Nie Warto !!!

napisał/a: Jutrzenka17 2009-09-03 23:44
NIE BIERZCIE UDZIAŁU W TYCH KONKURSACH, BO NIE WARTO I TAK NIE OTRZYMACIE NAGRÓD... JA RAZ SIĘ SKUSIŁAM, CIĘŻKO SIĘ WYSILIŁAM, BY NAPISAĆ FAJNY TEKST I CHOĆ WYGRAŁAM, TO NAGRÓD DO TEJ PORY NIE MAM... PRÓBOWAŁAM PISAĆ DO REDAKCJI, ALE NIESTETY MAJĄ ONI GDZIEŚ SWOICH UŻYTKOWNIKÓW, BO NAWET NIC NIE ODPISALI... WIĘC RADZĘ, SPOŻYTKUJCIE TEN CZAS INACZEJ, BO CO WAM PO WYGRANEJ, SKORO POTEM TRZEBA SIĘ ROZCZAROWAĆ, ŻE Z NAGRÓD NICI... :mad::mad::mad:
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-09-08 13:11
W tym wątku prosimy pisać o tym, co Wam się podoba, a co należałoby zmienić w funkcjonowaniu Forum. Jeśli wymogi systemowe pozwolą nam na dokonanie proponowanych zmian, to bez wątpienia zostaną one wprowadzone.
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-09-08 13:18
Uważam że należałoby dodać jakąś opcje zgłaszania do usunięcia moderatorą wątków czy postów które są nieetyczne lub naruszają czyjeś dobro. Bo obecnie strasznie ciężko się doprosić o usunięcie takiego postu np. proponowanie urodzenia komuś dziecka lub oferta matrymonialna.
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-09-08 14:19
Odnosząc się do Pani prośby utworzyliśmy dział, w którym można wklejać wątki i posty, które powinny zostać usunięte z Forum.
cohenna
napisał/a: cohenna 2009-09-08 16:22
Ja mam taką propozycję aby założyć nowy dział
Coś dla majsterkowiczów
Jest wiele osób które mają różne hobby i tam można by je prezentować (choćby haft czy szydełko) wymieniać się poglądami prosić o rady czy wyjaśnienie czegoś jak co się robi albo po prostu prezentować swoje prace :)
cohenna
napisał/a: cohenna 2009-09-08 16:26
A może jeszcze taka propozycja
Pojawiły się wątki:
Wątki zdublowane
Propozycje ulepszania forum
Wątki do usunięcia

To może jeszcze jeden wątek:
Wątki do przeniesienia ??? Często pojawiają się wątki nie w tym miejscu co być powinny...więc może dajmy do nich linki i propozycję gdzie należy je przenieść???
napisał/a: ~Iskierka25 2009-09-08 16:29
Cikitusia napisal(a):Uważam że należałoby dodać jakąś opcje zgłaszania do usunięcia moderatorą wątków czy postów które są nieetyczne lub naruszają czyjeś dobro. Bo obecnie strasznie ciężko się doprosić o usunięcie takiego postu np. proponowanie urodzenia komuś dziecka lub oferta matrymonialna.


Jest taka opcja już.Ten niebieski wykrzyknik u gory posta
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-09-08 16:34
Jutrzenka17 napisal(a):NIE BIERZCIE UDZIAŁU W TYCH KONKURSACH, BO NIE WARTO I TAK NIE OTRZYMACIE NAGRÓD... JA RAZ SIĘ SKUSIŁAM, CIĘŻKO SIĘ WYSILIŁAM, BY NAPISAĆ FAJNY TEKST I CHOĆ WYGRAŁAM, TO NAGRÓD DO TEJ PORY NIE MAM... PRÓBOWAŁAM PISAĆ DO REDAKCJI, ALE NIESTETY MAJĄ ONI GDZIEŚ SWOICH UŻYTKOWNIKÓW, BO NAWET NIC NIE ODPISALI... WIĘC RADZĘ, SPOŻYTKUJCIE TEN CZAS INACZEJ, BO CO WAM PO WYGRANEJ, SKORO POTEM TRZEBA SIĘ ROZCZAROWAĆ, ŻE Z NAGRÓD NICI... :mad::mad::mad:


Droga Jutrzenko17,

Redakcja bardzo poważnie traktuje użytkowników i odpowiada na każdą prywatną wiadomość.
Przykro nam, że nagroda zdobyta przez Panią nie została dostarczona, dlatego też serdecznie prosimy o przesłanie prywatnej wiadomości (PW) na skrzynkę Redakcyjną w celu wyjaśnienia tej sytuacji. W wiadomości prosimy uwzględnić: tytuł konkursu i nagrodę, którą Pani wygrała.

Pozdrawiamy
cohenna
napisał/a: cohenna 2009-09-08 16:56
A może tak założyć dział, wątek: Konkursy???
i tam poddziały: z prośbą o głosy (bo takich jest pełno na forum) a w drugim wrzucać aktualne konkursy
jak również poprzenosić obecne wątki które już istnieją na forum

wtedy można by było z innych wątków pousuwać prośby o głosy...bo na przykład trwa jakaś dyskusja i nagle ktoś wrzuca post z prośbą o głosy gdzieś tam....
napisał/a: zebrrra 2009-09-09 10:21
Ja jestem w podobnej sytuacji- nagrody brak, na maile nie odpowiadają... Z tego co wiem, tu zawsze były z tym problemy. Może najwyższy czas coś z tym zrobić? Zacznijcie ulepszać portal od samej Redakcji.
napisał/a: zebrrra 2009-09-09 10:22
Jutrzenka17 napisal(a):NIE BIERZCIE UDZIAŁU W TYCH KONKURSACH, BO NIE WARTO I TAK NIE OTRZYMACIE NAGRÓD... JA RAZ SIĘ SKUSIŁAM, CIĘŻKO SIĘ WYSILIŁAM, BY NAPISAĆ FAJNY TEKST I CHOĆ WYGRAŁAM, TO NAGRÓD DO TEJ PORY NIE MAM... PRÓBOWAŁAM PISAĆ DO REDAKCJI, ALE NIESTETY MAJĄ ONI GDZIEŚ SWOICH UŻYTKOWNIKÓW, BO NAWET NIC NIE ODPISALI... WIĘC RADZĘ, SPOŻYTKUJCIE TEN CZAS INACZEJ, BO CO WAM PO WYGRANEJ, SKORO POTEM TRZEBA SIĘ ROZCZAROWAĆ, ŻE Z NAGRÓD NICI... :mad::mad::mad:


To było odnośnie tego.
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-09-09 13:25
Jutrzenka17 napisal(a):NIE BIERZCIE UDZIAŁU W TYCH KONKURSACH, BO NIE WARTO I TAK NIE OTRZYMACIE NAGRÓD... JA RAZ SIĘ SKUSIŁAM, CIĘŻKO SIĘ WYSILIŁAM, BY NAPISAĆ FAJNY TEKST I CHOĆ WYGRAŁAM, TO NAGRÓD DO TEJ PORY NIE MAM... PRÓBOWAŁAM PISAĆ DO REDAKCJI, ALE NIESTETY MAJĄ ONI GDZIEŚ SWOICH UŻYTKOWNIKÓW, BO NAWET NIC NIE ODPISALI... WIĘC RADZĘ, SPOŻYTKUJCIE TEN CZAS INACZEJ, BO CO WAM PO WYGRANEJ, SKORO POTEM TRZEBA SIĘ ROZCZAROWAĆ, ŻE Z NAGRÓD NICI... :mad::mad::mad:


Droga Jutrzenko17,

Redakcja bardzo poważnie traktuje użytkowników i odpowiada na każdą prywatną wiadomość.
Przykro nam, że nagroda zdobyta przez Panią nie została dostarczona, dlatego też serdecznie prosimy o przesłanie prywatnej wiadomości (PW) na skrzynkę Redakcyjną w celu wyjaśnienia tej sytuacji. W wiadomości prosimy uwzględnić: tytuł konkursu i nagrodę, którą Pani wygrała.

Pozdrawiamy