Ulubiona biżuteria modnej kobiety?!

napisał/a: sesto 2009-10-26 00:10
Dziewczyny, każda z nas ma swój niepowtarzalny styl i gust, którym kieruje się przy doborze kreacji i dodatków. Ciągle pojawiają się nowe wątki odnośnie ciuszków, ale może porozmawiamy trochę o naszej biżuterii! Co lubicie nosić na co dzień, do pracy, a co zakładacie na szalone imprezy??
napisał/a: Luna24 2009-10-26 08:58
Moim nieodłącznym elementem biżuterii są kolczyki. Mam ich całe mnówstwo zarówno tych długich wiszących jak i ,,wkrętek,,. Oprócz kolczyków polubiłam ostatnio bransolety róznego rodzaju, w zależności od stroju i okazji :)
napisał/a: Mikulecka 2009-10-28 18:39
ja na co dzien (w czym na szczescie nie przeszkadza a nawet pomaga mi moja praca) moge sobie pozwolic na szalone kolory i wzory i materialy, z jakich zrobiona jest bizuteria. To, co jednak lubie, to profesjonalne podejscie do wykonania, tzn niekoniecznie nawlekanki, ktorych teraz jest tak pelno. Lubie srebro, barwione, laczone z filcem p, plastikiem, kamieniami, bursztynem. Bursztyn ma piekny kolor... i nosze i duze i male i cienke i grube. wszystko zalezy od strou, na-stroju, dnia, pogody... humoru. Lubie sie bawic tym, co nosze.
desertisland
napisał/a: desertisland 2009-10-29 11:44
Hm, biżuteria, którą zakładam zależy od dnia, od mojego nastroju i oczywiście od tego co mam na sobie. Lubię duże, wyraziste dodatki w ciepłych i rzucających się w oczy kolorach, często drewniane - to może fajnie pasować do czerni, albo fo jeans'ów na codzień. Lubię również perły, ale to bardziej na specjalne okazje. Zakładam również często srebrne wisiorki. Aaa i prawie zawsze mam na sobie jakąś bransoletkę albo zegarek :)
napisał/a: cvalda 2009-10-29 16:11
ja się nie mogę obyć bez kolczyków kółek- dla mnie to uniwersalna biżuteria psująca w sumie do każdego stroju.
napisał/a: dancio2006 2009-10-29 16:27
Ogólnie lubię złotą biżuterię,ale mam też plastikowe bransoletki,czy naszyjniki w kolorach czerni lub szarości,ostatnio kupiłam czarne plastikowe kolczyki
napisał/a: mincia30 2009-11-24 13:33
Niezmiennie modne i zawsze piękne są brylanty. Nie znam kobiety, która nie kochałaby biżuterii z tymi kamieniami. Sama uwielbiam szperać w necie w poszukiwaniu nowych trendów związanych z biżuteria z brylantami. Ostatnio znalazłam [url]www.diamondscenter.net[/url] - oferują mnóstwo przepięknych pierścionków, kolczyków, wisiorków z brylantami.
napisał/a: Vivaeva 2009-11-27 09:42
Ja na co dzień zakładam kilka brązowych albo czarnych bransoletek, a od święta jakieś dłuższe kolczyki i błyszczącą bransoletę. Ale zależy to też przede wszystkim od tego w co jestem ubrana- no bo biżuteria musi pasować do ubioru:)
napisał/a: dynamite 2009-12-03 14:06
Jeśli chodzi o moją ulubioną biżuterię to na co dzień noszę taką robioną ręcznie przez moich znajomych. Na przykład korale w kształcie kulek z włóczki, lubię ta biżuterię, bo pasuje do mojego sportowego stylu, ale na większe wyjścia staram się założyć coś innego. Najczęściej jest to biżuteria, którą kupuję w serwisie moda.pl. No i jeszcze uwielbiam zegarki, których mam chyba 10 i ciągle mi ich przybywa:)
napisał/a: lamparcistka 2010-01-29 19:16
Tak właściwie to rzadko noszę biżuterię na co dzień tylko kolczyki zazwyczaj wkrętki, te same od paru lat hahah ;) no taka trochę sentymentalna jestem :) niestety z racji z tego, ze co jakiś czas muszę bywać w "wielkim świecie" biżuteria jest dopełnieniem mojej całej oprawy, no bez trochę bez sensu to wygląda. Mam taki ulubiony jeden komplet, oczywiście zawsze ten sam z Diamor, skromne kolczyki i naszyjnik - pierścionków nie znoszę, który nawet z przyjemnością od czasu do czasu nosze ;)
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2010-03-25 21:45
Ja ostatnio oszalałam na punkcie biżuterii, zwłaszcza bransoletek.
CO powiecie o takiej , z z ekskluzywnych kryształów CRYSTALLIZED?
napisał/a: Babe 2010-03-28 22:31
Chce to!!! http://www.sisi.pl/images_cache/691cd3ac15e7c4d3f55c946be67d384b.jpg
A w ogóle to byłam w fabryce Svarovskiego w Austrii i widziałam tam najpiękniejszą galerię w jakiej w życiu dane mi było być!! To było połączenie eksponatów z kryształkami, światła i zapachu...Bajka!