Konkurs "W krainie fantazji"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-10-19 10:49
Seksowny strój pielęgniarki może być Twój jeśli zdradzisz nam swoje fantazje!


W powietrzu chłód, wrócił niefortunny okres przeziębień. Jaka jest na to najlepsza rada? Gorąca sypialnia i mała pomoc Pani pielęgniarki!

Chcesz wcielić się w megaseksowną pracownicę służby zdrowia i dobrze zaopiekować się swoim facetem? Możemy zaopatrzyć cię w niepowtarzalny uniform i niezbędny do wnikliwych, łóżkowych badań stetoskop!
Do wygrania sexowny komplet - przebranie pielęgniarki firmy Obsessive!

Opowiedz nam na forum w max. 10. zdaniach swoją fantazję erotyczną!

[RIGHT] Nagrody trafią do 5 autorek najciekawszych marzeń erotycznych (nie tylko tych związanych ze służbą zdrowia).
[/RIGHT]

[CENTER]
[/CENTER]

Zestaw
Emergency Skirty Set OBSESSIVE z stetoskopem

Laureatami konkursu zostali:
izabela_77
kokeshi
Ona12345
Majeczka5
folly

Sponsor konkursu:


REGULMIN KONKURSU:

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1.Organizatorem konkursu pod nazwą "W krainie fantazji" (dalej zwany „Konkursem”) jest spółka „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa (dalej zwana: „Organizatorem”).
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (zwanym dalej: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej www.polki.pl
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz inne osoby współpracujące przy organizacji Konkursu, jak również członkowie rodzin w/w pracowników i współpracowników.
1.6. Nagrody przeznaczone dla laureatów Konkursu to 5 zestawów bielizny marki Obsessive.

2. ZAŁOŻENIA KONKURSU
2.1. Konkurs będzie przeprowadzony na stronie internetowej: www.polki.pl
2.2. Konkurs będzie trwał w dniach od 19.10.2009 r. do 2.11.2009 r. i zostanie ogłoszony wraz z datą ukazania się ogłoszenia o Konkursie na stronie internetowej www.polki.pl
2.3. Rozwiązanie Konkursu zostanie ogłoszone najpóźniej 5.11.2009 r. na stronie internetowej: www.polki.pl

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU

3.1. Konkurs polegać będzie na zamieszczeniu na forum postu z odpowiedzią na pytanie: "JAKA JEST TWOJA FANTAZJA EROTYCZNA?".
3.2. Jedna osoba może zamieścić jeden post w Konkursie.
3.3. Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia w przedmiocie akceptacji niniejszego Regulaminu.
3.4. Laureatamii konkursu zostaną osoby, których wypowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.
3.5. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego lub odpowiednio adres zamieszkania, będą przetwarzane przez Organizatora z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu bezpośredniego własnych produktów Organizatora Konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.

4. PRZYZNAWANIE NAGRÓD

4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3 w dniu 5.11.2009 r.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej w dniu 5.11.2009r. poprzez publikację listy zwycięzców na stronie www.polki.pl oraz wysłanie informacji o wygranej i sposobie dostarczenia nagrody na prywatną skrzynkę użytkownika na stronie www.forum.polki.pl
4.3. W przypadku, nie dostarczenia danych adresowych przez laureata w terminie 14 dni od dnia poinformowania o wygranej, prawo do nagrody wygasa.
4.4. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

5.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia publikacji na stronie internetowej www.polki.pl listy laureatów Konkursu na adres mailowy Redakcji.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
- zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
- nie doręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem.
- świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
6.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
napisał/a: ~moniula01 2009-10-19 12:09
Zawsze chciałam w 100% zdominować faceta w łóżku, chciałabym zobaczyć ten jego wzrok oraz niepewność kiedy go przywiąże do łóżka i kiedy powie ze ma już dość...


