kosmetyki na mojej toaletce

napisał/a: piasia 2009-05-09 23:51
dziewczyny, podzielcie się informacją jakie kosmetyki obecnie znajdują się na waszej "półce z kosmetykami" :)
napisał/a: maladaga 2009-05-10 11:23
O jest troche spalacz tłuszczu i serum do biustu z Eveline, rosmawowska brzoskwiniowa pianka do golenia,czerwoy Elseve,żel pod prysznic,krem anty cellulit,żel do mycia twarzy,balsam do ciała,mgiełka do twarzy,maseczka go włosów i do twarzy krem pod oczy i do twarzy,sprey do prostowania włosów i serum na końcówki wszystko to z mojego kochanego avonu.Oraz kilka róznych produktów z pantine perfecty ziaja kanebo:)
napisał/a: piasia 2009-05-10 16:09
zacznę od góry
1. włosy
- szampon AVON advance techniques nabłyszczający z odżywką 2 w 1
- odżywka do spłukiwania ORIFLAME z kokosem i mleczkiem ryżowym
- serum na zniszczone końcówki AVON advance techniques
- jedwab BIOSILK
2. twarz
- żel do mycia twarzy AVON solutions
- brązujące mleczko + tonik BIELENDA sunny skin
- kremy do twarzy AVON: naturals aloes i awokado, solutions nawilżająco-chłodzący żel do twarzy, solutions krem na dzień i noc maksymalne nawilżenie
- maseczki: AVON naturals odżywcza brzoskwinia i mleczko migdałowe, HEAN nawilżająco oczyszczająca z peelingiem
- odświeżająca mgiełka do twarzy marokańska róża AVON
3. ciało
- płyn do kąpieli DOVE silk glow
- mydła - kostki DOVE
- balsamy: kuracja do dekoltu i szyi AVON sss, antycellulitowe SORAYA i HEAN, intensywnie nawilżający z efektem połysku AVON
- krem do rąk AVON planet spa z minerałami z morza martwego, NEUTROGENA
- scrub do stóp z arbuzem AVON, zmiękczający krem do pięt AVON
- antyperspirant w sztyfcie FA, REXONA
4. zapachy
- little black dress AVON
- perfumy FM nr 175, 15, 79, 103
- CALVIN KLEIN truth, euphoria
napisał/a: piasia 2009-05-10 16:18
najbliższy mój zakup to będzie balsam brązujący DOVE, chcę nadać ciału delikatnej opalenizny, ma bardzo dobre opinie na tym forum
napisał/a: piasia 2009-05-10 16:20
generalnie obecnie zaopatruję się w AVONIE, wcześniej w YVES ROCHER i ORIFLAME, ale lubię zmieniać kosmetyki i ciągle wypróbowywać coś nowego, no i oczywiście w ROSSMANNIE
napisał/a: ~kamila839 2009-06-12 11:35
Krem do ciała dove . Zel pod prysznic z fa . Krem do stóp z avon . Krem do rąk cztery pory roku . Krem do higieny intymnej ziaja . Szampon do włosów wax z apteki . Odzywka pan ten provi . Krem do twarzy i pod oczy ziaja . Tonik i mleczko rumiankowe zjaja . Płyn do demakijażu oczu z ziaja . Balsam do opalania ziaja .
Perfum z avon passion dance . Dezodoran dove ogórek i zielona herbata .
Lakier do paznokci perłowy z wibo , lakier bezbarwny z rimel .
Cienie do oczu z joko cosmetic .tusz do rzes z eveline , podkład astor . błyszczyk z meybelline .
Pianka do depilacji z venus. I to by było na tyle . Pozdrawiam .
napisał/a: AlicjaNowak 2009-06-21 21:13
NO to sporo. Ja tez trzymam full kosmetyków..(zawsze przecież coś się może wiecej przydać). Tez mam ten brazujący dove, ale trzeba pamiętać, zeby dobrze go rozprowadzć. czyli wcześniej peeling, zabezpieczyć dobrze nawilżającym kremem (odzywka nanobase) okolice które nie powinny "złapać" koloru, jak okolice brwi, przy uszach tam gdzie są włoski. no i rozprowadzać, później nadmiar ściągnąć płatkiem 9i na następny dzień znów nawilżyć. Wtedy nie będziesz miała żadnych plam. Wiesz mimo, że balsam to i tak ślady zostawia, jak za dużo nałożysz.
napisał/a: anienka 2009-06-28 23:39
a u mnie zawsze kilka flakonów perfum :) hugo boss deep red, naomi campbell mystery, dune od diora... no i teraz jeszcze prosto z e-zapachów dołączył moschino i love love, jestem w nim zakochana!
napisał/a: prozodia 2009-06-30 22:03
Ja też wypełniam półkę masa perfum;) Zwłaszcza po ostatnich zakupach troszkę ich przybyło;) No, ale czasami można zaszaleć w końcu. Z sukcesem skończył się rok akademicki, mogę sie wreszcie odstresować, a zakup świetnych kosmetyków czy perfum do takiej działalności się zalicza:) Gdybyście chciały podobnie odreagować stresy całoroczne, polecam e-zapachy.pl:) Bardzo podoba mi sie ich oferta. można wybrać coś dla siebie. A poza perfumami mam na półce balsam do ciała, krem do twarzy, podkład, puder, tusz, kolczyki i jakieś wisiorki. Zele, maseczki i inne takie drobiazgi trzymam w kosmetyczce obok:) Jak widać, potrzebuję dużą przestrzeń w łazience dla swoich rzeczy;)
napisał/a: garaXa 2010-04-27 23:42
Perfumy, perfumy... :cool:
A na wannie zawsze mydełko naturalne z jonami srebra (antybakteryjne), płyn do higieny intymnej plivafem f (zabezpieczenie przed "kłopotami") i zawsze jakiś peeling antycellulit... (niestety).
napisał/a: janeczkaa 2010-04-28 19:10
U mnie też ostatnio plivafem no i chyba 5 rodzajów peelingów, oczywiście różne do ciała i twarzy. Teraz zacznie się też sezon na balsam wyszczuplająco-ujędrniający, ale nie zdecydowałam jeszcze jaki.
napisał/a: Alicja30 2014-10-01 16:54
Ja na swojej toaletce trzymam tylko i wyłącznie perfumy. Uważam je za istny nabytek, bo udało mi się go kupić po super cenie. Perfumy Givenchy Ange ou Demon Le Secret kupiłam w rewelacyjnej cenie 259zł za 100ml perfumytaniej.pl/givenchy/perfumy_damskie/ange-ou-demon-le-secret-2014_p1780.html w sklepie perfumytaniej.pl. Poza tym to trzymam zapachy, które też trzymam w tym sklepie: Armani Code, Calvin Klein Euphoria.