Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 917181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 194
  1. Dodano: 22-12-2016, 00:32 #181

Odp: pomysł na prezent dla chłopaka

Zależy co twój chłopak lubi JAk na przykład jeździ na nartach albo snowboardzie, to świetnym prezentem będzie bielizna termoaktywna i np skarpety narciarskie. Poszukaj tutaj: http://www.nastopy.pl/, ja czesto zamawiam z tej stronki

2. Dodano: 28-12-2016, 16:49 #182

Mogę podsunąć tu świetny pomysł który na mnie przynajmniej zrobił ogromne wrażenie, to jazda sportowym samochodem z motoprezent.pl, teraz planuję jeszcze wykupić sobie tam jeszcze jazdę KTM bo nigdy takim bolidem nie jeździłem zamawianie takiego vouchera jest bardzo proste, wszystko można dogadać dzwoniąc pod nr. 22 245 05 59 albo 504 735 549

3. Dodano: 13-02-2017, 18:03 #183

Sprawdz sobie na electro.pl Tam macie duży wybór i fajne ceny. Ja tam chłopakowi kupowałam na imieniny całkiem niedawno.

4. Dodano: 20-02-2017, 11:51 #184

Sprawdź sobie też sklep wasserman.pl Znajdziesz tam dużo akcesoriów które mogłabyś wykorzystać jako prezent dla chłopaka. Może kup mu jakiś fajny gadżet do samochodu, na przykład antyradar noxo? Pozwoli zaoszczędzić trochę kasy na mandatach

5. Dodano: 12-03-2017, 12:42 #185

Ja kupiłam swojemu chłopakowi telefon , taki typowo przystosowany do cięzkich warunków na budowie z maxcoma z serii strong . Jest taki w gumowej obudowie . Ale to był prezent dla mojego faceta A wiadomo każdy ma inne potrzeby

6. Dodano: 14-03-2017, 22:53 #186

A może google 3D VR, rzecz bardzo na czasie a mało który facet nie chciałby mieć takiej rozrywki bez wychodzenia z domu. Tysiące aplikacji i filmów dostępnych do nich. W Lefant przy zakupie tego zestawu http://www.lefant.pl/okulary-vr-3d-wirtualna-rzeczywistosc-id-75 dorzucają jeszcze kod QR z dostępem do najnowszych aplikacji VR.

7. Dodano: 15-03-2017, 09:52 #187

Myślę, że fajną opcją są takie koszulki na prezenty: https://cupsell.pl/katalog/na-prezent. Facetom ciężko wymyślić jakiś oryginalny prezent dlatego moim zdaniem najlepiej wybrać coś przydatnego. Koszulka to prezent bardzo praktyczny dlatego myślę, że sprawdzi się idealnie.

8. Dodano: 15-03-2017, 10:14 #188

zawsze możesz wykupić jakiś karnet np na crossfit

9. Dodano: 15-03-2017, 11:08 #189

Jak chłopak ma brodę to mogłabyś mu kupić jakiś fajny trymer z babylissa, beard designer z trzema głowicami, super sprzęt do przycinania zarostu

10. Dodano: 19-03-2017, 18:30 #190

Cytat Zamieszczone przez desertisland Zobacz posta
    A kupowałaś mu już zegarek? Wiem, jeśli chce się kupić coś dobrego, to trzeba trochę wydać, ale może warto? Mama i ja kupiliśmy niedawno bratu na zakończenie studiów zegarek. Bardzo dobry, fajny design, choć oczywiście drogi. Wojtkowi się spodobał, to ważne, a na pewno będzie służył przez parę dobrych lat. Zastanawiałyśmy się troche nad marką i w końcu zamówiłyśmu Locmana'a w takim internetowym sklepie minuta.pl. Luknij, moze też coś znajdziesz
    Też myślę, że zegarek to świetny pomysł Ja kupiłam chłopakowi taki z Junkersa https://www.militaria.pl/junkers/zegarek_junkers_cockpit_ju52_6152-2_automatik_ju-6152-2_t_p24612.xml myślę, że jest genialny
    Cytat Zamieszczone przez antalis Zobacz posta
    A moze cos bardziej "osobistego" np poduszka z Twoim zdjeciem ?
    to już chyba lepiej kupić jakąś oryginalną koszulkę np. Surge Polognia mają takie super wzory - chłopak, gdy będzie ją zakładał będzie myślał o swojej dziewczynie
    Cytat Zamieszczone przez paula999 Zobacz posta
    Może jakiś fajny zegarek, aparat lub portfel. Myślę, że to fajne pomysły.
    O! Jak portfel to tylko i wyłącznie z zabezpieczeniem RFID chroni karty płatnicze przed kradzieżą środków

Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 917181920 OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów