e-perfumerie

napisał/a: madmaselle 2009-10-14 17:56
Wiadomo każda kobieta uwielbia otaczać się pięknymi zapachami. Zatem podzielcie się sprawdzonymi info o internetowych perfumeriach, które mają w swej ofercie oryginalne perfumy.
Ja ze swojej strony mogę polecić kokai.pl. Robiłam już tam zakupy. Mają duży wybór, promocje i wyprzedaże (udało mi się namierzyć mój ukochany zapach o 100 zł taniej niż w normalnej perfumerii)
A Wy gdzie kupujecie?
napisał/a: szysz-ka 2010-01-04 10:52
Ja również kupowałam w Kokai. Perfumy moje i męża okazały się podróbkami. Nigdy więcej nie kupię w Kokai. Pozdrawiam.
flame86
napisał/a: flame86 2010-01-16 17:08
Ja kupowałam perfumy w perfumeri Dolce.pl i jestem bardzo zadowolona, perfumy sa oryginalne, baaaardzo dlugo utrzymuja sie na skorze, zapach Diora.
Kupowalam je rok temu w okresie przedswiatecznym i troszke trwalo zanim doszla mi paczka, ale mysle ze normalnie nie powinno byc problemu.
napisał/a: dynamite 2010-01-22 16:14
bardzo mnie zaskoczyło to co szysz-ka napisała o kokai.pl. Ja zawsze tam kupuję perfumy i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby mój ulubiony zapach okazał się podróbką. Zapach był dokładnie taki sam jak ten, który kupowałam w innych miejscach... a po czym zauważyłaś, że Twój zapach jest podróbką??
napisał/a: rose80 2010-02-16 10:32
Ostatnio zamawiałam z iperfumy.pl i jestem zadowolona, dostawa na czas, zapach oryginalny, trzyma długo i do tego wszystkiego cena satysfakcjonująca, bo mają teraz wyprzedaże.
napisał/a: Kama13 2010-04-20 13:13
A ja kupuję perfumki z perfumerii realta.pl i jestem bardzooo zadowolona. Zawsze zamówienie było realizowane - szybko, solidnie i na czas. I na dodatek zawsze dodają mi próbkę perfum w prezencie, a przy zamówieniu powyżej 400 zł - przesyłka gratis.
napisał/a: Alicja30 2010-08-16 14:45
przeważnie kupowałam perfumy w drogeriach, ale ostatnio zamówiłam je na [url]www.perfumytaniej.pl[/url] i nie zawiodłam się. Szybko, niedrogo i jeszcze przysłano mi prezent :) podobno sklep ten dołącza gratis do każdego zamówienia
napisał/a: femeia 2010-12-15 00:26
ja mimo wszystko wolę namacalne perfumerie i drogerie, chyba że kupuję produkt, który już znam. Lubię jednak przejść się między półkami, powęszyć trochę i raz na jakiś czas odkryć coś naprawdę w moim stylu, tego mi żadna e-perfumeria nie da :) Ja lubię Sephorę, kupuję też w Rossmanie, Naturze a ostatnio w Superpharm, bo mają ogromne przeceny: http://www.superpharm.pl/superoferty/
napisał/a: dominka30 2011-01-12 10:59
Ja zawsze testuje zapachy w perfumeriach stacjonarnych, a potem zamawiam internetowo bo ceny mają o wile niższe. Mam swoją sprawdzoną już perfumerie [url]www.perfume4you.pl[/url] gdzie do zamówień gratisowo dostaję próbkę innych perfum. Świetna sprawa.
napisał/a: energicznie 2011-02-21 12:29
ja korzystam ze sklepu eperfumy.net i jestem zadowolona :) kiedyś też bałam się kupować przez sieć, ze względu na ryzyko kupienia bubla :( ale zdałam się na polecenia znajomych i wszystko jest ok
napisał/a: kiwi123 2011-06-04 23:09
szysz-ka napisal(a):Ja również kupowałam w Kokai. Perfumy moje i męża okazały się podróbkami. Nigdy więcej nie kupię w Kokai. Pozdrawiam.


Ja tam robię zakupy już od 2 lat i nigdy nie zdarzyło mi się, żebym dostała podróbkę. Chyba coś Ci się pomyliło.
napisał/a: Kama13 2012-07-27 13:06
Ja teraz kupuję w http://pachnij.pl/, bo mają fajny wybór i przyzwoite ceny. Zresztą teraz na rynku jest taki duży wybór perfumerii, że najlepiej kupować w sprawdzonej, żeby się nie naciąć. ;)