Co zrobić, żeby sie zakochał?

napisał/a: olcia939 2007-08-20 19:53
Pierwszy raz korzystam z forum, ale licze na pomoc... moi przyjaciele proboja mi pomoc, ale chyba sa za blisko tego i nie potrawfa na to popatrzec z innej strony...;p A, wiec sprawa wygląda tak, że znam chłopaka już 6 lat i jestesmy dobrymi znajomymi... pozułam coś do niego dopiero rok temu, kidy zaczełam z nim wiecej rozmawiać. On w tym czasie był z moja przyjaciółką, ale skrzywdził ją i rozstali sie... nie umiem powiedzieć mu, że cos do niego czuje, mimo, że bardzo bym tego chciała... wiem chyba, że to nic nie zmieni. On podobno jest zakochany w takiej dziewczynie z ktora juz kilka razy był, ale zrywali ze soba, taka nie ciekawa sprawa. Próbowałam o nim zapomniec, ale nie wychodzi mi to... Co zrobić, żeby sie zakochał?? pomożecie?;p czekam... =)
napisał/a: Mariva 2007-08-20 22:01
Co zrobic żeby się zakochał ? -pytasz

Otóż napiszę ci,że nie ma idealnej recepty.
Twoje pytanie zabrzmiało tak jakbym zapytała:"Co zrobic aby rozkochac w sobie faceta?"
Nie jest łatwo na nie odpowiedziec ale cóż mogę ci poradzic...
...ponieważ znacie się długo znacznie łatwiej jest się do siebie zbliżyc.
Zaproponuj kiedyś może jakiś wspólny wypad do pubu.To nie jest zbyt zobowiązujące a zawsze można się lepiej poznac...a przy piwku czy drinku "łatwiej" się rozmowa klei.Wiadomo,to jedna z propozycji.Zmień nieco image,nowa fryzura jakieś ciuszki w innym stylu,czasem warto bo jak facet zauważy i mu się spodoba to już krok naprzód jakby nie było.
Co do tej jego obecnej dziewczyny to powiem ci,że im częściej się ze sobą rozstają i powracają,tym większe prawdopodobieństwo,że nie będą razem.Często tak bywa,ponieważ jak ktoś mądry kiedyś powiedział:"nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki"
Nie zrozum mnie źle ale jeśli coś do niego czujesz to walcz o tę miłośc i patrząc na przeciwności losu.

Będzie dobrze-zobaczysz.

Powodzenia !!!
napisał/a: olcia939 2007-08-20 22:22
Mariva napisal(a):Co zrobic żeby się zakochał ? -pytasz

To nie jest tak, ze ja go chce w sobie rozkochac i rzucić... to nie w moim stylu, ja jestem osoba stala w uczuciach i to nie tak. ;p co do zmiany, to ona nastapila jakies dwa miesciace przezd tym jak sie w nim zakochałam, tylko w tedy to on, chyba probowal cos zrobic, ale ja nic do niego nie czulam... nie kochalam go, wiec... nie zalezalo mi na tym, czy np. mu odpisze na smsa, czy nie... teraz tego strasznie załuje, bo moze cos by z tego bylo, ale nie wiem czy nie jest juz za pozno... strasznie Go kocham i najwazniejsze jest dla mnie, zeby to On byl szczesliwy...
napisał/a: Wendy 2007-08-20 23:15
Witaj Olcia939,
Na początku chcę zauważyc,że rzeczywiście zapytałaś:"co zrobic żeby sie zakochał"?
Chyba nikt tu nie mówił o rozkochaniu i rzuceniu,prawda?Jednak do rzeczy-zgadzam się z poprzedniczką wypowiedzi,dobre jest to,że znacie się już na tyle długo,że nie musicie przed sobą grac.Najlepiej to poproś go o pomoc w jakieś męskiej sprawie...ja wiem,może coś z komputerem.Na pewno los się jeszcze uśmiechnie.Pomysłów może byc wiele ale gorzej z ich wykonaniem bo jak wcześniej napisałaś nie umiesz mu powiedziec,że coś do niego czujesz choc bardzo bys chciala...
napisał/a: Ika5 2007-08-21 00:43
Hej!

nie chce cie martwic ale z doswiadczenia wiem,ze jak facet jest zakochany to jest stracony dla reszty dziewczyn..jesli on ma w swoim sercu inna to nie wiem czy jest cos co jest w stanie odwrocic jego uwage od obiektu jego westchnien..Piszesz,ze byl z Twoja przyjaciolka ale ja skrzywdzil i rozstali sie...Czy to czasem nie bylo tak ,ze byl z twoja przyjaciolka ale w sercu caly czas mial tamta byla,z ktota kilka razy rozchodzili sie i zchodzili ???
Moze twoja przyjaciolka byla tylko proba zapomnienia o tamtej?Nieudana z reszta...Nie wiem...moze sie myle oceniajac go w ten sposob,ale jesli mam racje to pomysl-chcialabys byc kims tylko na pocieszenie???I zeby po jakims czasie tez cie skrzywdzil?
...a jesli moje wywody sa mylne to jest pare rzeczy ktore mozesz zrobic...tak jak pisaly kolezanki-zmien fryzure,moze kolor wlosow...zaskocz go czyms,zwroc na siebie jego uwage...Jesli pomimo tych staran on dalej bedzie w tobie widzial tylko kolezanke to coz...chyba nie da sie wtedy nic zrobic..

Zycze powodzenia i pozdrawiam
napisał/a: olcia939 2007-08-21 10:20
No coz... co do mojej przyjaciolki, to fakt, macie racje... skrzywdził ją dla tamtej... ale tą swoją wielka miłość, tez skrzywdził i to na jej oczach... z jakąś typiarą, ktorą znał kilka godzin... to koleś z tych, ktorzy mogą mieć każdą i on dobrze o tym wie, dlatego robi co chce... a czy nie musimy przed soba grac? pewnie, nie ale pewnie kazde z nas i tak to robi... ja jestem na pewno inna gdy jego nie ma obok... ale zawsze staram sie mu pomoc, bo jestesmy przyjaciółmi...
napisał/a: niu_nia 2007-08-22 14:14
Olcia939 nie obraź się, ale przyjaciele przed sobą nie grają... znają siebie nawzajem takimi jakim są naprawdę, nie udają innych niż są i takimi siebie akceptują nie próbując zmieniać.

Po co takiej dobrej dziewczynie facet, który traktuje kobiety jak zabawki? Zajmij czymś swój czas i nie myśl o nim, a przy swoim boku powinnać mieć chłopaka, który nie będzie skakał z kwiatka na kwiatek a będzie chciał Ciebie taką jaką jesteś naprawdę.

Pozdrawiam Cię serdecznie
napisał/a: Sabrina10 2007-08-22 15:42
A jaka masz pewnosc, ze jak juz go zdobedziesz, to za jakis czas sie Toba nie znudzi i Ciebie tez nie skrzywdzi? Sorry, za te slowa, ale skoro sama juz zauwazylas, ze on skacze z kwiatka na kwiatek i zadna mu sie nie oprze, to skad wiesz czy tak tez nie potraktowalby Ciebie? A moze lepiej jest sie rozejrzec za kims innym? Pozdrawiam serdecznie i zycze fajnego chlopaka! :)
napisał/a: Zakochany 2007-08-22 16:36
Słuchaj Olcia: facet jest bardzo prostą i nie skomplikowaną maszyną :)

Najpierw zwraca uwagę na to co na zewnątrz a później odkrywa to co w srodku:( Jeżeli chcesz zwrócić jego uwagę ubierz się ładnie ale niezbyt wyzywająca bo pomyśli że jesteś zbyt odpicowana. zaproponuj wyjście do jakiegoś wspólnego lokalu takiego w którym przeżyliście śmieszne momenty jako przyjaciele. Powspominajcie stare czasy tak aby nie obejmować w tych wspomnieniach jego byłej!!!!! poźniej powiedz że chciała byś, być u jego boku. powiedz wszystko od samego początku. wytłumacz mu wszystko po kolei bez pośpiechu. Jeżeli coś między wami zaiskrzy to później będzie jak z górki. Tylko nie rób tak żebyś była " opatrunkiem na zranione serce"

Powodzenia
napisał/a: dusiar2 2007-08-22 18:28
rozmawiaj z nim dużo, dużo, dużo. znajdź każdą okazję aby mu w czymś pomóc, aby go gdzieś spotkać. i nie pokazuj mu że ci tak zależy.
napisał/a: olcia939 2007-08-22 19:48
Dzieki za wszystkie rady... ;* Wiecie, na pewnoe Ci co, mowia, ze mnie skrzywdzi... moze maja racje, ale do poki nie skrzywdzi mnie, obawiam sie, ze ta milosc sie nie skonczy, nie umiem zakochac sie w kims innym, bo zaden nie jest taki jak on... A problem jest jeszcze taki, ze... ja ciagle mysle, ze on jest za fajny... on zasluguje na kogos lepszego... A ja Go ciagle kocham...