Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Związek żonatego i mężatki więcej

Co doradzicie Forumowiczce, która jest w tej sytuacji?

forum

Nieogolone części ciała u kobiet więcej

Czy sądzicie, że depilacja jest dla kobiety sprawą konieczną?

forum

Czy nosicie skórzane ubrania? więcej

A może jesteście ich zdecydowanymi przeciwniczkami?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. Dodano: 06-04-2009, 09:23 #1

Question rysowanie "krok po kroku"

Kochani,
    Jako że moje dziecię domaga się, aby mama rysowała mu różne kotki, pieski i słoneczka, a ja akurat jestem zupełnym beztalenciem plastycznym (no, słoneczko rysować umiem ) więc proszę o jakieś adresy stronek, które pokazują jak krok po kroku narysować coś fajnego i prostego. Chodzi mi o takie stronki jak ta: http://www.dzieciolandia.pl - z tym, że repertuar z tej stronki mamy już przerobiony i szukam czegoś więcej.
    Pozdrwawiam

2. Dodano: 06-04-2009, 21:26 #2
    Stronek takich jak ta niestety nie znam, ale mysle ze mozesz tez skorzystac z kolorowanek albo ksiazeczek dla dzieci. Obrazki dla maluchow sa wesole, maja w miare malo szczegolow wiec sa proste do skopiowania. Zycze powodzenia w pracy odtworczej

3. Dodano: 25-01-2012, 21:11 #3

Odp: rysowanie "krok po kroku"

może wystarczy być spontanicznym..

4. Reklama

5. Dodano: 03-02-2012, 14:10 #4

Moim zdaniem wystarczy włożyć w to odrobinę kreatywności i efekt murowany. Rysowanie pobudza oraz rozwija wyobraźnie naszego dziecka. Nie zapominajmy o tym.

Pozdrawiam www.Amko.com.pl

6. Dodano: 05-03-2013, 07:57 #5

Ja też miałam ten problem i poszperałam trochę w necie i zlazłam książki rysowanie krok po kroku pojazdów, ludzi, zwierząt, sprzętów domowych - jedyny minus że to książki po rosyjsku i ja tytułu dokładnie nie znam ale jak coś odezwij się na prv i może uda się mailem przesłać, bo mam je w pdf'ie

7. Dodano: 15-07-2013, 13:26 #6

alez to niewazne czy umiesz rysowac czy nie dziecko nie ocenia, dla niego zawsze mama rysuje najpiękniej na świecie ja też nie mam specjalnego talentu, ale zabawy we wspólne rysowanie uwielbiam zawsze możesz kupowac kolorowanki dziecku...chociaż to już nie to samo...

8. Dodano: 14-09-2013, 17:31 #7

Ja też (niestety) nie grzeszę talentem plastycznym, ale po prostu rysujemy wspólnie, spontanicznie

9. Dodano: 03-03-2014, 12:19 #8

Spontanicznie jest najlepiej Ważne, by w ogóle rysować. Zabawy plastyczne rozwijają w dziecku wyobraźnię i stymulują rozwój intelektualny. Nie ograniczajcie się do kredek, używajcie farb, plasteliny, kolorowych wycinanek itp. Moje Bambino ma takie fajne samoprzylepne wycinanki, nawet nie ubrudzicie się klejem, a cuda można stworzyć. Poszukaj tez fajnych dziurkaczy z różnymi kształtami, pras, szablonów, nie tylko dzieciom się to przydaje Od lat np. robimy kartki świąteczne, urodzinowe, zaproszenia tylko własnymi rękami

10. Dodano: 01-07-2014, 00:47 #9

U maluchów ważne też czym się uczy rysować. Teraz te kredki z serii Bambino grubsze w drewnianej oprawie są uwielbiane przez maluchy, bo wygodnie się je trzyma i jakoś mam wrażenie że dzieci chętniej coś robią w tym kierunku. No, ale jak jakieś kursy są to chwała za to. Mnie samej by się przydał, bo za grosz nie umiem rysować
    Życie nie ma GameOver jest tylko Next Level !

11. Dodano: 09-07-2014, 09:57 #10

Dobrze jest zaczać naukę malowania od czegoś innego np kupić wzór do wysypywania obrazka piaskiem (można kupić na Fikolo.pl) dziecko samo dobiera kolory ale ogólny zarys obrazka jest wg wzoru. Wg mnie jest to tańsza i bezpieczna wersja rysowania bo kosztuje jakieś 7 zł a widzę, że Fikolo ma coraz więcej osób.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów