Psycholog - Poznań

napisał/a: ala1X0 2009-04-14 14:48
Czy zna ktoś dobrego psychologa albo psychiatrę w Poznaniu? Dobrego - tzn. sprawdzonego, takiego którego można polecić bo naprawdę pomógł.
napisał/a: bajsiia 2009-09-29 20:38
Witam,
sprawdź [url]www.psycholog-poznan.eu[/url]
naprawdę polecam, mnie postawiła na nogi.
napisał/a: MelX 2009-09-29 22:09
Bajsii-u, już wiele razy miałam wybity nr do takiej osoby, ale poddaję się przed naciśnięciem "enter", jak się przełamać? zawsze radziłam sobie sama, teraz to mnie dodatkowo pogrąża, że muszę szukać pomocy na zewnątrz, kompetna klęska, z drugiej strony zapadam się i wiem, że jest coraz gorzej, ale ten opór...
napisał/a: bajsiia 2009-10-01 13:11
Witaj MelX!
Kiedyś miałam podobne lęki aż do momentu gdy uświadomiłam sobie (przy pomocy przyjaciółki), że dlaczego mam się bać pójść do psychologa!? Przecież jestem osobą anonimową i wiele osób chodzi do psychologa. Do tego ma mi pomóc - i o to chodzi, więc się przełamałam. Teraz Pani Marta jest moją terapeutką (chodzę regularnie, no prawie:))). To zaskakujące ale dopiero po długich efektach leczenia uwierzyłam, że psychologia działa i mi pomogła.
MelX trzymam za Ciebie kciuki! Proszę daj znać jak się zdecydujesz no i napisz o efektach.
Pozdrawiam
napisał/a: olalaa 2010-01-27 10:06
Witam wszystkich.
Zgadzam się z BAJSIIA! Też chodzę do tej Pani psycholog :) Moja terapia skończyła się po około 6 miesiącach ALE ja postanowiłam chodzić dalej na terapię ponieważ to jest wspaniałe uczucie iść do osoby, która "przejmie na siebie" wszystkie Twoje ciężary z całego tygodnia :). Idąc na terapię wiem, że wyjdę lekka i świeża :). Faktem jest, że nasza więź (psycholog - pacjent) budowała się dość długo (no bo mówisz o swoich problemach obcej osobie), były też chwile zwątpienia ale na szczęście teraz wszystko jest OK :)
Naprawdę polecam psycholog Martę Chorostecką z Poznania
Pozdrawiam forumowiczów :)
napisał/a: zuzopit 2011-05-10 15:45
(Już gdzieś pisałam ale przytoczę moją opinię).

Ja zdecydowałam z mężem udać się do psychologa a właściwie psycholgów.
Miałam dość ciężką sytuację rodzinną, nie mogłam dogadać się z mężem co do "posiadania" dziecka, do tego doszło jeszcze kilka dawnych spraw, które się skumulowały...
Ze spotkań jestem zadowolona, mój mąż chyba też, chociaż tego nie wiem, nie chce się podzielić opinią. W każdym razie pracowaliśmy razem na spotkaniach i było ok.
Spotkania prowadzi dwóch psychologów-terapeutów. Pani Napierała i Pan Hyla. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Natomiast widać różnicę w prowadzeniu - oczywiście in plus.
Udało mi się ich znaleźć w internecie na stronie:
[url]www.pomoc-psychologiczna.pdg.pl[/url]

Jakby ktoś potrzebował to może się przyda

Zuz
osrodekspotk
napisał/a: osrodekspotk 2012-03-14 13:59
DRZWI OTWARTE DO PSYCHOTERAPII


Dnia 30 marca zapraszamy osoby indywidualne oraz pary na bezpłatne konsultacje z psychoterapeutami naszego Ośrodka.

[CENTER]Jesteśmy zespołem psychoterapeutów współpracujących ze sobą od kilku lat.
Wiedza i doświadczenie naszego zespołu decydują o jakości naszej pracy.
Specjalizujemy się w pomaganiu osobom dorosłym.
Naszym celem jest wspieranie rozwoju i pomoc we wspólnym rozwiązywaniu trudności.
Nasz zespół jest częścią Grupy Spotkanie funkcjonującej na poznańskim rynku od 2001roku.
[/CENTER]




Konsultacja ma na celu wyjaśnienie możliwości i zastosowań psychoterapii w sytuacji konkretnej osoby (lub pary), pozwala wstępnie określić problem i zaproponować sposoby pracy nad nim.



Czas konsultacji – 50 min.

Godzina konsultacji zostanie ustalona bezpośrednio podczas zgłoszenia.



Zapisy i informacje (rezerwacja miejsc):

Sekretariat Ośrodka – tel. 61 657 09 77 lub 606 42 42 00

Decyduje kolejność zgłoszeń

Jeśli znasz kogoś kto może być zainteresowany skorzystaniem z takiej możliwości prześlij mu informację o tym wydarzeniu.
Zostało 7 wolnych miejsc.




Ośrodek Psychoterapii i Treningów „Spotkanie”

ul. Barska 4/1 Poznań

[url]www.terapeucipoznan.pl[/url]

[url]www.spotkanie.edu.pl[/url]
napisał/a: pati_poz 2012-05-15 20:19
Dziewczyny, tak się jakoś stało, że mocno mi się ostatnimi czasy życie pokiełbasiło. Na własnej skórze doświadczyłam tego, że nieszczęścia chodzą nie parami nawet, ale stadami - zmartwieniami zawiewało z każdej strony: osobistej, zawodowej, duchowej... W takiej sytuacji nie dziwi pewnie to, że sama z sobą nie mogłam już wytrzymać... Na szczęście - dzięki rekomendacji, zresztą - trafiłam w ręce Specjalistki. Wykorzystała wiedzę i wieloletnie doświadczenie psychologa z bardzo ludzkim, ciepłym podejściem. Ale bez przesady, bo kobieta, którą mam na myśli jest też coachem z krwi i kości i w związku z tym nie wchodzi z butami w życie pacjenta/klienta, ale pomaga mu odnaleźć własną ścieżkę i... siebie.

Przede mną jest jeszcze trochę pracy, ale już widzę ogromną różnicę, dlatego wszędzie i każdemu, kto potrzebuje wsparcia polecam spotkania z p. Agnieszką Marlińską-Czyżewską (http://f-v.pl/). Widać, że lubi ludzi, a to, co robi to jej wielka pasja.

Wszystkiego dobrego!
napisał/a: lyyli 2012-10-16 10:13
ala1X0 napisal(a):Czy zna ktoś dobrego psychologa albo psychiatrę w Poznaniu? Dobrego - tzn. sprawdzonego, takiego którego można polecić bo naprawdę pomógł.


monika luczak (gabinet na traugutta), wiecej o tym co i jak, tutaj: http://psycholog-poznan.com.pl/ tzn: - chodziłam do niej jakiś czas i wyszło mi chyba na dobre.
Hannawodniak
napisał/a: Hannawodniak 2013-02-23 10:22
Ja też kojarzę jedną Panią z tej listy wyżej co wymieniacie - ale to z nazwiska bo kuzyn opowiadał - on chodzi w Poznaniu do psychologa i do psychiatry zresztą też, więc coś tam mi się obiło o uszy.
Najlepiej szukać psychologa z polecania znajomych - wprawdzie ranking psychologów też jest ok, ale wiadomo - jak nam poleci ktoś, kogo znamy to ufa się bardziej:)
napisał/a: vicky0019 2013-03-26 22:42
Ja mogę polecić psychologa z Wrocławia - panią Dagmarę Woja - jej www
napisał/a: sparti 2013-05-27 15:34
Niestety pojęcie dobry psycholog jest dość względne – często podejście jednego terapeuty sprawdza się jedynie w określonych przypadkach, a w innych totalne fiasko. Z psychologami miałam trochę do czynienia ostatnimi czasy i biorąc wszystkie za i przeciw odesłałabym tutaj: http://centrum-mind.pl/pomoc-psychologiczna.html Oczywiście nie będę utrzymywać, ze po pierwszej sesji stanęłam na nogi, odżyłam, ptaszki tak pięknie śpiewają i jestem jedyną wartą uwagi laską na świecie no ale… Przynajmniej póki co zaczęłam doceniać świergolenie ptaszysk za oknem ;)