Spa

napisał/a: talkative 2010-02-03 14:52
Wiem, że takich tematów już trochę było ale nie chcę odświeżać tych starych. Powiedzcie co najbardziej lubicie w SPA? Chodzicie w ogóle? Jakie zabiegi Wam przypadły najbardziej do gustu, a które były całkowitym niewypałem? A może jakieś SPA godne polecenia?
Ja ostatnio byłam w Jastrzębiej Górze w Primavera SPA i zafundowałam sobie masaż o dźwięcznie brzmiącej nazwie "Kraina czekolady" To był świetny relaks, doskonała aromaterapia i odprężenie :) Macie jakieś swoje typy?
napisał/a: Nneka 2010-02-04 15:01
Ale typy zabiegów czy konkretne spa? Bardzo fachowo wygląda Primavera i świetną lokalizację ma. Co do zabiegów jakie w nim robią, to kiedyś miałam taki masaż czekoladą, bardzo ujędrnia i napina skórę. Działa antycellulitisowo. Kusi mnie też masaż gorącymi kamieniami. Kusząco wyglądają też u nich turnusy odchudzające dietą Bardadyna i Montignaca. O tej drugiej czytałam już na forach i podobno ma bardzo dużą skuteczność i nie wymaga głodzenia się.
napisał/a: kasia_ka 2010-06-10 23:49
Osobiście mogę polecić centrum SPA w Hotelu Żubrówka w Białowieży. Dostępne są tam naprawdę ciekawe programy relaksująco-pielęgnacyjne np. "wspaniały relaks", "naturalne piękno", "chwila wytchnienia" - świetne odprężenie ;)
LADYALI
napisał/a: LADYALI 2010-07-26 13:11
Chętnie bym się teraz wybrała na taki zabieg do SPA :) Tylko jak to niby zrobić... Zabieg czekolada czy wszelkie inne wielce pożądane :) Ja ostatnio już sporo czasu nie pozwoliłam sobie na chwile takiego lenistwa ale chyba najwyższy czas to zmienić.
napisał/a: payton 2010-08-31 22:45
biorąc pod uwagę, że mam bardzo mało czasu na takie przyjemności, to sprowadzam Spa do domu, mianowicie zapraszam koleżanki, dzwonimy do Beauty HomeCare, przyjeżdża kosmetyczka i mamy nasze domowe spa..maseczki, masaże, manicure..wszystko czego dusza zapragnie ;)
napisał/a: Alicja30 2010-10-12 14:43
Można takie spa urządzić sobie w domowym zaciszu z przyjaciółkami
napisał/a: martycha 2010-11-04 21:05
wybrałam sie na aromatyczny zabieg z kosmetykami naturalnymi do retro day spa w warszawie, przyjemności, zabieg z kosmetykami naturalnymi pat&rub, a wlaścicielka salonu to Ada Fijał. podczas zabiegu z masażem pachniało cytrynką:)
napisał/a: Anka6 2010-12-21 15:45
Ja sobie SPA urządzam w domu. Do wanny wsypuję garść soli Zabłockiej - kosmetyk, który jest skuteczny w walce z cellulitem i rozstępami. Nie posiada ona jednak żadnych barwników ani substancji zapachowych, jest zupełnie naturalna, także dodaję sobie z tej serii również sól algowo-termalną i wtedy to już łazienka przypomina z prawdziwego zdarzenia SPA :)
napisał/a: nasic 2010-12-22 13:23
W Hotelu Głęboczek bardzo ciekawy jest masaż Pinotage. Bardzo skutecznie relaksuje, rozluźnia mięśnie i odpręża. Jest on oparty o winoterapię, jak większość zabiegów w Głęboczku, także trzeba powiedzieć, że zabiegi tam mają bardzo oryginalne.
napisał/a: Anka6 2011-01-27 10:17
Anka6 napisal(a):Słyszałyście coś może o salonie "Centrum Zdrowia i Urody Chanta'l" ? Wczoraj widziałam ten slogan na ul. Karolkowej (Warszawa). Raczej nowopowstały bo nie pamiętam by wcześniej tam był jakiś salon. Szukam jakichś informacji, strony www nie mają, jedyne co znalazłam to fb [url]www.facebook.com/pages/Centrum-Zdrowia-i-Urody-Chantal/146201732098691[/url]
Wie może któraś z Was o nim coś więcej?


Ok, już się sama zorientowałam. Byłam tam na refleksoterapii u pana W. Tylmana. Pomógł mi zwalczyć mięśniaki. Masaż tra ok 1,5 h, jest bardzo relaksujący, polecam.
napisał/a: kiwi123 2011-06-04 23:08
A ja uwielbiam SPA na Słowacji! Aquaciti w Popradzie jest rewelacyjne o każdej porze roku!
napisał/a: Anakonda88 2011-11-04 12:32
ja znowu bardzo duzo pochlebnych opinii słyszałam o primavera Spa w Jastrzębiej Górze , że mają bardzo fajne zabiegi w całkiem niezłych cenach, poza tym ośrodek jest położony zaraz koło plaży, ma w swojej ofercie także wczasy odchudzające , co też jest bardzo ciekawe