Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak wygląda wigilijny wieczór w Waszym domu? więcej

Wigilia to jeden z najważniejszych wieczorów w polskiej tradycji. Jak i gdzie ją zazwyczaj obchodzicie?

forum

Co kojarzy Wam się ze świętami? więcej

Choinka, prezenty, pasterka, kolędy, a może jeszcze coś innego?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. Dodano: 17-09-2009, 13:37 #1

Filmy erotyczno-romantyczne jakie znacie najlepsze

Czy macie jakieś ulubione filmy erotyczno-romantyczne?
    Napiszcie w kilku zdaniach dlaczego wybraliście właśnie ten film.

Ja z mężem najchętniej oglądamy "Sztukę kochania" - to jeden z lepszych filmów schyłkowego PRL-u. Znajdziecie w nim świetne kreacje aktorskie i znakomite dialogi.
    Polecam
    Ostatnio edytowane przez takaja9 ; 29-09-2009 o 16:23

2. Dodano: 03-10-2009, 14:47 #2
    Kropeczka25 Gość
    Dla mnie najlepszy jest Emmanuelle poniewaz pokazuje sceny erotyczne pobudzając zmysły widza w sposób delikatny,nie wulgarny a zarazem pełen emocji i pasji

3. Dodano: 06-10-2009, 18:46 #3
    Przegląda
    Ślask
    Images
    8

Odp: Filmy erotyczno-romantyczne jakie znacie najlepsze

A ja uwielbiam "9,5 tygodnia".Oglądałam go już chyba ze 100 razy,ale za każdym razem są niesamowite emocje.Piękne zdjecia,świetna gra aktorska,co więcej-aktorzy wydają się stworzeni do tej roli.Striptiz Kim Basinger,który przeszedł do historii,cudnie się go ogląda razem z ukochanym.Film pobudza wyobraźnię i świetnie podkręca atosferę."9,5 tygodnia" to pełna erotycznych uniesień opowieść,którą gorąco polecam na wieczór.

4. Dodano: 09-10-2009, 15:31 #4

Moim ulubionym filmem może nie tyle romantycznym, co z lekką nutą erotyzmu jest „Malena”. Piękny, inteligentny film, ze wspaniałą muzyką Ennio Morricone. Urocze zakątki słonecznej Sycylii oraz kobieta o niecodziennej urodzie, obiekt żądzy mieszkańców miasteczka oraz plotek i zawiści ich zazdrosnych żon. Na każdym kroku spotykamy szpiegów jej seksownego ruchu, każdego wydarzenia w jej życiu.
    Jest również 13-letni chłopiec, niby dorosły a z mlekiem pod nosem, u którego rodzi się fascynacja kobietą. Wiek dojrzewania robi swoje, hormony szaleją, a z jego myśli nie schodzą z Maleny…
    Mamy również powierzchowną włoską moralność . Zbytnie wyróżnianie się, naturalny seksapil jest potępiane bardziej niż publiczne przyznanie się do kochanków. Malena okazuje się osobą zbyt urzekającą, pożądaną. Niczym nie zawiniła a skazana została na potępienie. Jedynym jej grzechem było piękno…
    Ostatnio edytowane przez kiryczuczek ; 09-10-2009 o 15:35

5. Dodano: 09-10-2009, 23:04 #5

Fanny Hill - Zwierzenia kurtyzany
    Mój ulubiony film ukazuje burzliwe losy młodej dziewczyny która po śmierci rodziców zostaje sama i postanawia wyjechac do Londynu tam trafia do domu publicznego gdzie poznaje milość swojego życia i zaczyna przyuczać się do zawodu kurtyzany. Film obfituje w bardzo romantyczne sceny miłosne, pokazuję że sex jest sztuką i wymaga zaangażowania ,są też sceny miłość pełne pasji i uniesień.
    Z czasem fany nabiera doświadczenia i z niewinnej dziewczyny staje sie Wkrótce wyrafinowaną, opływającą w dostatki kurtyzanę. Gorąco polecam ten film napewno pobudzi zmysły kochanków )
    Ostatnio edytowane przez April211 ; 09-10-2009 o 23:07

