Konkurs "Złóż Dermice życzenia urodzinowe"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-09-25 14:42
Weź udział w naszym konkursie i złóż Dermice życzenia urodzinowe- te najpiękniejsze zostaną nagrodzone.

Konkurs zakończony!
Nagrody otrzymują:

ulmich,
wloczka,
antalis,
agula3,
onlyme30,
demon2,
ela1951,
hannex38,
rakastan,
rudago,
liliana08,
illa,
kalafiorek,
jaga53,
izasadok,

Gratulujemy!

Do wygrania 15 zestawów ufundowanych przez firmę Dermika.

Każdy zestaw składa się z:
Kremu na dzień, kremu na noc oraz kremu pod oczy z linii Hialiq,
Zestawu 8 maseczek z serii Let's Dance
Zestawu maseczek w saszetkach
Regulamin konkursu:
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
1.1.Organizatorem Konkursu jest spółka „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa (dalej zwana: „Organizatorem”).
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (zwanym dalej: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.polki.pl.
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora i realizatorów oraz inne osoby współpracujące przy organizacji Konkursu, jak również członkowie rodzin w/w pracowników i współpracowników.
1.6. Życzenia muszą być oryginalne i wymyślone przez użytkownika specjalnie na tę okazję.

2. ZAŁOŻENIA KONKURSU
2.1. Konkurs będzie przeprowadzony na stronie internetowej www.polki.pl
2.2. Konkurs będzie trwał w dniach od 25 września do 09 października 2009
2.3. Rozwiązanie Konkursu zostanie ogłoszone na stronie internetowej www.polki.pl.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU:
3.1. Konkurs polegać będzie na wyborze najciekawszej odpowiedzi przez jury na dany temat.
3.2. Laureatami Konkursu w liczbie 15 zostaną osoby, których odpowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.
3.3. Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia w przedmiocie akceptacji niniejszego Regulaminu.
3.4. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego lub odpowiednio adres zamieszkania, będą przetwarzane przez Organizatora z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu bezpośredniego własnych produktów Organizatora Konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.

4. PRZYZNAWANIE NAGRÓD:
4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3 w terminie najpóźniej do dnia 12 października 2009 r.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej za pomocą Prywatnej Wiadomości (PW na forum).
4.3. Nagrody do poszczególnych laureatów wysłane zostaną pocztą lub przesyłką kurierską na koszt Organizatora pod adres zamieszkania wskazany przez laureataw mailu w terminie najpóźniej 14 dni od dnia powiadomienia laureata o wygranej.
4.5. W przypadku niewysłania danych adresowych lub niepodjęcia przez laureata nagrody działania reklamacyjnego w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników, prawo do nagrody wygaśnie.
4.6. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
5.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia publikacji na stronie internetowej www.polki.pl listy laureatów Konkursu na adres mailowy Redakcji.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
6.1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
- zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
- nie doręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem,
- świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
6.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
napisał/a: ~moniula01 2009-09-25 15:50
15 lat już jesteście z Nami,
Dzielicie się swoimi produktami,
Które Nas cieszą i rozpieszczają,
Gdyż wspaniałe działanie mają,
Dzięki Wam kobieco się czujemy,
I każdego dnia za to dziękujemy!
Z tej okazji wszystkiego dobrego,
miłego oraz najlepszego!
Zaskakujcie Nas dalszymi nowościami,
Bo Wasze kosmetyki uwielbiamy.
Zatem - DERMIKO - kolejnych 15 lat,
a My z Wami będziemy za Pan Brat! :)
napisał/a: ~Kropeczka25 2009-09-25 16:45
[CENTER]Od zawsze jesteś w mojej łazience
bo moja mama "was wytropiła"
chcemy wam życzyć za to w podzięce
byście sukcesów mieli jeszcze więcej.

Wiernych klientów grono szerokie,
hit kosmetyczny dla wszystkich kobiet.

Dobrych chwil w życiu,recepty na szczęscie
owocnej pracy by było więcej

15 lat jesteś już z nami,
jesteś jak członek naszej rodziny
wlasnie dlatego w dniu twego świeta
z całego serca 100 lat życzymy!!![/CENTER]
napisał/a: Adusiek 2009-09-25 17:20
Piękno kosmetyków w każdej z Nas tkwi ,więc z okazji piętnastki Dermiko życzenia
składam Ci.Twoja jakość przez wielu znawców była opisywana jednak nigdy tak pięknie
jak przez twe użytkowniczki oddana.Życzę Ci by każda kobieta podziwiała twe wdzięki
i smarowała się Tobą gdy będzie wychodzić z wanienki.Pragnę abyś zawsze tak pięknie
ja teraz wyglądała i aby każda część globu Cie podziwiała.Dla Ciebie tańczę Let's Dance
i używanie Ciebie ma zawsze sens.Przejdę do Meritum sprawy właśnie organizuje dla Ciebie urodzinowe party ,będzie dużo jadła i zabawy .Dermika Ty jesteś dla mnie Maseczką Piękności dlatego też na mojej półeczce gościsz.
napisał/a: pinkmause 2009-09-25 21:13
Z okazji piętnastego już jubileuszu,
na forum, zwyczajnie, a nie na arkuszu
pięknego papieru ze złotym nadrukiem
życzeń Wam przesyłam najpiękniejszy bukiet.

Niech kolejne lata klientów namnożą,
w każdym mieście niech salon firmowy otworzą,
niech marka sukcesy, co roku powtarza,
niech przybywa uśmiechów na kobiecych twarzach.

Niech opinie najlepsze matki swoim córkom
przekazują dalej, aby przyjaciółką
była im Dermika i za lat trzydzieści,
a także niech wnukom marka twarze pieści.

I niech zaufanie, które dzisiaj mamy,
kolejne i wciąż nowe pootwiera bramy,
i niech trwa uznanie i lojalność kwitnie,
niech firma się rozwija, szybko i ambitnie.

Z wdzięczności ogromnej moje słowa płyną
i chociaż w lawinie innych życzeń zginą,
przyjmijcie gratulacje i podziękowania.
Jako konsumentka, z szacunkiem się kłaniam.
napisał/a: nagietkaa 2009-09-26 12:52
Droga Dermiko:)

Życzę Ci, abyś przez kolejne 15 lat prowadziła nas - kobiety przez kosmetyczne korytarze naszej codziennej pięlegnacji......

Pragnę również budzić się co dzień i stawać przez lustrem mówiąc otwarcie "To dzięki Dermice moja skóra jest pełna blasku i witalności".....

Życzę Ci także, byś przez kolejne lata dzieliła się z nami kobietami swoimi sekretynymi recepturami, dzięki którym nasza skóra promienieje słońcem i jest okazem prawdziwego zdrowia.....

Pragnę także wraz z Tobą zaglądać do wrot prawdziwego piękna i odkrywać je w sobie na nowo pod wpływem natury oraz składnikow pięlęgnujacych ukrytych w Twoich kosmetycznych produktach na wagę złota..... [/SIZE][/FONT]
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-09-26 13:04
Dermiko...
Od 15 lat każdego dnia pomagasz nam.
W dzień piękniejemy, w nocy się starzejemy. A dzięki Tobie ten czas wydłuża się do starszych lat. Więc w dniu Twojego święta chcę życzyć Tobie kolejnych lat sukcesów, nowych klientów, skutecznej ochrony i miłości szalonej do maseczek, balsamów i kremów, oraz dużo cierpliwości do ludzkich słabości.
kasia89tn
napisał/a: kasia89tn 2009-09-26 13:41
Dermiko!
Od 15 lat jesteś z nami. I dzięki Tobie przez te 15 lat byłyśmy piękne i zadbane jak nigdy dotąd. Dlatego życzymy Ci kolejnych - równie pięknych, wspólnie spędzonych lat.
wloczka
napisał/a: wloczka 2009-09-26 18:25
Badz promykiem slonca na twarzy kobiety
Wiemy jak dobroczynne masz dzialanie
Wszak kazda z nas zna Twoje zalety
Doceniaja Ciebie panowie jak i rowniez panie

Ty nam umozliwiasz dbac o siebie
Twoje kremy sa jak dotyk kochanej dloni
Niech zaluje ten kto nie sprobowal jeszcze Ciebie
a jesli to zrobi, to juz sie nie obroni

I nastepne lata bedziesz na jej twarzy
i to nie pietnascie a piecdziesiat, a moze STO
przeciez o tym kazda z nas marzy
i zycze tego Tobie Kochana DERMIKO!
napisał/a: ANN 2009-09-26 21:21
Dziękuję Ci DERMICO, że Twoje kosmetyki sprawiają, że czuję się... piękna, młoda i pełna energii do życia, cofam czas każdego dnia, patrzę odważnie w lustro, nie przejmuję się malutką zmarszczką, moje oczy błyszczą a cera promienieje...,
100 lat! Dermico,Twoje piękno tkwi w prostocie! Twórz dalej dla nas, dla kobiet!
napisał/a: halinaotta 2009-09-26 23:59
Przez 15-cie lat wprowadzasz nas DERMICO do magicznego świata kosmetyków
Dzięki dbałości i wytwałości sprawiasz,że ja każdego dnia mogę dotykac luksusu.
Znamy się od 15-lat,a ja jeszcze nie miałam okazji podziękowac za konsekwencję
-ale teraz to właśnie zrobię-podziękuję jak tylko najpiękniej się da: za promienne spojrzenie i pewnośc siebie,które dzięki Twoim kremom zyskałam.Dziękuję za Eliksir młodości Remodelist,którego fanką zostałam.
Dziękuję za luksusowy Instytut Kosmetyki XXI Wieku Dermika Spa&Salon,w którym nie tylko ciało ,ale i duszę odmłodzisz i to wcale nie podpisując cyrografu szatanowi.
Dziekuję za serię Różany Ogród,która jest nieodzowną towarzyszką uczuc i emocji i bardzo pomaga w miłości.
Wraz z tymi skromnymi podziękowaniami życzę dalszych sukcesów i radości oraz zapewniam o swojej lojalności i dozgonnej wdzięcznosci.
miki24
napisał/a: miki24 2009-09-27 10:10
100 lat ! 100 lat ! Dermiko nasza kochana
obyś nadal była tak rozchwytywana
obyś coraz więcej konsumentów miała
oraz nowymi produktami nas zaskakiwała