Najlepszy krem do rąk

napisał/a: szyszka110 2010-01-08 10:35
Zimą mam strasznie suchą skórę dłoni czy możecie polecić mi jakiś dobry krem do rąk?
napisał/a: Martyna86 2010-01-14 20:48
bielenda -kuracja parafinowa do rąk- rewelacja,fajna konsystencja, chyba pierwszy krem do rąk , którego konsystencja mi odpowiada i naprawdę fajnie nawilża. teraz w naturze w promocji chyba 4,99 zł.
napisał/a: talkative 2010-01-28 13:23
Neutrogena ma bardzo mocno nawilżające i pielęgnujące kremy do rąk, w zimowych warunkach bardzo dobrze się sprawdzają. Jednak jak dla mnie ich minusem jest zostawianie na dłoniach uczucia maski, są trochę ciężkie. Johnson's ma też super krem body care krem do rąk, w różowej tubce. Równie dobrze nawilża i od razu się wchłania nie zostawiając tej maski na dłoniach.
napisał/a: payton 2010-01-30 00:18
jak dla mnie najlepszy jest krem Garniera czerwony..ładnie pachnie i bardzo dobrze nawilża, chociaż dość słabo się wchłania, trzeba trochę odczekać po smarowaniu rąk, żeby niczego nie ubrudzić kremem, Neutrogena również bardzo dobrze działa, ale faktycznie po nim ręce są jakieś 'nieswoje', chociaż nawilża idealnie
napisał/a: besalka 2010-03-09 13:43
mój najlepszy krem do rąk to eva natura z biokompleksem lnianym
napisał/a: patryskaa89 2010-03-10 18:37
ja polecam garnier czerwony do bardzo suchej skory oraz krem skin so soft z avonu ;)
Iwaska
napisał/a: Iwaska 2010-03-13 02:08
neutrogena koncentrat- malutkie opakowanie, ale wydajne
napisał/a: oliwia1980 2010-04-07 18:41
Pat&Rub balsam do rąk, zawiera naturalne składniki, świetnie wpływa na skórę dłoni, nie trzeba go stosować po każdym myciu rąk wystarczy tylko trzy razy dziennie.
pinka79
napisał/a: pinka79 2010-04-07 20:52
tylko i wyłącznie "żurawinka" pat&rub. Natura i jesze raz natura. W dzisiejszych czasach trzeba jej szukac nie tylko w żywności. Mam dośc chemii w laboratorium - jestem technologiem chemicznym
napisał/a: Agaluk 2010-04-08 12:30
Zgodzę się fajnie działa krem Winter Care firmy Flostek, jednak na moje dłonie skuteczniej podziałał krem do rąk Pat&Rub rewitalizujący żurawinowy. Pięknie też pachnie, poza działaniem mocno nawilżającym i zmiękczającym naskórek. Super się wchłania. Poza tym zawarte w balsamie składniki minimalizują negatywny wpływ detergentów i innych czynników podrażniających i wysuszających skórę.
napisał/a: final 2010-04-12 09:51
Kiedyś miałam taki z kawiorem, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał. W każdym razie był znakomity - ręce były naprawdę gładkie i świetnie nawilżone. Zdaje się, że można było dostać go tylko w kilku drogeriach. Jakbyście przypomniały sobie nazwę, to piszcie.
napisał/a: blondyneczka_83 2010-04-12 21:12
Ja mam 3 typy, a mianowicie:

- Neutrogena
- Pat&Rub cytrynowy
- Doliva

Ponadto raz na tydzień, a jak zapomne to raz na dwa tygodnie robię sobie peeling z cukry, miodu i olejku rycynowego. Troszkę "poszoruje" ręce, a później trzymam ten peeling na dłoniach przez ok. 30 minut. Efekt - skora gładka, jak pupcia niemowlęcia :D