Moderatorzy

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-09-24 13:41
W związku z wprowadzaniem na forum moderatorów informujemy, że są to osoby, które pomagają administratorowi, porządkując działy, usuwając SPAM, łącząc wątki o tej samej tematyce. Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji.
Moderatorzy to osoby, które pilnują porządku na forum, aby nie tworzył się bałagan oraz, aby nieprzystosowani użytkownicy łamiący regulamin otrzymywali stosowne do ich zachowania kary.
Użytkownicy stający się moderatorami nie tracą żadnych z dotychczasowych praw, lecz zyskują dodatkowe przywileje.
Moderatorzy zostali wybrani spośród dotychczasowych użytkowników, więc nie są pracownikami firmy Edipresse Polska, dlatego też mogą brać czynny udział w dyskusjach i konkursach organizowanych na serwisach firmy.
napisał/a: ~Kropeczka25 2009-09-24 18:41
Bardzo dobrze,że moderatorzy zostali wybrani.Jestem tu od niedawna,ale widzę że spam pojawia się regularnie.Kilkanaście postów tej samej tematyki bywa denerwujące i bardzo zaśmieca forum.Tak trzymać droga redakcjo! ;)
napisał/a: radosna1 2012-03-09 14:58
Moderator na forum, to podstawa :)
napisał/a: ~Saguaro 2012-04-13 11:22
Jestem tu od niedawna ale fajnie,że będziemy mieć aniołów stróżów
emisia8
napisał/a: emisia8 2013-01-27 06:38
proszę o kontakt. wczoraj uzylam opcji przypomnienie hasła i co 5minut dostaje automatyczny mail z przypomnieniem hasła. mam ich już ponad 100 i ciągle przychodzą nowe. nie nadazam ich usuwać
napisał/a: Gosiaceq 2013-01-27 09:47
Mam to samo, tylko, że już dostałam 340 spamów!!! Niech ktoś coś z tym zrobi!! bo szlag może trafić ;/
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-01-28 14:53
Drogie Użytkowniczki,

bardzo przepraszamy za tę awarię. Już wszystko powinno być w porządku.

pozdrawiamy
Administracja