Czy wygląd ma znaczenie?

napisał/a: pereXka4 2009-04-14 05:03
Czy wygląd chłopaka ma znaczenie? Czy można zakochać się w kimś, kto zupełnie nie jest z naszym typie (chodzi mi ojedynie o typ wyglądu)? - te pytania chciałabym postawić wszystkim forumowiczkom, starszym i młodszym i poprosić was o własne opinie.
napisał/a: md54 2009-04-14 06:55
wyglad ma znaczenie to oczywiste ale nie od wygladu zalezy czy sie zakochamy ,ja nieraz nie zakochiwałem sie w kobietach które mi sie szalenie podobały bo odtracał mnie ich zapach lub rodzaj zachowania
napisał/a: dudek2 2009-04-14 19:39
Jasne, że wygląd ma znaczenie! Ale liczy się ogólny wygląd: czysty, schludny, ogólnie zadbany. Oczywiście każda kobieta ma listę szczegółów, które fajnie gdyby miał jej facet, ale kiedy serce naprawdę pokocha druga osobę, na pierwszym planie jest wnętrze, osobowość.
napisał/a: wirtualnyXchXopiec 2009-04-14 20:12
o-jo,joj
jak już jest facet super to reszta jest nieistotna, a o takiej kolejności mówisz?
Ale po tym jak się ubiera coś tam można wywnioskować. Jak rozpiera Cie to uczucie i masz informację zwrotną od faceta, osobowość warm i konsekwencja ok - TO BIERZ!!!
jasne że można, chyba nie pomyśli, że go oszukujesz, bo on taki nieładny, niewartościowy - to raczej byłby powód do mocno wiążącej dyskusji
z nim

strasznie dziwne pytanie, nie widzę dalszego kontekstu
napisał/a: pereXka4 2009-04-14 20:25
pytam was, bo chcę znać wasze opinie na ten temat, a potem przedstawię moją opinię na ten temat:)
napisał/a: pereXka4 2009-04-14 20:29
dodam, że chcę poznać rózne opinie, osób różnej płci i w różnym wieku
napisał/a: wirtualnyXchXopiec 2009-04-14 20:48
Perełka:) napisal(a):dodam, że chcę poznać rózne opinie, osób różnej płci i w różnym wieku

hyh, no racja, sami faceci się na razie wypowiedzieli(ciekawe czy przystojni :rolleyes: ) ja mam 25latek na koncie(to konto, które im więcej ma tym gorzej - mniej obiektywny wynik dla Ciebie, jeśli ten licznik w podpisie to o maturę chodzi)
napisał/a: Ankaaaa 2009-04-14 23:31
ja sie zakochalam w moim narzeczonym, chociaz zarzekalam sie, ze miedzy nami nigdy nic nie bedzie bo mi sie koszmarnie nie podobal :| nie wiem, co mnie urzeklo, ale najdziwniejsze, ze teraz mi sie bardzo podoba, chociaz nic sie nie zmienil:) to chyba kwestia odpowiedniego punktu widzenia ...

czy wyglad ma znaczenie? pewnie ma i nie chce mowic, ze dla kobiet mniejsze niz dla mezczyzn, ale chyba tak jest ,ze mezczyna sie kobiecie podoba bardziej dlatego,ze jej czyms imponuje niz tym, ze ma piekne bujne wlosy i chabrowe oczy :D
napisał/a: Mkx22 2009-04-15 09:06
A ja z kolei zakochałam się w facecie,który nie był w moim typie,nigdy bym na takiego nie zwróciła uwagi. Może kluczowe znaczenie miało to że długo pisaliśmy do siebie,zanim się spotkaliśmy. Poznaliśmy się na czacie internetowym.Właściwie to zakochałam się w jego charakterze,w nim samym a nie jego urodzie. Po pierwszej randce stwierdziłam że mi się on nie podoba ale nadal świetnie się nam pisało i nie potrafiłam już o nim zapomnieć I tak jesteśmy już razem 3 lata.
napisał/a: Broszka25 2009-04-15 10:10
Wydaje mi się że wygląd ma znaczenie ale tylko na początku znajomości.Fajny wygląd często przyciąga,chce się poznać daną osobę bliżej bo wydaje nam się atrakcyjna ale bywa to złudne...Jak się często okazuje wygląd super ale charakterek do dupy,albo odwrotnie.Ja nie jestem piękna ale podobam się mężczyzną,podobno mam to coś co ich przyciąga.Podobam się im taka jaka jestem nawet mimo tego że modelka nie jestem.No to ja sobie na tym zakończę bo to chyba najlepsza puenta :)
napisał/a: pereXka4 2009-04-15 14:43
wirtualny.chłopcze to o obronę pracy magisterskiej chodzi:)
napisał/a: wirtualnyXchXopiec 2009-04-15 15:00
Perełko:) , z czego magistrem będziesz? ???
:)