Konkurs "Najładniejsza bohaterka filmu Nine"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-01-27 15:46
Aby wziąć udział w naszej zabawie odpowiedz krótko na pytanie: "Która z bohaterek filmu Nine jest twoim zdaniem najładniejsza?" Krótką wypowiedź zamieść w naszym wątku konkursowym.

Możesz wygrać jeden z 6 zestawów zapachowych ufundowanych przez firmę AVON!

W skład zestawu wchodzi woda toaletowa Aromadisiac i antyperspirant w kulce.

Do rozdania mamy 3 zestawy Aromadisiac dla Niej i 3 zestawy Aromadisiac dla Niego

Konkurs zakończony!
Nagrody otrzymują:
marionetka26
ji26
jolunia559
merkana
bidoneczka
wordila
Gratulujemy


Regulamin konkursu:
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
1.1.Organizatorem Konkursu jest spółka „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa (dalej zwana: „Organizatorem”).
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (zwanym dalej: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.polki.pl.
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora i realizatorów oraz inne osoby współpracujące przy organizacji Konkursu, jak również członkowie rodzin w/w pracowników i współpracowników.
1.6. Uczestnik może opublikować tylko 1 wypowiedź konkursową.
2. ZAŁOŻENIA KONKURSU
2.1. Konkurs będzie przeprowadzony na stronie internetowej www.polki.pl
2.2. Konkurs będzie trwał w dniach od 27 stycznia 2010 do 10 lutego 2010.
2.3. Rozwiązanie Konkursu zostanie ogłoszone na stronie internetowej www.polki.pl.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU:
3.1. Konkurs polegać będzie na wyborze najciekawszej odpowiedzi przez jury na dany temat.
3.2. Laureatami Konkursu w liczbie 6 zostaną osoby, których odpowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.
3.3. Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia w przedmiocie akceptacji niniejszego Regulaminu.
3.4. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego lub odpowiednio adres zamieszkania, będą przetwarzane przez Organizatora z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu bezpośredniego własnych produktów Organizatora Konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.

4. PRZYZNAWANIE NAGRÓD:
4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3 w terminie najpóźniej do dnia 14 lutego 2010r.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej za pomocą Prywatnej Wiadomości (PW na forum).
4.3. Nagrody do poszczególnych laureatów wysłane zostaną pocztą lub przesyłką kurierską na koszt Organizatora pod adres zamieszkania wskazany przez laureata w mailu w terminie najpóźniej 14 dni od dnia powiadomienia laureata o wygranej.
4.5. W przypadku niewysłania danych adresowych lub niepodjęcia przez laureata nagrody działania reklamacyjnego w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników, prawo do nagrody wygaśnie.
4.6. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.
4.7. Nagrody będą rozdane losowo. Zwycięzcy nie mają wpływu na to, czy dostaną Zestaw dla Niego czy Zestaw dla Niej.

