Piękna skóra

napisał/a: Wiki77 2009-07-08 20:12
hej :) zawsze się zastanawiałam jak można pięknie wyglądać na zdjęciach bez makijażu ( w dodatku kiedy słońce odkrywa wszystkie niedoskonałości :)) na wakacjach.. i już teraz wiem. Regularna wizyta w salonie kosmetycznym, seria zabiegów np. kawitacji z maską algową.. i problem zaskórników, grudek czy jakichkolwiek innych zmian znika. Odkąd chodzę na zabiegi moja skóra jest zdrowsza, piękniejsza, oczyszczona, gładka no poprostu maalina ) Mało tego, znalazłam super salon w Krakowie, który ma świetne ceny....Czego chcieć więcej ???? Pozdrawiam
LADYALI
napisał/a: LADYALI 2010-07-12 09:40
Zabiegi sa na pewno ważne i to nie ma co dyskutować - bo wiadomo, ze skóra o która się dba lepiej wygląda - np. dla mnie taki zabieg na twarz doc ery naczynkowej (w lecie mam problem z popękanymi naczynkami) - http://www.beautyhomecare.pl/oferta.html#c1 - niby nic skomplikowanego a cera nabiera innego wyrazu. Zabiegi zawsze będą pozytywnie wpływać na jej wygląd - a co jeszcze na lato, żeby cera ładnie wyglądała to na pewno nakładanie kremów z wysokim filtrem - działa jak krem a do tego chroni przed słońcem, woda itp. więc tez ma to duży wpływ.
napisał/a: Katja30 2010-11-25 10:01
O skórę należy dbać zarówno przez działania zabiegów kosmetycznych, codziennej pielęgnacji w domu, ale przede wszystkim najważniejsza jest ochrona wewnętrzna, odpowiednia dieta, suplementy oraz picie dużej ilości wody codziennie. Systematyczne picie wody daje gwarancję nawilżenia.
fifth_avenue
napisał/a: fifth_avenue 2011-01-14 12:18
Samo odwiedzanie salonów kosmetycznych i tak nic nie da. Co z tego, że kosmetyczka zadba raz na jakiś czas o Twoją skórę, jeśli sama nie będziesz pilnowała pielęgnacji w domu. Owszem zgadzam się z tym, że kosmetyczka potrafi pięknie pielęgnować naszą skórę. Jest masa różnych zabiegów, np. tak jak cała winoterapia w Głęboczku, która oczyszcza skórę: http://www.gleboczek.pl/admin/pdf/pdf_231d085584ce80ffd396b5b9088d0e2dcdf.pdf Więc skórę można sobie tak oczyścić i to jest dobra baza pod dbanie w domowym zaciszu.
napisał/a: messia 2011-02-17 16:39
Jeżeli chodzi o to, jak gwiazdy uzyskują efekt pięknej skóry, to ostatnio czytałam o tym, że wiele z nich korzysta z zabiegów w La Perli (m.in. Anna Mucha czy Małgorzata Socha). A co ciekawe, ceny tam nie są wcale wygórowane, także spokojnie każdy może poczuć się przez chwilę jak gwiazda i skorzystać z ich zabiegów.
napisał/a: Jolcia05 2011-02-23 14:30
Moim zdaniem sam pobyt w Spa może być dość nudny. Najlepiej jest wybrać takie, które mieści się w jakimś ciekawym miejscu tak jak np. nadmorska Primavera Spa. W ciągu dnia można tam zażywać kojących i pielęgnujących zabiegów a wieczorami udać się na długi, nocny spacer brzegiem morza.
napisał/a: gabi87 2011-03-16 13:26
Z chęcią bym pojechała do takiego SPA, ale chyba to dość kosztowny wydatek. Ja np. mam suchą skórę, nie wiem czy wizyta u kosmetyczki by coś zmieniła, bo używam codziennie kremów nawilżających(na noc i dzień) a moja skóra po umyciu nadal jest ściągnięta.
Verka
napisał/a: Verka 2012-04-13 10:43
Też mam raczej suchą skórę, a kremuję często, dobrymi kremami, nie wiem, czy też musiałabym się przejść na jakiś zabieg, może to chodzi o martwy naskórek, który nie może się odbudować? Nie wiem..
napisał/a: trycja13 2012-06-23 07:18
jak bys miała tyle asy co sławni ludzie to tez bys miała wszystko co dusza zapragnie
Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2012-06-29 11:39
zgadzam sie :) tez sie wybieram na coś podobnego,zeby skóra nabrała blasku ..
napisał/a: Gosiak07 2012-07-22 15:01
Na tyle ile można to polecam stosowanie dwa razy w tyg.masek odżywczo-nawilżających,oraz kremow jeśli nie ma się tłustej cery to fajne są rozświetlające,ja ostatnio używam kremu z podkładem jest to multifunkcyjny krem witalizujący Dr.Ireny Eris rewelacjaa od czasu do czasu warto skorzystać z oferty zabiegów w gabinecie Medycyny Estetycznej,gdzie po konsultacji lekarz dobiera odpowiedni do potrzeb zabieg,i wcale to nie musi być wielki wydatek .Polecam sprawdzony gabinet ELMED Ul.Haffnera 6 SOPOT.Pozdrawiam
napisał/a: 0sweetness0 2012-09-11 20:07
Też chciałabym wybrać się do takiego miejsca ,żeby zadbali o moją skórę ,ale nie wiem ile to moze kosztować . Ktoś się orientuje ?

____________
Uroda - Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje z Stylowi.pl