Konkurs "Z miłosci do gwiazd"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-05-07 11:27
Konkurs rozwiązany!!!

Bardzo trudno było wybrać 5 najlepszych odpowiedzi na konkurs, bo wszystkie nas zachwycały, ale nagród mamy tylko 5.

Oto Laureaci:
1. eteryczna
2. biala1205
3. biedronka4
4. anetajulia4
5. Alciaaa

Serdecznie gratulujemy wygranej!!! Sprawdzajcie skrzynki forumowe, bo tam wyślemy informacje o wygranej!


Zadanie konkursowe

Każdy z nas ma swoją ulubioną gwiazdę telewizyjną, bądź osobę ze świata showbiznesu. Napisz na forum polki.pl, którą gwiazdę Ty lubisz i dlaczego. Można wstawiać zdjęcia:)

Nagrody w konkursie:
Mamay dla Was 5 zestawów kosmetyków ufundowanych przez Yves Rocher.

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 7 do 18 maja 2009 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 20 maja i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 31 maja 2009 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
Odpowiedź z Cytowaniem
napisał/a: Fraggy 2009-05-07 11:35
Wojtek "Łozo" Łozowski ;)))
W show-biznesie jest stosunkowo od niedawna ;)
Ale za to, jakie miał wejście ;)
podbił serca tysiąca, jak nie więcej ludzi swoim udziałem w "Tańcu z gwiazdami" , ale wiele osób (zwłaszcza młodych) zna go bardzo dobrze z MTV lub jako piosenkarza Afromental!

Bije od niego taka energia, pozytywna maksymalnie, że człowike widząc jego radosną twarz sam od razu się uśmiecha ;) bynajmniej ja mam takie odczucia ;) jego teksty piosenek również wskazują na to, jak dobrą jest osobą, nie pustą, lecz wrażliwą, ale przy tym tak zabawną ;)

Łozo jest moim typem w tym konkursie, bezapelacyjnie ;D
napisał/a: allada 2009-05-07 12:40
Moją ulubioną gwiazdą telewizyjną jest Kuba Wojewódzki. Świetny dziennikarz muzyczny i radiowy, publicysta i showman. Lubię go za poczucie humoru i dystans do siebie. Jest osobą wyluzowaną, wesołą, barwną i pozytywnie nastawioną do świata. Nie udaje nikogo JEST SOBĄ a to bardzo cenię u ludzi. Uwielbiam jego program, jego poczucie humoru, cenię inteligencję, bystrość. Uważam Go za atrakcyjnego mężczyznę z dobrym gustem
napisał/a: nagietkaa 2009-05-07 12:47
[CENTER]WANTED!!!!![/CENTER]

Centralne Biuro Śmiechu – CBŚ pilnie poszukuje członka kabaretu „Paranienormalni” Igora Kwiatkowskiego. Poszukiwany zdobył tytuł „Świra” w kategorii Kabaret przez co prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż śmiech, który go charakteryzuje jest niesamowicie zaraźliwy.
Kolejną cechą charakterystyczną owego osobnika jest to, że jest niebezpiecznie dowcipny i łatwo potrafi doprowadzić do łez.....szczęścia.
Wraz z pozostałymi członkami kabaretu narodził się w 2004 roku, bardzo szybko zdobył popularność wcielając się w słynną blondynkę o uroczym imieniu Mariolka.
Gdy niespodziewanie usłyszycie słowa „hejka” bądź „bez kitu” to proszę mieć się na baczności, bo być może właśnie za wami stoi owy poszukiwany i tylko czeka, aby móc schwytać swą kolejna ofiarę śmiechu.
Zachrypnięty głos, lekki zarost na twarzy dodają mu uroku i sprawiają, że żadna kobieta się mu nie oprze. Świetnie parodiuje oraz naśladuje przeróżne gwiazdy showbiznesu.
Wszystkich mających styczność z owym poszukiwanym prosimy o pilny kontakt pod numerem XXX-XXX-XXX Za pomoc w uchwyceniu Igora Kwiatkowskiego czeka nagroda w postaci........beczki śmiechuJ
napisał/a: biala1205 2009-05-07 13:31
Chcialabym opisac osobe, ktora nie lubi, gdy nazywa sie ja gwiazda. Woli zyc w cieniu reflektorow, z dala od rzeszy fotoreporterow i poswiecic sie zajeciu, ktore kocha nad zycie. Anna Dymna - wspaniala, popularna polska aktorka teatralna i filmowa, zdobywczyni wielu nagrod. Zdobyta popularnosc nie przewrocila jej w glowie. Pozostala normalna, pelna ciepla kobieta.
W 2003r. zalozyla Fundacje "Mimo wszystko", w ktorej funkcje prezesa pelni spolecznie. Dzieki swojej fundacji pomaga wielu chorym i potrzebujacym. Nikomu nie odmawia swej pomocy. W TV co roku mozna obejrzec relacje z Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Zaprasza do wziecia udzialu wokalistki i wokalistow popularnych w naszym kraju i zaspiewania razem z niepelnosprawnymi. Festiwal gromadzi wielu widzow - od dzieci po osoby starsze, a wszystkie osoby bez wzgledu na wiek wspaniale sie bawia.
Bardzo lubie sluchac tego, co mowi p. Anna Dymna. O swojej pracy mowi z zainteresowaniem, pasja. W jej slowach nie ma ani kropli zwatpienia w to, ze cos sie nie powiedzie. O swoich podopiecznych moglaby opowiadac godzinami. Czasem zakreci sie lezka w oku, widzac jak osoby niepelnosprawne pieknie spiewaja, pokazuja zdrowym, ze zycie jest piekne.
To, co robi sprawia, ze czuje sie szczesliwa i spelniona. Czesto porusza wiele trudnych tematow, z ktorymi czlowiek boi sie zetknac.
Wedlug mnie nikt nie potrafi tak pieknie mowic o milosci, nadziei, wierze, a nawet smutku. Chcialabym, aby w Polsce bylo wielu takich artystow, ktorzy beda pomagac mimo wszystko. Warto kontynuowac prace, ktora zaczela p. Anna Dymna. Bardzo ja szanuje i zycze powodzenia.
W Polsce nie ma wielu "gwiazd", ktore poswiecilyby sie szczytnej idei, zarazem rezygnujac z wielkich pieniedzy i wielkiej kariery. Dobrze, za jedna taka osoba sie znalazla...
polec
napisał/a: polec 2009-05-07 18:02
Ja najbardziej lubie Małgosie Soche. Gra w bardzo wielu serialach, ale w roli Violi w brzyduli jest bezbłędna. Jej powiedzenia w stylu : Tak mnie stresujesz, że czuję jak mi się normalnie wolny rodnik wytwarza. , Moje pięć minut. Skoro już nadeszło, wszystko musi być hip-hop. , Korona z zęba nie spadnie. - MISTRZOSTWO. Ja poległam już nie raz przed telewizorem. Nie dość, że gra genialnie to jeszcze całkiem nieźle wygląda. Mam ubaw po pachy i uwielbiam ją oglądać.:D. Jest mega kiczowata w tym serialu, a jednak ma klasę. Uśmiałam się jużw wiele razy, do łez!!!!!!!.
Super dziewczyna, wygląda naturalnie, wesoło i potrafi wcielić się w każdą rolę, czasem nawet bardzo trudną charektorologicznie. Lubię ją oglądać i chętnie dzięki niej zasiadam przed telewizorze. Bardzo cenię ją za kunszt aktorski mimo młodego wieku. Moje ukłony i poproszę więcej :))). Super!
napisał/a: Hekathe 2009-05-07 19:36
Media... świat wielkiego show, biznesu już niekoniecznie...
Karuzela się kręci, zasiadają na niej gwiazdki od seriali, gwiazdy od filmów, i vipy słynące z tego, że po prostu są. Znamy też córki swoich tatusiów, wybitnie... interesujących polityków, udanych -lub nie - sportowców, prezenterów, pogodynki, muzyków. Trzeba to jakoś zaakceptować, z mniejszą lub większą chęcią. Ale na szczęście są też ludzie - według mojego uznania - wybitni, jak kompozytor Jan A.P Kaczmarek, reżyser Roman Polański, aktorzy na światową skalę. dziennikarze zasługujący na najwyższe uznanie Są też uczeni, gościnnie pokazujący się w telewizji. Kto by nie znał wybitnego językoznawcy, Szanownego Profesora Bralczyka? Tak, dla takich osób warto "tracić czas" przed szklanym pudłem. Dla mnie jest ktoś jeszcze... Czy ktoś równie wybitny, jak wyżej wymienieni? Wątpię. Czy ktoś, kogo można nazwać ikoną telewizji. Znów wątpię. Czy ktoś, czekający na oklaski za to, że się uśmiecha? Cóż - wątpię. Czy ktoś wyjątkowo zdolny? Musiałabym się powtórzyć. Któż to w takim razie...?
Ktoś normalny, ale wyjątkowy. Inteligentny (tak... niestety rzadkość), ale nie przegadany. Ktoś rozśmieszający, ale nie chamski. Ktoś - powiem nawet - błaznujący - ale - Proszę Państwa - w jakim stylu...
Szymon Majewski. dziennikarz, showman, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk, a także filmowy i telewizyjny aktor zawodowy. Aż chce się powiedzieć - prawdziwy człowiek oświecenia! Znamy Go głównie z jego Show, dla którego w każdy poniedziałek, o 21.30, mój świat przestaje istnieć. Czy na drugi dzień mam egzamin, czy muszę wstać o 4.30, czy oczy mnie bolą, czy nie - Szymona muszę zobaczyć! Nie da się ukryć, że nie każdy odcinek programu jest świetny. Goście Szymona bywają przeróżni, ale zawsze znani. Są świetni aktorzy, politycy, muzycy. Niestety, zdarza się też, że Szymon musi obcować z samozwańczymi ikonami telewizji, różowymi gwiazdkami, dziećmi emo czy po prostu kimś z niższej półki, kto mimo wszystko został zaakceptowany przez medialny światek. ALE! U Szymona nawet najsłabsi wydają się mocni, nawet najgłupszych stać na coś mądrego, nawet brzydcy wydają się jakby ładniejsi. Z luźnych rozmów można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy - pogrążających personę lub też dających ją jednak lubić. I choć wszystko obrócone jest w żart, kpinę, a gwiazdy są czasem - w sympatyczny sposób - zmieszane z błotem - Szymonowi wszystko się przebaczy! Jego inteligentny sposób rozmowy, zabawne żarty, trafne uwagi i niezwykle trafna krytyka tego, co dzieje się wokół nas sprawiają, że Szymon Majewski Show jest programem rozluźniającym , bawiącym, nie raz - uczącym, a przede wszystkim - mającym dystans do wszystkiego! A to sprawia, że chętnie się go ogląda - mam dość przygnębiających wiadomości napadających na mnie w radiu, tv, gazetach. Jakieś jeszcze zalety? Rozmowy w tłoku! to jest to, co uwielbiam, aktorzy wcielający się w role polityków są po prostu genialni! Fakt, Szymon nie przyczynia się jakoś wielce do tego, że ten punkt programy jest wg mnie najlepszy, ale... Fakt, ze jest w Jego show sprawia, że tym bardziej lubię samą postać Majewskiego. W końcu to Jego program, sam więc wybiera tych, którzy go wzbogacają. Czyli... do tego wszystkiego Szymon ma świetny gust! Ale Ędwarda Ąckiego nie znoszę...
Podsumowując - Szymon Majewski jest dla mnie osobą, której warto poświecić uwagę, którą cenię, lubię, która czasem mnie nudzi, czasem rozbawia do łez, czasem zdenerwuje, czasem zniesmaczy, a czasem sprawi, że się zastanowię "gdzie on był całe moje życie?!?!?!". I to właśnie jest właściwa osoba na właściwymi miejscu - ktoś, kto wzbudza emocje, ktoś, na kogo nie popatrzę przypadkiem i zapomnę. To ktoś, kogo chcę oglądać i słuchać, dla kogo chcę poświęcić czas i kto przywraca mi wiarę w ten dobry, medialny świat, w którzy czasem chce się wierzyć...
Ha, dla Niego nawet abonament zapłacę! Z nadwyżką!:)
napisał/a: ~justaa26 2009-05-07 19:48
Mam bardzo wiele ulubionych gwiazd i gwiazdeczek telewizyjnych. Jednak bardzo cenię sobie francuską gwiazdę Catherine Deneuve. Była i jest ona piękną kobietą o klasycznej urodzie. Zadebiutowała w wieku trzynastu lat i od tej pory nagrała niezliczoną ilość wspaniałych filmów o różnorodnej tematyce;) Mimo, że niezbyt lubiana za oceanem jest wspaniałą aktorką i twarzą reklamującą wspaniałe perfumy Chanel i Yves Saint Laurent;) Jest zdobywczynią Złotej Palmy, dwukrotnie Cezara, a w 2008 roku otrzymała nagrodę za całokształt twórczości na Festiwalu Filmowym w Cannes!
napisał/a: ewelcia0803 2009-05-07 19:57
[CENTER]Moją ulubioną gwiazdą telewizyjną jest MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA-wspaniała aktorka-laureatka kilku nagród telekamer.
To kobieta o dobrym sercu-często odwiedzająca nieuleczalnie chore dzieci w hospicjum, pomaga fundacji "nasze-dzieci" - jest wrażliwa na ludzka krzywdę.

Pani Małgosia, to wzór prawdziwej polskiej kobiety-niezależna, piękna, zdolna i pracowita babka
Obecnie jest twarzą Galerii Centrum - słynie nie tylko z aktorskiego talentu, ale i z doskonałego smaku i wyczucia mody.

Ona po prostu ma swój własny styl bycia i życia i za to Ją lubię!!


[/FONT][/COLOR][/CENTER][/B]
napisał/a: allada 2009-05-07 21:11
Osoba która mnie zachwyciła jest Anna Przybylska. Jest piękną , mądrą, zadbaną, utalentowaną kobietą jak i wspaniałą matką i wierną szczerze kochającą żoną. Takie gwiazdy jak Ania to powód do dumy, satysfakcja oglądania Ją na ekranie, mile czytany artykuł..Ona nie prowokuje, nie wywołuje skandali, nie lansuje się nie ,, pcha " się wszędzie i widać , że pieniądze nie są dla Niej najważniejsze.. , Widać że jest szczęśliwa, a miło na takie osoby patrzeć. Cieszy mnie , że Ania wspiera fundacje, że los innych nie jest jej obojętny, oraz że granie w telewizji sprawia jej satysfakcje i świetnie się do tego nadaje. Jest wspaniałą aktorką i moją ulubioną gwiazdą:)
napisał/a: ColorWomen 2009-05-07 22:05
Moją gwiazdą jest Tina Turner , dlaczego?
Dlatego ,że po mimo krzywdy jakiej doznała przez życie i przez swego męża potrafiła się podnieść i iść na przód.
Pokonała strach , ból pokazując że jest silną kobietą.Nie żaliła się jak to jej ciężko i nie winiła za to całego świata.Wzięła się za siebie i dziś jest wielką ikoną muzyki, seksu.Myślę , że dzieci też dodały jej sił.
Sprzedała wiele płyt , odbyła wiele koncertów i to jest prawdziwa kobieta.
Człowiek który po upadku wstaje i idzie dalej i to z niej biorę przykład.

Kobiety jesteśmy silne!!
kasia89tn
napisał/a: kasia89tn 2009-05-07 22:15
Szymon Majewski jest według mnie najbarwniejszą osobowością polskiego show biznesu. Oglądając jego "SMS" nie można się nie śmiać. Mam wrażenie, że on nikogo nie udaje, nie stara się udowodnić, że jest lepszy od innych. To człowiek, który "nie żeruje" na swojej popularności, więc nie muszę się bać, że wkrótce otworzę lodówkę, a tam Szymon Majewski (niestety, tak właśnie dzieje się z wieloma gwiazdeczkami, które wyznają zasadę, że wszystko jest na sprzedaż). Panu Szymonowi zazdroszczę dystansu do samego siebie. Pod tym względem chciałabym być taka jak on. Podoba mi się sposób, w jaki prowadzi on swój program. W przeciwieństwie do niektórych, szanuje on swoich gości - śmieje się razem z nimi, a nie z nich. Podsumowując - Szymon Majewski to postać niepowtarzalna, wzbudzająca pozytywne emocje. Dzięki Niemu potrafię spojrzeć na świat przez różowe okulary :)