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
5.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia publikacji na stronie internetowej www.polki.pl listy laureatów Konkursu na adres mailowy Redakcji.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
6.1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
- zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
- nie doręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem,
- świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
6.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
ALICJAtoJA
napisał/a: ALICJAtoJA 2010-01-27 16:17
Moim zdaniem najpiękniejszą bohaterką filmu "Nine" jest Carla Albanese którą gra fascynująca, piękna, seksowna hiszpanka, bijąca na głowę inne aktorki swą grą aktorską oraz urodą-Penelope Cruz. Rolę kochanki słynnego Guido Continiego zagrała bezbłędnie. Sex'owna, uwodzicielska- po prostu Penelope. Osobiście mogłabym na nią patrzeć bez przerwy w każdym filmie.
napisał/a: niania5 2010-01-27 16:57
Najłdniejszą aktorkąw filnie NINE jest według mnie Nicole Kidman.
Powód??
Jestem do niej bardzo podobna, a że akceptuje siebie, swoje ciało, swoją fizyczność, jestem zadowolona ze swojego wyglądu, to jest to najlepszy argument, żeby udzielić taiej właśnie odpowiedzi :)
Miło jest gdy ktoś mówi mi, ze jestem podobna do tak znanej i cenionej aktorki:)
napisał/a: gdziesens 2010-01-27 17:44
Najładniejsza bohaterka.. hmm gdyby pytanie było NAJPIĘKNIEJSZĄ zdecydowanie byłaby to hiszpańska aktorka Penelope Cruz.
Jednak pytanie jest o NAJŁADNIEJSZĄ..
Myślę że warto to miano powierzyć Sophie Loren..
76letnio kobieta, która wg mnie starzeje się z klasą.
Sama uważa siebie za atrakcyjną kobietę skoro w wieku 70 lat uświetniła edycję kalendarza Pirelli, a jest to najbardziej pożądany kalendarz świata ukazujący kobiety w negliżu. Jest zadowolona z siebie, swojego wyglądu, a to najważniejsze- akceptować siebie w każdym wieku!
napisał/a: katarina1155 2010-01-27 18:04
Ja wybieram Penelope Cruz, jest fajną babką z temperamentem i bardzo lubię oglądac z nią filmy.
napisał/a: ~marionetka26 2010-01-27 18:57
Najbardziej podoba mi się aktorka Marion Cotillard ,młoda francuska o rozbrajającym uśmiechu i pięknych oczach.
Jestem jej fanką od dłuższego czasu,bo bardzo podoba mi się jej miłe usposobienie,nastawienie do świata i jej ciepłe spojrzenie.
napisał/a: eveline22 2010-01-27 19:07
Moim zdaniem najpiękniejszą kobietą w tym filmie jest Sophia Loren,mimo swojego wieku jest bardzo atrakcyjna,zadbana,świetnie ubrana,moim marzeniem na starość jest to żeby wyglądać tak jak ona
napisał/a: jaga12Xj1 2010-01-27 19:14
Mnie się wszyscy bohaterowie z filmu Nine podobali ponieważ sądzę że każdy aktor zagrał swoją rolę najlepiej jak potrafił
kasia89tn
napisał/a: kasia89tn 2010-01-27 20:05
A mi podoba się Stephanie Necrophuros (grana przez Kate Hudson). Poprostu lubię tę aktorkę i uważam ją za bardzo atrakcyjną kobietę (pewnie po matce :) )
napisał/a: melsner 2010-01-27 21:36
Trudno wybrać najpiękniejszą aktorkę w "Nine", bo piękne są wszystkie niezależnie od wieku i typu urody. Jeśli jednak mam obstawić numer jeden, to pierwsze miejsce ex equo zdobywają: Nicole Kidman i Penelope Cruz. Są jak woda i ogień, dwa przeciwieństwa, które razem tworzą wspaniały duet. Podobno wszyscy obawiali się, że te dwie panie nie będą mogły się dogadać na planie filmu, ponieważ parę lat temu ognista Penelope odbiła męża wytwornej Nicole i od tego czasu unikały się w Hollywood dość skuteczznie. Jednak obawy były niesłuszne, więc myślę, że moja teoria o przyciąganiu i uzupełnieniu się przeciwieństw jest jak najbardziej słuszna :)
napisał/a: biala1205 2010-01-28 10:49
Uważam, że najładniejszą aktorką w "Nine" jest Judi Dench. W młodym wieku łatwo jest być ładną i zadbaną, ale w wieku 76 lat jest to nie lada wyzwanie.

Judi Dench pokazuje, że bez serii operacji plastycznych, bez wstrzykiwania botoksu można olśnić każdego. Aktorka starzeje się z godnością, nie podąża ślepo za idealnym ciałem. Ma elektryzujące i przyciągające spojrzenie. Jej oczy są pełne tajemniczości. Twarz jest naznaczona znakiem czasu, ale nadal piękna i zadziwiająca. Zmarszczki dodają jej uroku i naturalności, czego brakuje innym aktorkom w jej wieku. Widać, że Judi Dench dba o siebie, ponieważ wygląda o 10 lat młodziej.

Chciałabym wygladać w wieku 76 lat jak Judi Dench.
tanika
napisał/a: tanika 2010-01-28 12:18
:rolleyes:Wspaniały film który zaskakuję,emanuję seksem,pożądaniem i miłością!Obsada filmu jest zaskakująca,poniewarz naprawdę świetne aktory,aktorki i poprostu, piękne kobiety.Ciężko wybrać kto jest najładniejszy,ale...najbardziej w tym filmie zaskoczyła mnie Sophia Loren - podziwiam i chylę czoło przed tą kobietą!!!Jest niesamowicie piekna i zdolna,jest dla mnię ideałem urody,kobiecości,stylu i klasy - jest godna podziwu i naśladowania!Piękno i seksapil kobiety bierze się przede wszystkim z jej wnętrza - Sophia Loren jest dla mnię najpiękniejsza:)