Kubek termiczny - gdzie kupić?

desertisland
napisał/a: desertisland 2009-10-28 11:18
Miał ktoś z Was kiedyś taki kubek? Ciężko znaleźć taki w sklepie, a jak już, to wydają się takie byle jakie. Spędzam sporo czasu przed komputerem, więc poszperałam i na myin.pl znalazłam taki fajny zgrabny kubek termiczny (0,5 l) ze stali nierdzewnej, który spokojnie można trzymać w samochodzie - o takie coś mi właściwie chodziło. No i przystępna cena. Czy ktoś z Was ma coś takiego i gdze kupione?
napisał/a: kobietka29 2009-10-28 17:55
ikea!
napisał/a: patryskaa89 2009-11-04 20:33
ja mam taki kubek ;D mozna kupic w sklepach turystycznych np w campusie, MG sport, bergson :)
napisał/a: sesto 2009-11-14 23:05
Też mam taki kubeczek, ale mój jest wyjątkowy:) Razem z moim narzeczonym kupiliśmy kubki termiczne w sumie przez przypadek, bo szukaliśmy albumu. Ale okazało się, że na superfoto.pl można umieścić na kubku jakieś fajne zdjęcie. No i wybraliśmy najfajniejsze dwie fotki z wakacji. W pracy mój kubek robi furorę.
napisał/a: talkative 2010-02-09 21:12
Praktyczna sprawa taki kubek termiczny szczególnie dla amatorów gorących napojów w zimne dni :) Ja bez herbaty i kawy żyć nie umiem, często jestem poza domem i wtedy taki kubek mi się przydaje. Mam jeden kubek termiczny do samochodu ze sklepu myin.pl właśnie i jestem z niego bardzo zadowolona. Jednak przy zakupie zwróć uwage na tu by miał uchwyt. Wygodniej jest :)
napisał/a: dynamite 2010-03-15 15:03
Ja jestem teraz na etapie kupna takiego kubka. Kubek termiczny jest strasznie wygodny, szczególnie w moim przypadku, kiedy zawsze się spieszę, a bardzo lubię wypić kawę przed wyjściem. Nie zawsze jednak mnie się to udaje a do tramwaju, czy autobusu zwykłej filiżanki nie zabiorę;/
Zajrzałam na stronkę o której wspomniała talkative i wybrałam sobie taki kubek
http://www.myin.pl/1060/addison__plastikowy_kubek_termiczny_na_biurko_035_l
co o nim sądzicie??
napisał/a: Aagusia77 2010-03-16 11:24
Na Allegro. Tanie, praktyczne i mozna je podlaczyc do Samochodu. Po 15zl sa fajne, a nie roznia sie niczym od tych drogich
napisał/a: final 2010-05-18 18:29
W sklepach inernetowych i na aukcjach będzie największy wybór takich kubków i wydaje mi się, że tam będą najtańsze. Nie ma co łazić po mieście, tym bardziej, że pogoda nie sprzyja - lepiej zrobić herbatkę, siąść przed komputerem i zamówić sobie, to, czego akurat się potrzebuje.
napisał/a: pandadwa 2010-06-02 10:38
I ja musze sobie taki kupić. Długo trzymają ciepło?:)
napisał/a: Borynas 2011-02-11 16:26
Kiedyś fajne kubki były na http://kubeczek.com.
Co ważniejsze można je było odpowiednio ozdobić np. imieniem albo jakimiś śmiesznymi napisami.
napisał/a: Karina_26 2011-04-29 10:25
Ja mam specjalny kubek termiczny do kawy i taki zwykły do innych napoi, a wyróżnia się tym, że jest cały przezroczysty - bo z akrylu. Ale to że nie ma jakiś ochraniaczy to nie znaczy, że parzy - wszystko jest ok. przesyłam fotke
napisał/a: trycja13 2012-06-20 16:05
tez się chętnie dowiem.