pomysł na prezent dla chłopaka

napisał/a: czubaka 2009-10-07 16:39
Jarka znam już 6 lat. Kupiłam mu już niemalże wszystko każdy prezent :) Za dwa tygodnie są jego urodziny a ja, jak co roku stoją przed pytaniem- co tym razem kupić. macie jakieś patenty? chciałabym coś twórczego, jak kurs garncarstwa itp. może coś z tego? prezent dla faceta? tylko czy mu się spodoba lot na lotni?
napisał/a: kasia3108 2009-10-07 22:12
Może skok na bangi lub lot samolotem :)
napisał/a: anienka 2009-10-20 11:23
szalejesz, dziewczyno :) ale lubię takie oryginalne pomysły, sama swojego samca ostatnio zaskoczyłam kupując mu ... rower :D
wreszcie nie muszę sama pedałować, wcześniej się wykręcał, że ma stary rower i nie ma czasu na jego odnowienie...wzięłam więc sprawy w swoje ręce i zamówiłam mu wymarzony rower miejski. przy tej okazji szczerze pozdrawiam obsługę serwisu rower.com.pl :) naprawdę baaaaardzo mi pomogli przy zakupie, a byłam w tej kwestii tak zielona jak ta emotka - :D
desertisland
napisał/a: desertisland 2009-10-26 12:17
A kupowałaś mu już zegarek? Wiem, jeśli chce się kupić coś dobrego, to trzeba trochę wydać, ale może warto? Mama i ja kupiliśmy niedawno bratu na zakończenie studiów zegarek. Bardzo dobry, fajny design, choć oczywiście drogi. Wojtkowi się spodobał, to ważne, a na pewno będzie służył przez parę dobrych lat. Zastanawiałyśmy się troche nad marką i w końcu zamówiłyśmu Locmana'a w takim internetowym sklepie minuta.pl. Luknij, moze też coś znajdziesz :)
napisał/a: leniwiec 2009-11-10 18:28
mam pytanie bardziej do dziewczyn, bo chyba każdy facet byłby zadowolony z takiego prezentu: wyprawa jeepami no właśnie tylko co na to Panie. Z paczką znajomych zastanawiamy się na prezentem niespodzianką dla małżeństwa z racji ich pierwszej rocznicy. Jest nas trochę, ale nie ukrywam, że z przewagą facetów dlatego też jeepy mają mocne lobby, ale jako że staramy się być mozliwie obiektywni chcieliśmy zaczerpnąć głosy z zewnątrz. Liczyny na obiektywizm pod warunkiem że będzie przychylny naszemu pomysłowi ;p
napisał/a: julitkaa 2009-11-15 14:11
Zegarek to fajny pomysł, pod warunkiem, że facet nie ma już 6 innych i 7 jest mu zupełnie zbędny. Zawsze jednak można znaleźć coś, czego do tej pory nie miał. Ja np. przymierzam się do kupna mojemu facetowi zegarka z systemem binarnym. Jak tylko uzbiera jeszcze trochę kasy to sprezentuję mu taki na gwiazdkę: http://www.zegarki.com.pl/the-one-grq802r1-p-14578.html?osCsid=342ebd1a3284d63a852c23f9df3141ca, poza tym jest teraz w promocji.
napisał/a: antalis 2009-11-16 14:25
A moze cos bardziej "osobistego" np poduszka z Twoim zdjeciem ?
napisał/a: jkawa 2010-09-27 12:51
Według mnie całkiem fajna jest ramka multimedialna. Na przykład taka: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1482 . Jest połączeniem ramki cyfrowej, budzika, zegarka i termometru. Kiedy chłopak rano się obudzi będzie mógł spojrzeć na Ciebie, godzinę i temperaturę jednocześnie ;)))
napisał/a: payton 2010-10-01 09:10
to zależy ile chcesz przeznaczyć kasy na swojego chłopaka ;) wydaje mi się, że każdy facet lubi sport, także może kupisz mu coś do treningów? chociażby pulsometr wydaje się oryginalnym prezentem, np. ten: http://www.hellhound.pl/fa20-fitness-p-3280.html wygląda elegancko, sprawdza się jako zegarek, a przy okazji ma także dużo innych ciekawych funkcji, nie wierzę, żeby jakiemuś facetowi taki prezent się nie spodobał ;)
malwinka31
napisał/a: malwinka31 2010-10-08 22:46
no przez te 6 lat to pewnie kupiłaś mu wszystko co możliwe ;) ja proponuję może jakiś wypadzik na weekend? wszystko zalezy oczywiście od funduszy. albo może jakiś wspólny seans w spa? wiesz, co mam przyjaciela, który za lot lotnią oddałby wszystko, ale to chyba zależy od charakteru :)
Laryska
napisał/a: Laryska 2010-10-10 13:38
Na taki wypadzik weekendowy warto wcześniej starannie się przygotować. Słyszałaś może o akcji "różowa wstążeczka", z której dochód przeznaczony jest na Stowarzyszenie Walki z Rakiem". Wystarczy odwiedzić stronkę internetową http://www.kinga.com.pl/root/rozowa_wstazeczka i zakupić koszulkę z kolekcji HOPE a pomożesz Białostockiemu Centrum Onkologii :D
malwinka31 napisal(a):no przez te 6 lat to pewnie kupiłaś mu wszystko co możliwe ;) ja proponuję może jakiś wypadzik na weekend? wszystko zalezy oczywiście od funduszy. albo może jakiś wspólny seans w spa? wiesz, co mam przyjaciela, który za lot lotnią oddałby wszystko, ale to chyba zależy od charakteru :)