Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. Dodano: 31-07-2016, 20:53 #61

Odp: jedzenie w pracy

W pracy ostatnio chętnie sięgam po sałatki, szczególnie teraz jak jest gorąco. Ostatnio moje ulubione są z dodatkiem sera koziego. Chavroux mi najbardziej podpasował i kupuje go w wersji najcześciej plesniowej. Ale ostatnio testowałam tez twarogową piramidkę i jest tak samo pyszna.

Życie nie ma GameOver jest tylko Next Level !

2. Dodano: 03-08-2016, 10:26 #62

Ooo, mam teraz ochotę na kozi serek. Już bardzo dawno go nie jadłam.

3. Dodano: 03-08-2016, 11:56 #63

Chciałabym do pracy zabierać coś zdrowego, ale jednocześnie szybkiego do przygotowania... mam z tym straszny problem, a nie zawsze mam czas lub możliwości, żeby coś ugotować dzień wcześniej. Skończyły mi się pomysły na jedzenie, wypróbowałam już sałatki, przekąski, zupki chińskie, dostarczane jedzenie, jedzonko kupowane w drodze do pracy. Moim wrogiem jest czas - nie mam kiedy zająć się obiadem w pracy, bo ciągle jest coś do zrobienia.
    "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać " Walt Disney

4. Dodano: 10-04-2017, 12:58 #64

Może sprawdź bloga Filozofia Smaku. Tam jest mnóstwo inspiracji na jedzenie do pracy.

5. Dodano: 12-04-2017, 10:59 #65

Ja jestem fanką zup Ostatnio otworzyli niedaleko biura bar, gdzie za kilka złotych można kupić pyszne zupy. Teraz zamiast nosić do pracy jedzenie, wyskakuję w czasie przerwy do baru na zupę.

6. Dodano: 19-04-2017, 06:51 #66

Cytat Zamieszczone przez bajaderka Zobacz posta
    Ja jestem fanką zup Ostatnio otworzyli niedaleko biura bar, gdzie za kilka złotych można kupić pyszne zupy. Teraz zamiast nosić do pracy jedzenie, wyskakuję w czasie przerwy do baru na zupę.

Oj to Ci dobrze Sama chętnie bym sie wybrała w przerwie od pracy na jakąś smaczną zupkę. Niestety, ale nie mam takiej możliwości ( przynajmniej na razie). Tak więc robię sobie kanapki. Czasami jak mam wenę to dzień wcześniej sobie przygotuję coś do jedzenia ( najczęściej na ryżu).
    No i obowiązkowo lubię zabrać sobie do pracy coś słodkiego na drugie śniadanie do kawki. Nic mi tak nie dodaje powera o godzinie 10 jak mam spadek formy w robocie Zwykle jest to jakaś czekolada ( ostatnio polubiłam wedlowską gorzką z nadzieniem kokosowym). Albo baton. Uwielbiam Pawełki. Szczególnie te z nadzieniem cafe latte.

7. Dodano: 19-04-2017, 10:39 #67

a nie masz mikrofali w pracy? Ja sobie gotuję w domu a w pracy podgrzewam.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów