Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Seks na pierwszej randce więcej

Czy uważacie, że po takiej sytuacji jest później szansa na udany związek?

forum

Andrzejki więcej

Zapraszamy na specjalne andrzejkowe forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. Dodano: 20-06-2009, 18:47 #1

Jaki krem przeciwzmarszczkowy do cery naczynkowej?

szukam dobrego kremu przeciwzmarszczkowego do cery naczynkowej, może ktoś mi pomóc? do tej pory trafiam albo na same przeciwzmarszczkowe albo na same naczynkowe. 2 w 1 nie mogę trafić niestety. ciekawe czy w ogóle istnieją??
    Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud

2. Dodano: 20-06-2009, 20:18 #2
    Przegląda
    sosnowiec
    Images
    1
    a czy te kremy pomagają

3. Dodano: 21-06-2009, 20:58 #3
    pharmaceris robi takie kremy. wiem bo mam ten sam problem - czyli cerę naczynkową i pierwsze zmarszczki (albo już i drugie nawet). krem niezły, córka mi go kupiła, ona kosmetyków pharmacerisa używa od dawna i do wszystkiego (twarz, włosy, ciało, sama nie wiem co jeszcze).
    czy takie kremy pomagają? w sumie nie wiem to mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy i za krótko go używam, żeby to ocenić. ale używa się przyjemnie.

4. Reklama

5. Dodano: 23-06-2009, 20:08 #4
    Moja mama też ma bardzo delikatną skórę naczynkową. W aptece kupiła soboe odzywkę przeciwzmarszczkową Nanobase. Skóra nie jest szorstka( bo była dość mocno przesuszona) i skóra nie jest podrażniona. Na razie sobie chwali, wiec może i działa

6. Dodano: 25-06-2009, 23:52 #5
    a orientujecie się dziewczynki jak cenowo ten krem Pharmeceris i ta odżywka Nanobase?
    Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud

7. Dodano: 27-06-2009, 13:11 #6
    kremy przeciwzmarszczkowe pharmacerisa to koszt około 50zł za krem do twarzy, 40 zł za krem pod oczy, oczywiście wszystko zależy od tego gdzie kupujesz jak dla mnie cena nie wygórowana, bo są bardzo wydajne.
    co do nanobose - nie mam pojęcia.

8. Dodano: 28-06-2009, 18:48 #7
    Od ilu lat uzywacie takiego kremu przeciwzmarszczkowego ?

9. Dodano: 28-06-2009, 23:05 #8
    ja za Nanobase płaciłam w aptece nie wiele ponad 30zł, a w internetowych aptekach jak patrzyłam to kosztuje coś koło 29zł, więc różnica jest niewielka.

10. Dodano: 29-06-2009, 22:40 #9
    a ja znalazłam a Aptecesłonik taniej ten pharmaceris, i to na dodatek taki do cery naczynkowej jest w promocji http://aptekaslonik.pl/prod_info.php...oducts_id=6561

11. Dodano: 01-07-2009, 20:11 #10
    ja używam od teraz tzn od kiedy mi córka ten pharmaceris kupiła. wcześniej nie używałam kremów przeciwzmarszczkowych - zazwyczaj albo jakichś nawilżających albo do cery wrażliwej.
    widzę różnicę już teraz - tzn. zdziałaniem przeciwzmarszczkowym to nie wiem do końca jak będzie, póki co to po użyciu cera jest ładna, promienna, natomiast widzę zdecydowaną różnicę między używaniem kremu nawilżającego a kremu do cery naczynkowej. zupełnie inaczej twarz wygląda teraz, zdecydowanie lepiej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów