Który Hotel SPA- prezent dla dziewczyny

napisał/a: zucchero 2007-08-02 17:33
Drogie Panie!

Zbliża się termin urodzin mojej dziewczyny. Z tej okazji chciałbym jej wykupić weekend w Hotelu SPA. Ostatnie pół roku miała bardzo pracowite i wyczerpujące i pomyślałem sobie, że jakieś kąpiele błotne, masaże itp. (nie znam się :P) mogą być dla niej miłą odskocznią.
Szukam Hotelu najlepiej w województwie mazowieckim (okolice Warszawy). Możecie mi coś polecić? Może macie jakieś sprawdzone adresy (ewentualnie wskazówki gdzie nie jechać :) )? Zależy mi na przytulnym miejscu, za rozsądne pieniądze.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Serdecznie pozdrawiam.

P.
napisał/a: black_dahlia 2010-05-05 14:46
Wątek trochę tutaj wisi, ale myslę, że moja pomoc może byc przydatna w razie nastepnej potrzeby zrobienia prezentu dziewczynie.
Jesli będziesz jeszcze kiedykolwiek szukam hotelu spa to polecam Primavera SPA w Jastrzebiej Górze. Nie dość, ze obsługa wellness profesjonalna to jeszcze jest to spa położone nad morzem. Jak dla mnie bomba :)
napisał/a: Nneka 2010-05-06 14:14
To świetne spa, byłam w nim. Faktycznie jest położone bardzo malowniczo, bo tuz przy plaży. Plusem jest także to, że można się tam wybrać na urlop z dziećmi. Hotel i spa są przystosowane do obecności dzieciaków i generalnie nie nudzą się one tam. Nie przeszkadzają też rodzicom w odpoczynku i zabiegach upiększających. Idealne rozwiązanie. Dużo rozrywek i aktywności.
napisał/a: talkative 2010-05-13 12:00
SPA w ogóle jako miejsce odnowy biologicznej jest świetne A jak jest nad morzem, tak jak Primavera SPA to dla mnie jeszcze lepiej bo sama nad morze mam dosyć duży kawałek więc okazja by wyjechać. W ogóle chciałabym dostać od faceta w prezencie weekend w spa. Rewelacyjny pomysł
napisał/a: gagatex 2010-05-17 20:30
gratuluję pomysłu-ja polecam velaves spa we władysławowie, byłam tam z mężem i super wrażenia, mają też sporo promocji pobytowych dla 2 osób + zabiegi w cenie, dodatkowo morze tuż za oknem :)
napisał/a: limar 2010-05-20 13:12
Ale z ciepie mądry i troskliwy chłopak- zazdroszczę twojej dziewczynie, jest prawdziwą szczęściarą. Po takim wyczerpującym okresie na pewno taki pobyt bardzo się jej przyda, no i zaplusujesz za świetny pomysł. Fajne miejsce To primaveraspa w Jastrzębiej Górze, lokalizacja świetna a ilość zabiegów imponująca. Niektóre dziewczyny mają niesamowitego farta w życiu
napisał/a: kasia_ka 2010-05-28 23:39
Dobry pomysł!! Pasuje mi tu " zmysłowy program dla dwojga ", który jest dostępny w SPA w Hotelu Żubrówka. Na pewno Twoja dziewczyna byłaby zadowolona, gdybyście ten czas spędzili razem - osobiście cieszyłabym się z takiego prezentu;)
napisał/a: dynamite 2010-05-31 12:56
o rany jak za zazdroszczę. też chciałabym, żeby ktoś podarował mi taki prezent. Weekend w spa. Ale myślę podobnie jak talkative, że Primavera jest super miejscem na wypoczynek. Ma bardzo bogate centrum Spa i znajduje się bardzo blisko morza.
napisał/a: black_dahlia 2010-06-01 11:59
To jest ewidentna zaleta tego hotelu, że jest blisko morza.
A na jakich zabiegach byłyście i które sa waszym zdaniem warte polecenia?
Opowiadajcie dziewczęta, dzielmy sie doświadczeniami :)
napisał/a: kangpe 2010-06-01 13:22
Znam ten hotel, w zasadzie znacznie bardziej jako samo SPA, które jest notabene rewelacyjne, ale znam :) Położenie blisko plaży faktycznie jest urocze i bardzo przyjemne.
I polecam wszelkie zabiegi typu masaże :) Świetny jest zabieg kraina czekolady albo jakieś zabiegi z algami morskimi. Cudo!
LADYALI
napisał/a: LADYALI 2010-06-07 09:44
Ja ostatnio planowałam wyjazd do SPA Primavera dla mamy z okazji dnia matki - niestety nie doszedł do skutku :( Ale tez mogę Ci to SPA polecić ponieważ po rozmowach z nimi odniosłam wrażenie, że są bardzo profesjonalni i bardzo łatwo wszystko mi się u nich załatwiało.
napisał/a: black_dahlia 2010-06-11 12:42
Może następnym razem się uda :)
Nie ma co tracic wiary w to, że w końcu tam mamę zabierzesz.
ja swoją tez bym wzięła pod pachę i zafundowała takie luksusy :)
Może za rok, a może na urodziny :)