gdzie wysłać dziecko na wakacje

napisał/a: dynamite 2009-12-23 11:17
Do wakacji co prawda jeszcze trochę czasu zostało, ale szybko czas mija i już powoli się zastanawiam, jak dziecku można zorganizować wypoczynek. Znalazłam bardzo fajną ofertę ok-tours, które organizuje wyjazdy tematyczne dla dzieci i bardzo intensywnie zastanawiam się czy nie wysłać mojej córki na obóz językowy do Londynu. Myślę, że to byłby bardzo dobry pomysł, bo córka nie tylko zobaczy trochę świata, ale przy okazji się czegoś nauczy;) A wy jakie macie pomysły, żeby zorganizować dziecku wyjazd??
napisał/a: leniwiec 2009-12-24 11:53
Ja mam taki pomysł, żeby zapytać dziecka gdzie chciałoby spędzić wakacje :) Obozy językowe są pożyteczne, ale nie wszystkie dzieciaki przepadają za nauką w wakacje (choć nie zaprzeczam, że są i takie) Zobaczenie świata, jak najbardziej - to bardzo ważne. A może na taki kurs do Stanów ? Dziecko nie powinno mieć problemy z wizą. loty są coraz tańsze. do Nowego Jorku za ok 1500 zł w obie strony. A to na prawdę kawałek świata do zobaczenia ;)
napisał/a: kaj 2010-01-13 12:20
Myślę że dużo do powiedzenia powinno mieć samo dziecko- jego zapytaj gdzie chciałoby pojechać. Nie zapomnij zrobic wszystko by wyjazd doszedł do skutku:) Moja znajoma wykupiła synowi obóz w Grecji a ten się rozchorował( teraz regularnie dostaje immulinę)
napisał/a: SLONCE30 2010-01-28 10:22
Moje Dziewczyny Były W 2009 Zakopanem Bardzo Im Sie Podobało ,w Tym Roku Planujemy Razem Sie Tam Wybrac
napisał/a: gwiiazdkaaa 2010-01-29 00:07
Moja znajoma wysłała córkę na obóz z biura OK-Tours do Egiptu i były obie bardzo zadowolone, chociaż uważaj, jeżeli Twoje dziecko jest nieodpowiedzialne, podobno opieki to tam rewelacyjnej nie mają (jak dla Ciebie - rodzica), bo Kasia była zachwycona, że widziała się z opiekunkami parę razy w ciągu całego obozu, mama trochę mniej :))
Pozdrawiam!
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2010-01-29 00:28
Myśle że powinnaś zapytać dziecko o to jak chciałoby spędzić wakacje, bo ja osobiście uważam że w wakacje powinno sie odpoczywać a nie uczyć, nawet gdyby to miało być połączone z zwiedzaniem i nowym krajem.
napisał/a: gwiiazdkaaa 2010-01-30 20:26
No tak, zgadzam się, na pewno wolałaby wypocząć porządnie. Chyba, że córka chciałaby jednak taki obóz, zaproponować nie zaszkodzi. :)
napisał/a: olalp 2010-04-05 22:20
wedlug mnie przede wszystkim musi byc ruch. np to jest fajna oferta:

http://www.hamak-tur.pl/index.php?page=polska-3
MagdaMalaMi
napisał/a: MagdaMalaMi 2010-05-21 13:27
dla mnie najważniejsze jest zapewnienie dobrej i bezpiecznej zabawy. Swoją córkę wysyłam ze sprawdzonym biurem podróży - funclub.pl. W tym roku wyjeżdża na obóz młodzieżowy do Hiszpanii. W tamtym roku była we Włoszech. Córa wróciła szczęśliwa, a ja wypoczęłam :)
napisał/a: anienka 2010-05-23 13:39
ok-tours wyczaiłam na jakimś forum właśnie. ale to było ze dwa albo trzy lata temu. w efekcie moja bratanica już drugi raz w tym roku jedzie z nimi do Dąbek, naprawdę dobrze zorganizowane wyjazdy, najważniejsze, że dzieciaki wracają uśmiechnięte i żądne więcej przygód :D martwi mnie tylko tegoroczna pogoda... nie wiecie jakie są prognozy na lato?
napisał/a: antique 2010-09-09 16:22
Co do ok-tours to też słyszałam pochlebne opinie;) Koleżanki córka pojechała z nimi w tym roku na jakąś taneczna kolonie chyba, wróciła bardzo zadowolona;) Ogólnie na plus to biuro ma u mnie za fakt, że organizują wyjazdy tematyczne.
napisał/a: tasiuncia 2011-01-07 18:27
Do dziadkow-i fajnie i bezpiecznie.