa ! Aktor, który go gra czyli Stephen Moyer jest bardzo inteligentnym facetem, a do tego przystojnym. Chyba najbardziej podobaja mi się jego oczy, ona są na prawdę takie wampirze! Jestem pewna, że jeśli poszlibyśmy na kolację to mielibyśmy mnóstwo tematów do rozmowy. Zaprosiłabym go również do lunaparku, ponieważ kiedyś czytałam o nim, że bardzo lubi taką zabawę:)
napisał/a: bercia5 2010-03-01 17:20
Gdybym miała szansę spotkać jedną z postaci filmu "Czysta krew" to bez wątpienia byłaby to -Królowa Wampirów! ! ! Pojawia się Ona pod koniec serii drugiej i muszę szczerze przyznać że choć krótko Ją znam to zrobiła na mnie piorunujące wrażenie !!! Anielska piękność żyjąca od 400 lat która w mgnieniu oka zmienia nastrój z radosnego w atak furii, bawiąca się ludzkim życiem tak jak grą w kości ,przesączona zepsuciem i cynizmem-nic dziwnego że przetrwała tyle stuleci !!! A co dodaje jeszcze więcej pikanterii tej nieludzkiej istocie ??? Jest damskaim wcieleniem Hrabiego Draculi- silna,bezkompromisowa -sama o wszystkim decyduje i po wielu stuleciach prób i błędów świadomie wybiera "towarzystwo "kobiet. Cóż wypada tylko dumnie krzyknąć -KOBIETY RZĄDŻĄ !!!