Prezent dla niej, kulki gejszy

napisał/a: nuez 2009-10-13 01:00
Hej potrzebuje porady. Ostatnio podsluchałem rozmowe mojej kobiety z koleżanką. Wspominała o kulkach gejszy. Wiem o co chodzi, ale jakie? rozmiar, łączone szureczkiem, wibrujące, szkalne ??? Jakies rady? Nie chce przesadzić.
napisał/a: EAMS 2009-10-28 00:21
Rozmiar możesz ocenić namacalnie. Użyj wyobraźni. Jeśli wahasz się przed zapytaniem wprost, to znaczy że to nie jest kobieta dla Ciebie.
Ale jesli chcesz jej sprawić niespodziankę, to możesz tylko polegać na zbadaniu jej romiarów a te są nadzwyczaj rozciągliwe.
napisał/a: ~tedybear27 2009-10-28 20:20
jak kupic odpowiednie-metoda prpob i bledów. nie sa drogie bo kosztuja srednio 15-25pln zalezy jeszcze jakie i z czego ale sam nie wybierzesz dobrze. poza tym proponuje podejsc do sexshopu i dam KTOS zapewne Ci doradzi ewentualnie podpowie ktore sa najbardziej popularne i najczesciej kupowane.
wiec zapytaj i kup. beda zle kupisz kolejne lub kupicie je we dwoje
napisał/a: Seta 2009-11-02 22:18
Na necie jest tego od zawalenia. POoglądaj, wyczytaj szczególy o nich, poczytaj opinie i tak jak Teddy napisał - próbujcie metodą prób i błędów.
napisał/a: Malgowa 2010-01-19 16:03
Nie radze kupować zbyt tanich kulek,ponieważ słyszałam ze sznureczek może się urwać podczas zabawy. Jak na prezent to lepiej jakieś porządne jak na przykład Luna czy inne. wiem ze takie bardziej ekskluzywne kulki w eleganckim opakowaniu idealnym na prezent możesz znaleźć na http://www.playmate.pl/

pozdrawiam
napisał/a: LadyYarel 2010-01-19 18:47
Spam?
napisał/a: nuez 2010-01-29 16:56
ja tez moglbym zareklamowac moj sexshop, ale sobie daruje
napisał/a: kokieteria 2010-02-05 13:10
takie kulki to fajny gadżet, tylko czasem lepiej zrezygnować z niespodzianki i wybrać je wspólnie. w końcu to osoba, która będzie ich używac musi czuć sie komfortowo.

jesli jednak bardzo chcesz zrobić swojej kobiecie prezent, to na pierwszy raz polecam model gładki, a nie z wypustkami. i nie za duży :)
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2010-04-28 13:15
Myśle ze może to być jeden z najlepszych pomysłów,ale tak naprawde warto wziąc pod uwage inne rozwiazanie- seksowana bielizne.My kupiłyśmy taka koleżance w skepie sisi.pl ,na wieczór panieński.
Mysle ze oprócz kulek to świetny pomysł.
napisał/a: karo_kwiat 2010-05-11 15:56
te kulki to super sprawa, można natomiast poczytać na necie że były sytuacje w których sznurek pękał i może się takie coś niewesoło skończyć.
Farizah
napisał/a: Farizah 2010-08-17 14:05
a są takie połączone jakby gumą.... tylko to nie guma tylko cos w rodzaju sznureczka hmm i są zabezpieczone żeby nie obcierały itd... bo są też metalowe ale ja bym sie ich bala:)
w sumie pomysł fajny aj tez chce teraz kupic .... na poczatek to dobrze wziasc takie małe:)