Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
  1. Dodano: 10-02-2017, 11:18 #51

Odp: Domowe sposoby na trądzik

Kochane domowymi sposobami trądziku nie pokonacie ! Jeśli chcecie czegoś co rzeczywiśćie da Wam jakieś działąnie to jedyne co mogę tak naprawdę szczerze polecić to serum Sevolium. Mi pomogło bardzo !

2. Dodano: 21-03-2017, 12:22 #52

Są różne suplementy, które pomagają i nie są drogie. Ja zamawiałam zawsze ze zdrowesuplementy.pl taki specjalny na trądzik, pomagał i nie zawierał żadnej chemii, po prostu zdrowy suplement, nie pamiętam nazwy już, poszukajcie w tym sklepie.

3. Dodano: 24-03-2017, 22:26 #53

Zdrowesuplementy.pl znam ten sklep często zamawiam z niego właśnie suplementy naturalne, olejki, suplementy na włosy, skórę i paznokcie są naprawdę świetne

4. Dodano: Dzisiaj, 12:34 #54

ja kupowałam zawsze to http://zdrowesuplementy.pl/jakie-suplementy-na-zdrowa-skora-wlosy-paznokcie/41-kwas-hialuronowy-100-mg-granat-350-mg-60-kaps-8718164783524.html?search_query=tradzik&results=10 poprawia cerę 2 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem. Polecam poczytać o kwasie hialauronowym występujących w tkankach organizmu.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów