Operacje plastyczne

napisał/a: marlena27 2010-02-06 13:01
Witajcie,szczerze zastanawiam się nad operacją plastyczną pośladków. Dlaczego? bo wogóle nie mam tyłka :( moje pośladki są tak płaskie, że mąż zartuje, że nie ma za co klepać itd. Obejżałam ciekawy film z operacji plastycznej pośladków i jestem pod wrażeniem http://www.plastyczneoperacje.pl/Filmy-Chirurgia-Plastyczna Co o tym myślicie? Odważyłybyście się?
napisał/a: ~ewelinka494 2010-02-27 21:08
no witaj...szczerze to bym sie na pewno nie odwazyła ani nie zdecydowała na jaką kolwiek operacje plastyczną...poniewaz kocham siebie taka jaka jestem...posladki to jeszcze nie koniec świata wiec zastanów sie dokładnie nad swoja decuyzja
napisał/a: janet9 2010-02-27 21:20
A ja chętnie zrobie sobie operację, tyle że ja chcę biust powiększyc, ale w tym roku odpada, bo jak na złośc w tym roku mam sopo uroczystości jak nie ślub to rocznica itp a wiadomo że w ciągu dnia się nie wykuruję.
Jeśli chodzi o operacje pupy to mam odwrotnie, mimo iż jestem szczupła to mam odstający tyłek, nie szeroki tylko odstający czy jak kto woli wypukły :)
A odnosnie samych operacji plastycznych to jestem za, w końcu są dla ludzi i jeśli ktoś chce sobie zrobic to prosze bardzo niech sobie zrobi, jeśli poczujesz się po tym lepiej to zrób, w końcu to jest twoje ciało i tylko i wyłącznie ty możesz decydowac jak ono ma wyglądac :)
napisał/a: dynamite 2010-03-04 19:12
Ja przyznam szczerze, że bardzo chętnie poddałabym się operacji plastycznej. Chociaż przyznam, że temat operacji plastycznych jest tematem tabu w naszym kraju. Zdarza się też, że kobiety, które poddały się takiej operacji nie były zadowolone z efektu i żałowały swojej wcześniejszej decyzji. Najczęściej wynika to z tego, że nie sprawdziły kliniki do której poszły.
Ostatnio przeczytałam w cosmoplitanie o klinice IQ Medica, która jest w Warszawie. To spodobało, że zaczęłam szukać w sieci więcej informacji na temat tej kliniki.
Weszłam nawet na ich stronę główną, żeby się dowiedzieć jakie zabiegi oferują.
Powiem wam, że bardzo zainteresowała mnie metoda powiększania piersi Macrolane. Nie jest to tradycyjne powiększanie piersi, za pomocą implantów, ale poprzez wypełnienie piersi żelem macrolane. Gdyby któraś z pań chciała poczytać o tym zabiegu http://www.iqmedica.pl/macrolane_powiekszanie_piersi,p75.html
Ale faktycznie jeśli nie czujesz się zbyt dobrze ze swoim ciałem może powinnaś rozważyć poważnie operację. Tylko pamiętaj o tym, żeby wybrać dobrą i rzetelną klinikę.
napisał/a: talkative 2010-03-06 14:25
Wiesz, wypełnianie elementów ciała kwasem hialuronowym (ten preparat Macrolane jest żelem na podstawie kwasu hialuronowego właśnie) jest dosyć popularny od dłuższego już czasu. Zabiegi takie są przede wszystkim mniej inwazyjne, a to dlatego, że kwas hialuronowy to związek chemiczny naturalnie występujący w naszym organizmie i nie jest traktowany przez organizm jako ciało obce. Można nim wypełniać nie tylko piersi, by stały się pełniejsze, ale stosuje się go również do wypełniania zmarszczek, powiększania ust itp.
W kwestii samych operacji plastycznych, ja uważam, że jeśli tylko ktoś ma jakiekolwiek kompleksy, bądź przeszkadzają mu pewne niedociągnięcia ciała może zdecydować się na operację plastyczną. To jest kwestia bardzo indywidualna i jeśli ma podnieść nasze własne poczucie wartości to czemu nie?
napisał/a: aksia 2010-03-10 12:55
czasem nie potrzba nawet operacji plastycznych.

obecnie medycyna estetyczna jest tak rozwinięta, że daje te same afekty, a nie wiąże się to z długotrwałym gojeniem ran i wyłązeniu z życia codziennego.
napisał/a: allbabel 2011-06-11 18:34
Ja uważam, że jakakolwiek operacyjna ingerencja w swoje ciało jest bez sensu, zwłaszcza, jeśli jest się młodym. Trzeba akceptować siebie jakimi jesteśmy, ewentualnie próbować poprawić, zlikwidować swoje kompleksy poprzez odpowiednią dietę, ubrania, czy też sport.
napisał/a: dsara 2011-07-29 13:45
Owszem jest to ingerencja we własne ciało, ale w naszych czasach krzywdzimy siebie na wiele innych sposobów, tylko tego nie zauważamy. Ja też miałam kiedyś takie zdanie, dopóki nie zobaczyłam galerii zdjęć z przed i po takich operacji http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl/?option=com_content&task=view&id=80 I da się zauważyć jak drobna korekta potrafi odmienić wygląd kobiety i z pewnością pomaga jej poprawić swoją samoocenę i kondycję psychiczną.
napisał/a: ~Pinezka270 2011-07-29 16:58
Zrobiłabym sobie bardzo chętnie operacje plastyczna biustu i wiem co znaczy nie miec czegoś na czym Ci zależy wiec jesli jestes przekonana co do swoich racji to nie wachaj sie i ciesz sie pięknymi,pełnymi posladkami.
napisał/a: Mart 2011-10-26 18:34
O kurcze. Super zdjęcia !! Szczerze zazdroszczę tym kobietom. CHoć ja pewnie jak bym się decydowała to na pierwszej wizycie pytałabym o substytuty operacji plastycznej - mimo wszystko. A jak sie idzie do rekomendowanego lekarza i rozmawia się z nim mając zaufanie że wspólnie podjęta decyzja będzie dobra to połowa sukcesu uważam :) Na oku mam Klinikię Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w centrum Warszawy, wiem, że jest sprawdzona, ale chyba jeszcze muszę dojrzeć do zapisania się.
szarpa
napisał/a: szarpa 2011-10-27 18:41
Jeżeli chciałabyś się skonsultować ze specjalistą, który realnie oceni Twój "stan" i nie wciśnie Ci na siłe operacji tylko będzie mógł Ci zaproponować alternatywę. To wybierz dużą klinikę no i oczywiście coś długo funkjonującego na rynku. Jeżeli myślisz o Warszawie to na 1 miejscu jest klinika Dr Sankowskiego.
napisał/a: Mart 2011-10-27 19:31
Nieźle, z tego co wiem właśnie ten doktor jest dyrektorem Kliniki o której pisałam :)
Nie wiedziałam, że tak wysoko w rankingach się plasuje. Dzięki !