a może przedłuzyć sobie rzęsy???

napisał/a: free 2009-05-12 20:16
Myślałyście kiedyś o elektryzującym spojrzeniu, powalającym każdego? O rzęsach dających Wam przewagę nad rywalkami (żartuje)? O takich , jakimi często (o niesprawiedliwości!!!) obdarzeni są faceci????
Ja też marzyłam...a jak wiadomo wszechświat sprzyja marzącym....mam, choć nie miałam:) Czy warto-bardzo warto. Polecam przedłużanie rzęs firmy Nouveau Lashes...rewelacja...Zainteresowane warszawianki???Mam kontakt do kogoś kto jest mistrzem w swoim fachu. Atrakcyjne ceny gwarantowane. I trafiają się gratisy. Szczerze polecam!!!
napisał/a: kajka83 2016-06-02 13:59
Takie zabiegi to krótkotrwały efekt. Uważam, że lepiej zainwestować w coś co da trwałe korzyści. Indigo ma w ofercie serum do rzęs https://indigohomespa.com/pl,serum-do-rzes.html - podobno bardzo skuteczne. Nie korzystałam niestety, ale mam inne kosmetyki tej firmy i są skuteczne więc ten produkt zakładam, że też jest dobry. Tym bardziej, że jak mówię, ma dobre opinie.
napisał/a: hopsasa22 2016-06-08 15:52
Słuchajcie, ile mozna miec na sobie sztuczne rzesy? jak dlugo?
napisał/a: aga0411 2016-06-09 18:24
Dziewczyny, czym zmywac make-up przy przedluzanych rzesach? czy plyn expert czystej skory do oczu z zageszczonymi rzesami bedzie dobry?
http://bielenda.pl/produkty/specjalistyczny-plyn-do-demakijazu-oczu-i-zageszczonych-rzes

ktoras uzywa? opis producent ma fajny, cena tez dobra :)
napisał/a: misiatulisia 2016-06-10 10:12
cały czas się waham. kuszą :)
napisał/a: zuzkabeza 2016-06-11 22:11
hopsasa22 napisal(a):Słuchajcie, ile mozna miec na sobie sztuczne rzesy? jak dlugo?


To zależy jakie. Jak robisz metodą 1:1, to trzymasz aż Ci nie powypada większość i dopiero wtedy idzie się doklejać. U niektórych trwa to trzy tygodnie, u innych dłużej. Ja tam wolę nie niszczyć sobie aż tak rzęs. Używam świetnego tuszu, który daje mi taki sam efekt bez klejenia :)
napisał/a: poleczka123 2016-06-13 18:20
zuzkabeza napisal(a):To zależy jakie. Jak robisz metodą 1:1, to trzymasz aż Ci nie powypada większość i dopiero wtedy idzie się doklejać. U niektórych trwa to trzy tygodnie, u innych dłużej. Ja tam wolę nie niszczyć sobie aż tak rzęs. Używam świetnego tuszu, który daje mi taki sam efekt bez klejenia :)


to co to za tusz, który daje takie efekty? Jestem ciekawa
napisał/a: zuzkabeza 2016-06-20 02:14
Maybelline Falsies Push Up Drama. Bardzo polecam.
napisał/a: mileymila 2016-06-20 09:02
ja chodzę na przedłużanie rzęs i dla mnie to mega wygoda :)
napisał/a: poleczka123 2016-06-27 18:47
zuzkabeza napisal(a):Maybelline Falsies Push Up Drama. Bardzo polecam.

Wiele dobrych opinii o nim w internecie. Widzę, że nie jestem jedyną, która docenia pracę maybelline.

mileymila napisal(a):ja chodzę na przedłużanie rzęs i dla mnie to mega wygoda :)

Wygoda na pewno ale jakie będziesz miala rzęsy zniszczone za parę lat! Nie lepiej sprawdzić dobre tusze i uzyskać ten sam efekt?
napisał/a: ryjek220 2016-06-30 23:37
mam przedluzone i polecam- mega wygoda!!
napisał/a: elisska 2016-07-09 13:22
Dobry tusz da sobie radę z całą pewnością- nie ma co niszczyć swoich rzęs. Spróbuj tego- http://fachowarecenzentka.blogspot.com/2016/06/maybelline-lash-sensational-tusz-do-rzes.html u mnie wszyscy go zachwalają.