Jaki krem przeciwzmarszczkowy do cery naczynkowej?

convalia
napisał/a: convalia 2009-06-20 17:47
szukam dobrego kremu przeciwzmarszczkowego do cery naczynkowej, może ktoś mi pomóc? do tej pory trafiam albo na same przeciwzmarszczkowe albo na same naczynkowe. 2 w 1 nie mogę trafić niestety. ciekawe czy w ogóle istnieją??:confused:
napisał/a: jaga12Xj1 2009-06-20 19:18
a czy te kremy pomagają
napisał/a: grazynkaM 2009-06-21 19:58
pharmaceris robi takie kremy. wiem bo mam ten sam problem - czyli cerę naczynkową i pierwsze zmarszczki (albo już i drugie nawet). krem niezły, córka mi go kupiła, ona kosmetyków pharmacerisa używa od dawna i do wszystkiego (twarz, włosy, ciało, sama nie wiem co jeszcze).
czy takie kremy pomagają? w sumie nie wiem :) to mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy i za krótko go używam, żeby to ocenić. ale używa się przyjemnie.
napisał/a: AlicjaNowak 2009-06-23 19:08
Moja mama też ma bardzo delikatną skórę naczynkową. W aptece kupiła soboe odzywkę przeciwzmarszczkową Nanobase. Skóra nie jest szorstka( bo była dość mocno przesuszona) i skóra nie jest podrażniona. Na razie sobie chwali, wiec może i działa:)
convalia
napisał/a: convalia 2009-06-25 22:52
a orientujecie się dziewczynki jak cenowo ten krem Pharmeceris i ta odżywka Nanobase?
napisał/a: akane_kanegawa 2009-06-26 12:41
Pozwól że ci coś doradzę: http://tnij.org/dn2t//
napisał/a: grazynkaM 2009-06-27 12:11
kremy przeciwzmarszczkowe pharmacerisa to koszt około 50zł za krem do twarzy, 40 zł za krem pod oczy, oczywiście wszystko zależy od tego gdzie kupujesz ;) jak dla mnie cena nie wygórowana, bo są bardzo wydajne.
co do nanobose - nie mam pojęcia.
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2009-06-28 17:48
Od ilu lat uzywacie takiego kremu przeciwzmarszczkowego ?
napisał/a: AlicjaNowak 2009-06-28 22:05
ja za Nanobase płaciłam w aptece nie wiele ponad 30zł, a w internetowych aptekach jak patrzyłam to kosztuje coś koło 29zł, więc różnica jest niewielka.
napisał/a: erykah 2009-06-29 21:40
a ja znalazłam a Aptecesłonik taniej ten pharmaceris, i to na dodatek taki do cery naczynkowej jest w promocji http://aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=&products_id=6561
napisał/a: grazynkaM 2009-07-01 19:11
ja używam od teraz :) tzn od kiedy mi córka ten pharmaceris kupiła. wcześniej nie używałam kremów przeciwzmarszczkowych - zazwyczaj albo jakichś nawilżających albo do cery wrażliwej.
widzę różnicę już teraz - tzn. zdziałaniem przeciwzmarszczkowym to nie wiem do końca jak będzie, póki co to po użyciu cera jest ładna, promienna, natomiast widzę zdecydowaną różnicę między używaniem kremu nawilżającego a kremu do cery naczynkowej. zupełnie inaczej twarz wygląda teraz, zdecydowanie lepiej.
convalia
napisał/a: convalia 2009-07-05 23:01
erykah napisal(a):a ja znalazłam a Aptecesłonik taniej ten pharmaceris, i to na dodatek taki do cery naczynkowej jest w promocji http://aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=&products_id=6561


dzięki za link tej apteki internetowej - naprawdę tam mają niższe ceny, niż w normalnych aptekach. dziecko mi zamówiło ten krem pharmaceris i teraz z utęsknieniem czekam na przesyłkę. może się jeszcze zdążę trochę odmłodzić przed urlopem.