:)
napisał/a: iwonciaaa 2009-10-19 12:49
Moja erotyczna wyobraznia jest nieskończona i niepohamowana :)
Nie wstydzę się swoich pragnień zwłaszcza tego ostatniego. Gorący seks w kinie, podczas płomiennego romansu z równie zmysłową ścieżką dzwiękową. Zwiewna sukienka a pod spodem seksowna bielizna i pończochy które mój mężczyzna wprost uwielbia.
Buzująca w naszych żyłach adrealina, zapachy ciał zmieszane z wonią fiołkowych perfum. Jego ciepłe usta na mojej szyji i miłość wisząca w powietrzu. Achhh...
napisał/a: kiryczuczek 2009-10-19 13:08
Niedzielne popołudnie, przejażdżka konna z ukochanym po bezdrożach, nieopodal zaprzyjaźnionej stadniny. Niespodziewane oberwanie chmury zmusza nas do znalezienia schronienia w stodole jednego z mieszkańców pobliskiej wioski. W oczekiwaniu na poprawę aury wytwarza się między nami atmosfera pełna pożądania. Zbliżeniu sprzyjają nasze mokre ubrania (nie chcemy się przecież przeziębić) oraz suche sianko (doskonałe miejsce na małe igraszki). Bardzo szybko pozbywamy się przemokniętych ubrań; nie ma końca pocałunkom, pieszczotom, uniesieniom...
napisał/a: ~jenasiasta 2009-10-19 18:18
Pełnia księżyca, on i ja … przed nami stoi zamku ruina
Ja przebrana jak wampirzyca, on się moją postacią zachwyca
Powoli wbijam swe kiełki w niego, namiętny klimat panuje do tego
On już do reszty jest zniewolony, w powietrzu buzują wciąż feromony
Jestem jego Wamp-kocicą, lecz co będzie dalej jest tajemnicą :)
napisał/a: Marzycielka10 2009-10-19 18:30
Rozsypane na pościeli płatki róż, dookoła rozgrzewające świece, w tle nastrojowa muzyka i ja wkraczająca do akcji, by zaopiekować się moim niesfornym pacjentem.
Wyglądam tak niewinnie a zarazem wyzwalam w sobie tygrysicę. Mając na szyi stetoskop, podchodzę pomalutku do łoża mego ukochanego i badam tętno serca - bije tak szybko, że omal nie wyskoczy.
Swym odważnym, figlarnym ubiorem rozpalam zmysły mojego mężczyzny, pieszczę swym stęsknionym wzrokiem.
Nagle spod mego opiekuńczego mundurka wychodzi moja drapieżna natura... wpadamy w wir namiętności, gdzie dwa rozgrzane ciała chcą się dotykać, czuć i być jak najbliżej siebie.
napisał/a: Adusiek 2009-10-19 18:58
U,U,U,U,U,U ,o,o,o,o yeah,yeah ,yeah,yeah , marzę by moja fantazja erotyczna spełniła się.
Leżę na plaży ,a z górki idą rzędami po moim ciele batagurki .Pieszczą moje ciało bym
potem mogła z olbrzymią dozą feromonów do seksu z moim parterem ruszyć śmiało.
Piasek wchodzi nam tu i tam ,żeby do końca życia trwał między nami takiej fantazji
stan.Do uzupełnienia miłosnego szczytowania :) potrzebne są nam tylko jeszcze z Obsessive ubrania.
monkimonki
napisał/a: monkimonki 2009-10-19 21:23
Jestem pielęgniarka i rozpinam koszule pacjentowi,niby przypadkiem muskam jego tors,sprawdzam puls-czuje,ze jest przyspieszony-no cóż-strój pielęgniarki zawsze pobudzał męska wyobraźnie.Kusa spódniczka odkrywa tyle ile trzeba, a czasami nawet za dużo,gdy się pochylam nad nim w mocno wydekoltowanym fartuszku sprawdzając mu temperaturę lub puls na szyi...i (tak nie bedzie prawidłowy;))).....myślicie ,że szybko wyzdrowieje....Pielęgniarki-to najlepszy sposób na przywrócenie sił witalnych pacjentowi-więc bardzo proszę o nagrodę -abym mogła Mojego Mężczyznę skutecznie leczyć;).
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-10-19 22:46
A mi zawsze marzyło się i nadal marzy aby zaszaleć w łóżku właśnie z nim i zobaczyć ten jego wzrok który mnie pragnie i widać w nim dwa ogniki zaskoczeni i szczęścia. Moje marzenie nie jest wcale jakieś szalone, ale mam nadzieje że kiedyś się spełni. Marzy mi się zwyczajny seks, taki jak każdy ma na codzień, a na koniec gdy Sz. będzie sięgał po prezerwatywe do szuflady żeby zamiast niej wyciągnął małe pudełeczko w którym będą schowane małe buciki dla naszego dzidziusia.....
napisał/a: agata17ko 2009-10-20 08:51
Moje fantazje sa troszkę ekstremalne i szalone
chciałabym lecieć czerownym samolotem,
a łożko było by elegancko wystrojone,
a mój mężczyzna byłby zawodowym pilotem!

JA ubrana w seksowny strój pielęgniarki
A on stałby w samej czapce pilota,
Ja w roli pięknej flirciarki
Aż jemu w końcu nadejdzie ochota!

Chemia między nami byłaby ogromna
nasza zabawa byłaby nieskromna!
napisał/a: justynarojek 2009-10-20 10:52
mi się marzy i to już od dawna seks w przestworzach.Najlepiej byłoby wynająć sobie takiego boeinga na cały dzień, do tego kucharza i kelnerkę , którzy serwowali by nam drinki i afrodyzjaki a my kochalibyśmy się to w kabinie pilota, to w pierwszej klasie a nawet w toalecie próbując co raz to inne pozycje.Mogłabym miec nawet na początku strój stewardessy by jeszcze bardziej podniecić męża, choć sądze iz juz sama perspektywa kochania się w chmurach podziałałaby na niego podniecająco
napisał/a: lucyna2 2009-10-20 12:28
Rajska plaża- morza szum , ptaków śpiew
Szelest skrzydeł mew.
Cisza, spokój, błękitna woda
Cudowne słoneczko, biały piasek i piękna pogoda.
Tropikalne owoce, palmy mieniące się kokosami
Plaża wypełniona macho masażystami
Dopieszczają kompleksowo moje wygłodniałe ciało
Masują, całują a mi ciągle mało
Te zapachy, olejki, wonie
A ja odpływam i w nich tonę.
Wybieram tego jednego wymarzonego pana
I z nim spełniam się w rozkoszy na ciepłym piasku do samego rano.
Podnieceniu rozkoszy nie ma końca
I na tej przyjemności nakrywa nas wschód słońca.