Szkola jezykowa..ktora?

napisał/a: marta81rr 2010-01-28 19:45
Poprosze polecic mi jakas szkole jezykowa dotyczaca angielskiego.
napisał/a: marta81rr 2010-02-01 23:39
nom ja Ci polecam TFLS, najlepsza jezykowa w PL wedlug mnie
napisał/a: payton 2010-10-01 09:20
jeżeli mieszkasz w Krakowie, Olkuszu, Wieliczce, Katowicach czy w Bielsku to mogę Ci polecić szkołę axon, uczysz tam się w małych grupach, ze świetnymi lektorami, a do tego robisz jeden poziom w jeden semestr, co jest bardzo dobrym tempem [normalnie jeden poziom robi się w dwa semestry], no i zapewniam Cię, że atmosfera jest fajna, także na bank nauka będzie Ci przychodziła o wiele łatwiej niż w innych szkołach językowych
napisał/a: PchlaSzachrajka 2010-10-01 12:33
A cos w Katowicach oprócz axonu, bardzo chętnie zapiszę się , ale raczej od zimowego semestru.
napisał/a: WyluzowanaMama 2011-02-23 08:18
Ja ze swojej strony mogę Ci polecić Axon Glob, mają tam małe grupy max do 8 osób, przystępne ceny i fajny program nauczania. Ja właśnie zamierzam tam wysłać swoją córkę :)
kantyczka
napisał/a: kantyczka 2011-10-12 14:19
Z opowieści znajomych słyszałam, że Speak Up jest niczego sobie :). Znajoma wysłała tam dziecko i była bardzo zadowolona z wyników. Zajęcia są w małych grupach, więc nie jest się anonimowym dla nauczyciela :)
napisał/a: PieknaBestia 2011-11-10 15:06
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2013-11-05 06:54
Ja właśnie też chciała zaproponować Speak Up. To jest dobra szkoła z indywidualnym podejściem. Dobry poziom nauczania, oferują certyfikaty z angielskiego no i są we wszystkich większych miastach w Polsce, więc gdziekolwiek by się nie mieszkało jest blisko.
napisał/a: Kama13 2014-01-02 13:04
Ja mogę polecić ESKK. Można zapisać się do nich na kurs online, albo na taki normalny kurs na odległość. Wtedy przesyłają do domu materiały i można się uczyć z nich kiedy ma się na to tylko czas i ochotę. Sama uczę się u nich akurat niemieckiego i jestem bardzo zadowolona
Natalia23N
napisał/a: Natalia23N 2014-03-13 12:49
Jak w Warszawie to możecie sprawdzić szkołę FTLS. Placówka oferuje wiele kursów na różnych poziomach nauczana, prowadzą również egzaminy językowe oraz kursy dla firm.
napisał/a: mosik11 2014-04-13 11:22
Jeśli chodzi o licea to ja znam w Łodzi takie - http://liceum-lodz.com.pl/. Można nauczyć się posługiwania językiem angielskim na poziomie C2 oraz jest możliwość zdobycia polskiej matury dwujęzycznej.
napisał/a: Frutella 2014-06-06 09:56
Pomijam kwestię finansowe, ale nie każdy ma czas na naukę języka w szkole językowej. Mnie cięzko było zorganizować kilka razy w tygodniu czas, więc raczej poszła w stronę kursów multimedialnych. Ja korzystałam w supermemo akurat. Kursy mają to do siebie, ze można zorganizować czas na naukę wtedy kiedy nam to pasuje, nie będąc od nikogo uzależnionym. Poza tym to dość mocno efektywne i wszystko można przerabiać w swoim własnym tempie, co jest ważne przy nauce na poziomach podstawowych.