Wygraj zaproszenia do teatru

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-02-02 16:51
Konkurs rozwiązany!!!

Laureatami zostają:
1. ALICJAtoJA
2. Cikitusia
3. msadowska
4. lidiawawa

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!
Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum.


Mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń na spektakl „Jaskiniowiec”, który odbędzie się 12 lutego 2010 r. w Teatrze Praga.


Zadanie konkursowe
Wymień pięć rzeczy, które najbardziej wkurzają Cię u faceta, bądź jeśli jesteś mężczyzną to u kobiety.

Na najciekawsze wpisy czekają zaproszenia do teatru.

Przeczytaj regulamin konkursu
ALICJAtoJA
napisał/a: ALICJAtoJA 2010-02-03 15:42
Oto top 5 najbardziej denerwujących mnie cech męskich:
-drapanie się po intymnych miejscach ciała w miejscach publicznych lub przy znajomych-że niby to ma świadczyć o męskości?:eek:

-zasypianie w 10 sekund po stosunku( do którego ja przygotowywałam sie 2 godziny-golenie, kremy, maseczki itp)

-powtarzanie "ja wiem lepiej"-nawet gdy ewidentnie się mylą i tak idą w zaparte, tak jakby to była sprawa honoru, życia lub śmierci

-gdy udają, że nie potrafią pozmywać naczyń po obiedzie lub umyć toalety- tak jak gdyby woda, wiadro i płyn do mycia były jakimś cudem techniki,nowoczesnym wynalazkiem który jest zbyt skomplikowany by go mogli pojąć, albo gdy robią porządki z należytą niedokładnością by następnym razem kobieta powiedziała "kochanie ja zrobię to lepiej i szybciej".

-gdy podczas odwiedzin jego kolegów nagle zdanie w stylu:"widziałem wczoraj niezły wypadek samochodowy", zamienia sie w :"ej stary k***, ja pier***, co ja k*** wczoraj widziałem! Koleś tak pier**** w drugiego samochodem, że myślałem, że k*** ch*** go strzeli"
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2010-02-03 15:52
Ja też się wypowiem choć za nagrodę podziękuję

5 męskich rzeczy które mnie doprowadzają do szału:
* przeświadczenie że jest się bogiem i można mieć każdą laskę
* Gadanie o wielkim meczu tydzień wcześniej, że jak to będzie super itp. a po meczu jedno zdanie: "Ale dziadowsko grali"
* Twierdzenie że wszystko umią i potrafią,np. naprawa kranu czy zmiana żarówki, a i tak przez kolejny miesiąc nic z tym nie zrobią.
* Szpanowanie w samochodzie, z ręką na szybie, głośną muzyką i bezczelnym uśmiechem
* Pisanie lakonicznych esków typu: "ok" - to odpowiedź na zadane pytanie jak się czujesz, jak w pracy itp.
napisał/a: msadowska 2010-02-04 19:56
najbardziej denerwuje mnie, że
1. zapytać kogoś o drogę to hańba i wstyd
2. przekonanie - że na plaży facet z brzuszkiem jest ok, ale juz kobieta to nie
3. przekonanie, że skarpetki same przenoszą się do kosza z brudna bielizną
4. myślenie, że jak ktoś wolno jedzie samochodem to musi to być kobieta
5. widzi brudny samochód, ale mieszkanie nie jest az tak brudne aby je sprzątać
napisał/a: lidiawawa 2010-02-05 13:49
mogłabym wymieniać bez końca, ale 5 to 5 :)
-nigdy nie zauważa nowej sukienki, fryzury itp.
-o komplementy sama muszę się upominać
-nie opuszcza deski w toalecie (klasyk)
-zamawia moją ulubioną pizze i zjada ją przy mnie, gdy akurat jestem na diecie!
-najchętniej opowiadałby tylko o sobie i swojej pracy
napisał/a: lidiawawa 2010-02-13 12:48
Świetny spektakl! Naprawdę warto się wybrać:)