Konkurs "Dobra forma to norma"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-10-15 09:28
Dla wielu z nas forma i figura są niezwykle ważne, ale często prowadzące do nich ćwiczenia są trudne i nudne, ale mamy dla was świetną zabawę z super efektami - CARDIO PARTY!

Jest to genialny trening, który przyspieszając tętno, rewelacyjnie wpływa na kondycję i figurę. Rob Glick stosuje unikalne metody, które zmotywują Cię i zachęcą do ćwiczeń od samego początku do ostatnich minut!

Rob to jeden z najpopularniejszych trenerów amerykańskiej serii telewizyjnej "Mistrzowie Fitness". W swojej karierze prowadził zajęcia w przeszło 35 krajach na świecie.

Program, który prezentuje, pomoże Ci wyregulować pracę serca, ale przede wszystkim zrzucić zbędne kilogramy. I to w 14 dni!

"W trakcie mojej 20-letniej pracy jako trener osobisty, pomagając kobietom uzyskać formę ich życia, nauczyłem się, że dobra zabawa podczas ćwiczeń to klucz do sukcesu: by wycisnąć z siebie ile się da." - mówi Rob, więc zrzucaj kilogramy z uśmiechem na ustach!

Jeśli chcesz dostać od nas Płytę DVD z treningdiem CARDIO PARTY i w 14 dni schudnąć i ujędrnić ciało weżcie udział w konkursie! Mamy do rozdania 5 płyt!

Napisz na naszym forum w max. 5 zdaniach: Dlaczego warto być w formie? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

Szczegóły i regulamin konkursu znajsziesz tutaj: https://polki.pl/fitness_odchudzanie_artykul,10015760.html

Laureatami konkursu zostają:

Sage
agnes-joan
SyEka
Katjen27
Varos
napisał/a: sage 2009-10-15 12:10
Dobra forma sprawia, że czujemy się lepiej we własnym ciele (zgrabne, jędrne i sexowne). Mamy więcej energii i uśmiechu na co dzień. Możemy bez problemu dobiec do uciekającego nam autobusu, całą noc przetańczyć lub.... kochać się.
Warto być w formie, aby po prostu cieszyć się życiem we wszystkich jego aspektach :)
ulmich
napisał/a: ulmich 2009-10-15 13:12
Być w dobrej formie to dobrze czuć się we własnym ciele !!! Dzięki pięknej sylwetce czujemy się pewne siebie . Potrafimy sprawnie i szybko się poruszać . Dzięki niej możemy bez trudu podołać wielu codziennym obowiązkom a przy tym atrakcyjnie wyglądać dla otoczenia :)
Dobra sylwetka i wygląd dodaje skrzydeł :)
tanika
napisał/a: tanika 2009-10-15 16:33
Dobra forma - to podstawa dobrego samopoczucia!Samoakceptacia i poczucie własnej wartości,co się = SCZĘŚCIE!!!Jak to mówią:"W zdrowym ciele,zdrowy duch",i tak jest naprawdę.Warto dbać o WŁASNE DOBRO - pielęgnować ĆIAŁO i DUSZE!
mitsuko
napisał/a: mitsuko 2009-10-15 21:11
Dobrze jest być w formie, ruch wyzwala endorfiny szczęścia, które działają podobnie jak nasza ukochana czekolada. Poza tym patrząc w lustro widzimy efekty naszego wysiłku i mamy motywacje do działania. Ruch jest zdrowy i działa na cały nasz organizm, pozwala nam się dotlenić i poprawić kondycje fizyczną. Ja osobiście czuje się zdrowsza gdy ćwiczę i każdego dnia mam więcej energii do spożytkowania :). Poza tym każda z nas ma swoją ulubioną dyscyplinę sportu- bo któż nie lubi tak dla przyjemności, popluskać się w wodzie czy pojeździć na rowerze? :)
napisał/a: ewe0005 2009-10-15 21:24
Kiedy jestem w dobrej formie, całe życie moje w normie.
Gdy rodzina biega, skacze wtedy wszystko jest inaczej.
Zawsze uśmiech jest na twarzy, kiedy kilo mniej się waży.
Bez treningu CORDIO PARTY, rozmiar 38 to dla mnie żartyD
szalonakisia_1
napisał/a: szalonakisia_1 2009-10-15 21:43
Konkurs "Dobra forma to norma"

W dobrej formie to znaczy dla mnie:
-czuć się zawsze super i zdrowo
-komfortowo i energicznie
-świeżo i rześko
- seksownie i zmysłowo
Dobra forma to szczęśliwe życie!
Dobra forma to musi być przecież u każdej z nas norma!!
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-10-15 21:50
Warto być w formie bo....

Pomimo że wówczas czujemy się bardziej atrakcyjni i podobamy się nie tylko sobie, ale rónież innym osobą z płci przeciwnej.
napisał/a: ~jenasiasta 2009-10-15 23:30
Warto zawsze w formie być, aby pełnią życia żyć
By nie zwisał wielki brzuch, żeby leżał dobrze ciuch
By nie uciekł tramwaj nam, by być najsprytniejszą z mam
Żeby serce sprawnie biło i by nam się ciut lżej żyło!
napisał/a: ~moniula01 2009-10-16 08:52
1. Napięte mięśnie
2. Świetna kondycja
3. Wyrzeźbione ciało
4. Lepszy humor
5. Wzmocnione zdrowie
flossy
napisał/a: flossy 2009-10-17 12:30
najważniejszym powodem dla którego warto jest być w formie jest samo życie, ponieważ będąc zdrowym i silnym mamy szanse na dłuższe i szcześliwsze życie.
napisał/a: agnes_joan 2009-10-17 15:51
Warto być w dobrej formie, bo: warto nie mieć zadyszki, gdy wchodzimy na trzecie piętro po schodach, nie jesteśmy przerażeni myślą o przejściu na piechotkę dwóch przystanków tramwajowych, lubimy być podziwiane, budzić zachwyt i przede wszystkim chcemy być zadowolone ze swojego wyglądu i sylwetki!!!!!