prezent dla koleżanki z pracy

napisał/a: madmaselle 2009-10-13 19:08
Dziewczynki pomóżcie w wyborze prezentu dla koleżanki która odchodzi z pracy. W sumie nie chciałybyśmy kupować jej perfum, kosmetyków, ani tym bardziej ciuchów. Wymyśliłyśmy portfel, bo to prezent "zrzutkowy". Co myślicie o takim modelu http://www.luks.pl/Puccini+-+Portfel+TA-1701,17513973,1,i2.html . Ma być czerwony bo podobno wtedy kasa się go trzyma. Jak na skórę wydaje mi się że to całkiem rozsądna cena, w sklepach stacjonarnych dużo drożej trzeba zapłacić. Czy do portfela wypada jeszcze coś dorzucić (np.apaszkę?)
Chyba że Wy macie jakieś propozycję, więc jeśli nie portfel to co?:confused:
napisał/a: Lalunka 2009-11-13 11:26
google wyszukiwarka prezentów wg stylu itd...
napisał/a: ciasteczko_magiczne 2009-11-13 16:24
Może zamiast rzeczy daj jej bilet na jakieś fajne wydarzenie? Koncert? teatr? A może popołudnie w SPA? Jak ja odchodziłam z pracy dostałam od koleżanek voucher na masaż relaksacyjny (dokładnie ten: http://www.wyjatkowyprezent.pl/masaz-relaksacyjny-30-minut). Niby drobiazg, ale sama zawsze żyłowałam, żeby pójść na coś takiego, a tu po prostu się umówiłam i odpoczęłam. Jak mało kiedy:)
napisał/a: patryskaa89 2009-11-14 23:29
popieram...:) po pracy dobrze jest sie zrelaksowac:) Moja Tesciowa dostala z pracy 2 dniowy pobyt w SPA i jest z niego bardzo zadowolona:)
napisał/a: ja29 2009-12-03 12:41
Ja tutaj ostatnio wyszukuję większość prezentów. Podsyłam linka z grupą prezentów właśnie dla koleżanki, może się przydadzą.
http://www.carmeno.pl/dla-kolezanki%5B1%5D
napisał/a: widelczyk 2009-12-11 13:00
Podoba mi się:) Jeśli mogę też cos polecić i zasugerować to może książka byłaby dobrym pomysłem. ja sama mam zamiar kupić mamie pod choinkę. Na przykład czytałam "notatki z wystawy" Patricka Galea i wiem, ze świetnie nadaje się dla kobiety.
napisał/a: talala 2009-12-11 15:56
Bo książka to zawsze będzie najlepszy prezent;) Zwłaszcza, jeśli tak, jak piszesz, te Notatki to dobra książka, przeznaczona głównie dla kobiet... Popieram;)
napisał/a: monika24-2 2009-12-12 11:01
Duzo prezentow mozna znalezc tez tutaj, w zakladce dla Niej napewno cos wybierzesz :)
http://calkiem-tanio.pl/?prod=1
napisał/a: talala 2009-12-21 20:07
Ja zasugerowałam się radą stąd i kupiłam Notatki z wystawy dla mojej mamy pod choinkę:) Mam nadzieję, że jej spasuje;)
napisał/a: widelczyk 2009-12-23 11:30
Na pewno spasują:) Ja już poleciłam chyba tą książkę każdej możliwej osobie. Bardzo mi się spodobała, jest taka empatyczna i wrażliwa, ale i normalna przy tym, nie patetyczna, nie wyniosła.
Laryska
napisał/a: Laryska 2010-01-01 13:42
czy wiecie, że w Rosji i byłych republikach radzieckich prezenty daje się z okazjo Nowego Roku i przynosi je Dziadek Mróz? A Święta Bożego Narodzenia w kościele prawosławnym zaczną się dopiero za tydzień! Dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze jak się do nich przygotować i jakie prezenty wybrać proponuję wziąć aparat fotograficzny w dłoń i zrobić fajne zdjęcia, które mogą posłużyć do przygotowania foto-kalendarza na 2010 r. lub jakichś fajnych foto-gadżetów. Sama chciałabym dostać od koleżanki z pracy kalendarz z autorskimi zdjęciami! SZCZESLIWEGO NOWEGO roku 2010! Róbcie zdjęcia i wykorzystujcie je do przygotowania foto-gadżetów a najwięcej z nich znajdziecie na stronie www SUPERFOTO.pl ... Happy New Year! Pamiętajcie, że niedługo Dzień Babci i Dzień Dziadka!
Laryska
napisał/a: Laryska 2010-01-06 19:32
Najfajniejszym prezentem dla koleżanki z pracy jest wspólne zdjęcie, które powinno być w jakis nowoczesny ale też ciekawy sposób zaaranżowane! Koleżanka będzie zachwycona, że o niej pamiętałam a prezent będzie jej o mnie przypominał! Dzięki najnowocześniejszej technice zdjęcie może być na kubku, podkładce pod mysz albo torbie ekologicznej! A odwiedzenie stronki www SUPERFOTO.pl zainspiruje nas do działania i pozwoli dostarczyć zdjęcie do wybranego miejsca w Polsce albo wprost na biurko koleżanki i to w dniu urodzin, imienin albo tuż przedświętami! Uważamm, że to extra pomysł! Jeżeli (oczywiście) bardzo lubimy swoją koleżankę z pracy! Pozdrawiam moje koleżanki z forum!