Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Związek po zdradzie więcej

Doradzicie Forumowiczce jak funkcjonować po doświadczeniu takiej sytuacji?

forum

Kolory jesieni więcej

Ubrania i dodatki w jakich barwach wybieracie podczas tej, podobno szarej, pory roku?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. Dodano: 28-10-2009, 11:18 #1

Kubek termiczny - gdzie kupić?

Miał ktoś z Was kiedyś taki kubek? Ciężko znaleźć taki w sklepie, a jak już, to wydają się takie byle jakie. Spędzam sporo czasu przed komputerem, więc poszperałam i na myin.pl znalazłam taki fajny zgrabny kubek termiczny (0,5 l) ze stali nierdzewnej, który spokojnie można trzymać w samochodzie - o takie coś mi właściwie chodziło. No i przystępna cena. Czy ktoś z Was ma coś takiego i gdze kupione?

2. Dodano: 28-10-2009, 17:55 #2

Odp: Kubek termiczny - gdzie kupić?

ikea!

3. Dodano: 04-11-2009, 20:33 #3

ja mam taki kubek ;D mozna kupic w sklepach turystycznych np w campusie, MG sport, bergson

4. Reklama

5. Dodano: 14-11-2009, 23:05 #4

Też mam taki kubeczek, ale mój jest wyjątkowy Razem z moim narzeczonym kupiliśmy kubki termiczne w sumie przez przypadek, bo szukaliśmy albumu. Ale okazało się, że na superfoto.pl można umieścić na kubku jakieś fajne zdjęcie. No i wybraliśmy najfajniejsze dwie fotki z wakacji. W pracy mój kubek robi furorę.

6. Dodano: 09-02-2010, 21:12 #5

Praktyczna sprawa taki kubek termiczny szczególnie dla amatorów gorących napojów w zimne dni Ja bez herbaty i kawy żyć nie umiem, często jestem poza domem i wtedy taki kubek mi się przydaje. Mam jeden kubek termiczny do samochodu ze sklepu myin.pl właśnie i jestem z niego bardzo zadowolona. Jednak przy zakupie zwróć uwage na tu by miał uchwyt. Wygodniej jest

7. Dodano: 15-03-2010, 15:03 #6

Ja jestem teraz na etapie kupna takiego kubka. Kubek termiczny jest strasznie wygodny, szczególnie w moim przypadku, kiedy zawsze się spieszę, a bardzo lubię wypić kawę przed wyjściem. Nie zawsze jednak mnie się to udaje a do tramwaju, czy autobusu zwykłej filiżanki nie zabiorę;/
    Zajrzałam na stronkę o której wspomniała talkative i wybrałam sobie taki kubek
    http://www.myin.pl/1060/addison__pla...a_biurko_035_l
    co o nim sądzicie??

8. Dodano: 16-03-2010, 11:24 #7

Na Allegro. Tanie, praktyczne i mozna je podlaczyc do Samochodu. Po 15zl sa fajne, a nie roznia sie niczym od tych drogich

9. Dodano: 18-05-2010, 18:29 #8

W sklepach inernetowych i na aukcjach będzie największy wybór takich kubków i wydaje mi się, że tam będą najtańsze. Nie ma co łazić po mieście, tym bardziej, że pogoda nie sprzyja - lepiej zrobić herbatkę, siąść przed komputerem i zamówić sobie, to, czego akurat się potrzebuje.

10. Dodano: 02-06-2010, 10:38 #9

I ja musze sobie taki kupić. Długo trzymają ciepło?

11. Dodano: 11-02-2011, 16:26 #10

Kiedyś fajne kubki były na http://kubeczek.com.
    Co ważniejsze można je było odpowiednio ozdobić np. imieniem albo jakimiś śmiesznymi napisami.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów