jakie miejsce polecacie na wakacje z dzieckiem?

clementynka
napisał/a: clementynka 2010-01-11 22:24
szukam inspiracji i pomysłów na wakacje z dzieckiem -3 latka. chcielibyśmy wyjechać gdzieś za granicę. macie jakieś sprawdzone miejsca, hotele, gdzie dziecko nie będzie się nudzić, a rodzice wypoczną?
geranium
napisał/a: geranium 2010-01-16 18:06
moze to? https://www.youtube.com/scanholiday#p/a/u/2/d76Ldnyzfkc świetne reklamy mają :D
a tak serio to ich oferta wygląda ciekawie.
co do samego miejsca, to z maluchami szukałabym mimo wszystko miejsc, gdzie nie będzie zbyt upalnie. nie wiem, Grecja, Chorwacja?
clementynka
napisał/a: clementynka 2010-01-18 22:02
przyznam, że reklama świetna - słodka jest ta dziewczynka, która opowiada o ośmiornicach i świteziankach. z ciekawością zajrzę, co tam fajnego dają w tym scan holiday. no i jakoś tak się skłaniam ku Grecji - zawsze można samolotem szybko polecieć, bo Chorwacja to raczej głównie autokar wchodzi w grę...
napisał/a: musztarda 2010-01-22 10:24
Przeglądnij sobie dobre podróżnicze wyszukiwarki http://www.go4trip.pl/, gdzie w opcjach możesz ustawić sobie interesującą Cię ilość dzieci, ich wiek, i w ogóle wszystko co Ci jest potrzebne do znalezienia dobrej oferty. W tej akurat zebrane są ofert większości biur podróży, więc raczej nie przegapisz okazji!
napisał/a: kaj 2010-01-22 11:33
Moja znajoma wysłała dziecko na wakacje z ok-tours.com.pl. Młody wrócił bardzo zadowolony i w przyszłym roku też chciał jechać. Myślę,że to dobry adres. Przeglądałam ich ofertę i jest w czym wybierać
geranium
napisał/a: geranium 2010-01-25 14:44
clementynka napisal(a):przyznam, że reklama świetna - słodka jest ta dziewczynka, która opowiada o ośmiornicach i świteziankach. z ciekawością zajrzę, co tam fajnego dają w tym scan holiday. no i jakoś tak się skłaniam ku Grecji - zawsze można samolotem szybko polecieć, bo Chorwacja to raczej głównie autokar wchodzi w grę...


no nie, autokarem z małym dzieckiem -odpada. jakoś nie pomyślałam.
ale Grecja - super miejsce, Hiszpania też, a to samolotem faktycznie 3 godzinki chyba, nie więcej...
dziewuszka od ośmiornic jest boska, ale te dwie małe w filmiku o lekcji pływania wymiatają :D

musztarda napisal(a):Przeglądnij sobie dobre podróżnicze wyszukiwarki http://www.go4trip.pl/, gdzie w opcjach możesz ustawić sobie interesującą Cię ilość dzieci, ich wiek, i w ogóle wszystko co Ci jest potrzebne do znalezienia dobrej oferty. W tej akurat zebrane są ofert większości biur podróży, więc raczej nie przegapisz okazji!


fajna stronka :) nie wiedziałam o istnieniu takiej :) aczkolwiek parę funkcji bym w niej dodała, bo pomija kilka istotnych dla mnie aspektów :)
napisał/a: dynamite 2010-01-26 14:17
A może chciałabyś pojechać nad nasze Polskie morze?? Jeśli chciałabyś pojechać nad Bałtyk polecałabym ci pojechać do hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze.... w tym hotelu jest bogata oferta centrum spa, gdzie możesz skorzystać z różnych zabiegów, ale ten hotel jest dostosowany do wakacji rodzinnych... w swojej ofercie mają świetne rozrywki dla dzieci organizują np kids party;) Moim zdaniem super miejsce na wakacje rodzinne;)
geranium
napisał/a: geranium 2010-01-26 16:59
polskie morze jest piękne, uwielbiam je, ale ma jedną wadę - jest zimne i pogoda bywa kapryśna :)
my nad morze regularnie jeździmy, ale zimą :D jest bosko.

niestety po kilku latach doświadczeń z polskim morzem latem nikomu nei polecam, bo nie da sie przewidzieć, jak się trafi. ostatnio trafiałam wyłącznie koszmarnie, jeśli chodzi o pogodę... zagraniczne wakacje nad ciepłym morzem mają te zaletę, że pogoda jest gwarantowana, oprócz morza basen - także taki dla dzieci, więc można spokojnie malucha puścić bez strachu. naprawdę jeśli kogoś stać na te kilka złotych więcej (głównie samolot kosztuje) to warto zorientować się w ofercie np. scan holiday (bo mają oferty dostosowane dla dzieciaków i we względnie dobrych cenach) i zarezerwować...
napisał/a: black_dahlia 2010-02-10 11:58
Owszem, mozna dołożyć trochę grosza i poleciec z rodzinką na wakację do Bułgarii czy w ogóle w tropiki, ale ja wychodze z założenia, że zanim dziecko zacznie podbijac świat dobrze, żeby poznało swój kraj i ludzi, którzy w nim zyją, dlatego w tym roku wysyłamy nasza pociechę do Dąbek z OK-Tours. Będa to kolonie artystyczne, czyli wszystko w jednym - plaża, może, sztuka, rówieśnicy itd. Za rok pomyslimy o jakims zagranicznym obozie...
napisał/a: talkative 2010-02-11 01:55
Polskie morze faktycznie bywa dosyć kapryśne, a raczej pogoda nad polskim morzem. W ubiegłe wakacje byłam ze znajomymi w Bułgarii w słonecznym brzegu. Ciepła i czysta plaża, ciepłe morze, hotel super z ciepłym basenem i bardzo dużo słońca. A i całe wakacje wyniosły nas taniej niż wyjazd nad Polskie może (żeby Cie nie skłamać na 14 dni wydałam jakieś 1300 zł łącznie z przelotem, jedzeniem, alkoholem, hotelem itp.) I nie jechałam z żadnym biurem tylk osami sobie zorganizowaliśmy wakacje. Tak samo polecam samemu zwiedzać Polskę. Np. wybierając się do Krakowa można super apartamenty wynając za śmiesznie małe pieniądze w serwisie infonoc.pl
napisał/a: marta81rr 2010-03-05 12:17
Oprocz tego "gdzie" wazne jest tez z kim. Ja bym sie bala samej wybrac an wakacje z dzieckiem, znalazlam dobre biuro (i niedrogie) podrozy do takich wypraw i podrozuje tylko z nimi. Fun Club, dla przykladu Bulgaria za 700 zlotych. Oplaca sie.
napisał/a: final 2010-03-29 16:02
Wydaje mi się, że najlepiej wybrać się z dzieciakiem w takie miejsce, gdzie będzie sporo atrakcji. Najlepiej sprawdza się oczywiście wypoczynek nad morzem lub w górach - w takich miejscach jest zawsze coś do roboty. Rodzice tez na tym korzystają, mogą sobie odpocząć, a dzieciaki mają frajdę.