6. Dodano: 09-10-2009, 23:07 #6

Cytat Zamieszczone przez kiryczuczek Zobacz posta
    Moim ulubionym filmem może nie tyle romantycznym, co z lekką nutą erotyzmu jest „Malena”. Piękny, inteligentny film, ze wspaniałą muzyką Ennio Morricone. Urocze zakątki słonecznej Sycylii oraz kobieta o niecodziennej urodzie, obiekt żądzy mieszkańców miasteczka oraz plotek i zawiści ich zazdrosnych żon. Na każdym kroku spotykamy szpiegów jej seksownego ruchu, każdego wydarzenia w jej życiu.
    Jest również 13-letni chłopiec, niby dorosły a z mlekiem pod nosem, u którego rodzi się fascynacja kobietą. Wiek dojrzewania robi swoje, hormony szaleją, a z jego myśli nie schodzą z Maleny…
    Mamy również powierzchowną włoską moralność . Zbytnie wyróżnianie się, naturalny seksapil jest potępiane bardziej niż publiczne przyznanie się do kochanków. Malena okazuje się osobą zbyt urzekającą, pożądaną. Niczym nie zawiniła a skazana została na potępienie. Jedynym jej grzechem było piękno…
    pamiętam ten filmteż mi się podobał

7. Dodano: 10-10-2009, 16:40 #7

Najlepszy jak dla mnie film to ,,Pretty Woman''. Klasyka z Julią Roberts w roli głównej.
    Oboje z mężem go uwielbiamy. I chętnie sięgamy do niego w długie wieczory.
    Bo tak jak śpiewał Roy Orbison : Like I never ever loved no one before you

8. Dodano: 12-10-2009, 18:21 #8

Mój typ, to "Dziennik nimfomanki". Film ten odkryłam stosunkowo niedawno, a już zdobył moje serce. Intrygujący, zaskakujący i.. imponujący- tak w trzech słowach można go opisać. Uważam, że film ten nie spodoba się jednak każdemu.. trzeba go zrozumieć i zinterpretować po swojemu. Warto zobaczyć, szczególnie z drugą połową. Polecam.

9. Dodano: 13-10-2009, 22:51 #9

Pewnie to już nie na czasie, słabe, nudne i nie wiem co jeszcze, ale mnie bardzo podobał; się film "Nagi instynkt." Pewnie nigdy nie sięgnęłabym po ten film gdyby nie to, że będąc kiedyś w mini-spódniczce mój znajomy mrugnął do swojego kolegi i rzucił hasło "Nagi instynkt" i oboje się porozumiewawczo uśmiechnęli. Hmm, nie wiedziałam czy to komplement czy może jakiś żart więc postanowiłam obejrzeć film i się przekonać o co chodzi. Był to chyba pierwszy tego typu film, który obejrzałam mając bodajże 17 lat. Bardzo mi się spodobał, przede wszystkim dlatego że miał treść - konkretną fabułę, czego wielu tego typu filmom brakuje. Ponadto, Sharon Stone wyglądała naprawdę świetnie, i jak sama powiedziała - po tym filmie tak naprawdę odkryła swoje piękno i to, że jest sexowną kobietą. Przyglądałam się jej ruchom, mimice twarzy, ogólnemu zachowaniu w filmie i doszłam do wniosku że przecież ja też tak potrafię ;-) Minispódniczka była w tamtych czasach przykrywką dla mojej ogromnej nieśmiałości i niskiego poczucia wartości... Po obejrzeniu "Nagiego instynktu" postanowiłam zmienić swoje nastawienie i zachowanie. Niepotrzebna mi już była krótka spódniczka ani mocny makijaż by poczuć się sexownie. "Diabeł tkwi w szczegółach" i to jest święta prawda. Gesty, słowa, tajemniczy uśmiech - to wszystko jest o wiele więcej warte niż wyzywający strój. Do zmiany w sposobie myślenia natchnęła mnie właśnie Sharon Stone, której nigdy nie uważałam za piękność, a która wydała mi się szalenia piękna i sexowna po obejrzeniu "Nagiego instynktu." Polecam ten film zwłaszcza zakompleksionym kobietom!!! Delikatny, ciekawy, wciągający i pociągający - czyli taki jaka powinna być każda kobieta :-)

P.S. Sharon Stone w mini-spódniczce bez bielizny w filmie... Do tego chyba odwoływali się moi koledzy ;-) Tylko, że ja akurat miałam bieliznę ;-) Cóż, męska wyobraźnia...

10. Dodano: 19-10-2009, 01:24 #10

Piękna, zmysłowa, kobieta, wie czego chce, dąży do celu - niekiedy po trupach, nie boi się eksperymentów, kusi ciałem - ile z nas chciałoby być podobnymi kusicielkami. Seria filmów Emmanuel opowiada właśnie o wyzwolonej kobiecie, pełnej seksualnego temperamentu, bez zażenowania spełniającej swoje fantazje - ideał kobiety według mężczyzn
    Idealny film na pikantny wieczór we troje - ty, on i wino

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów