Wygraj płyty "West coast jazz"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2009-02-05 15:40
Konkurs rozwiązany!!!

Laureatami konkursu zostają:
1. ewelka8312
2. malflu
3. agnes_joan
4. melmann
5. janka

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!
Redakcja wyśle informację o wygranej na prywatną skrzynkę na forum z prośbą o podanie danych adresowych.

Zadanie konkursowe


Mamy do wygrania 5 płyt "West Coast Jazz", wystarczy na forum polki.pl napisać, kto według Ciebie z polskich wykonawców, zasługuje na tytuł muzyka roku 2008


Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 5 do 20 lutego 2009 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 23 lutego i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 10 marca 2009 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
napisał/a: kasiulcia19 2009-02-05 15:52
kto według Ciebie z polskich wykonawców, zasługuje na tytuł muzyka roku 2008??


Nie, no!!
Co za pytanie!!
Przecież oczywiste jest, że tytuł ten należy się tylko i wyłącznie grupie FEEL, a najbardziej to jego liderowi:rolleyes:

PIOTR KUPICHA-wokalista, kompozytor, autor tekstów i gitarzysta.
To super facet o czarującym wyglądzie, który naprawdę potrafi śpiewać.

To,że jego zespół zdobył tyle nagród nikogo nie dziwi.
Cieszę się, że został on zauważony i doceniony, szczególnie teraz w dobie tak dużej konkurencji, jaka panuje na polskim rynku muzycznym.
Zespół FEEL stworzył kilka piosenek, które stały się hitem i które każdy z nas chętnie nuci sobie po cichu....[CENTER]".....jak anioła głos......."[/CENTER]
napisał/a: cherryLady8 2009-02-05 16:35
[CENTER]Według mnie na tytuł wokalisty roku 2008 zasługuje ŁUKASZ ZAGROBELNY.

Co tu dużo pisać, ten facet po prostu ma talent!!!
Zarówno solo, jak i w duecie jego głos brzmi cudownie.
Jego głos to balsam dla moich uszu:p

Do niedawna był szarym, zwykłym człowiekiem, o którym nikt nic nie słyszał.
Teraz prawie każdy kojarzy to nazwisko:D[/COLOR][/CENTER][/FONT]
napisał/a: Fraggy 2009-02-05 17:22
Hmm. Muzyk roku...
Można ten tytuł przyznać w wielu kwestiach, w zależności od rodzaju wykonywanej muzyki, czy też ilości sprzedanych płyt...
Jednak przyznając taki tytuł powinno się brać pod uwagę coś więcej, całokształt, dorobek dotychczasowy, to przecież forma wyróżnienia, a nie darmowej promocji....

Także ja przyznałabym ten tytuł Andrzejowi Smolikowi, którego ostatnia płyta mnie urzekła.Muzyka klimatyczna, a przy tym tak wiele towarzyszących mu gwiazd estrady, co jednoznacznie wiąże się z tym, jak bardzo cenią jego twórczość!
Dlatego apeluję o sięganie nie tylko po te płyty, których sprzedaż przekroczyła kilka milionów, ale też po DOBRĄ muzykę ;)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2009-02-05 18:30
A ja przyznałabym ten tytuł gwieżdzie która wiele nie śpiewa i nie tworzy, ale dla mnie jest wyjatkową osobą i każda jej piosenka sprawia że mam łzy w oczach..... Taki tytuł przyznałabym Viollecie Villas artystka która zawsze pozostanie wielką gwiazda i damą.....

http://andante.wrzuta.pl/audio/42pLNIQFgB/violetta_villas_-_dla_ciebie_mamo
http://andante.wrzuta.pl/audio/5QGlidxHxf/violetta_villas_-_nie_ma_milosci_bez_zadrosci
napisał/a: agnes_joan 2009-02-05 19:35
Moim zdaniem, muzykiem roku 2008 jest bezwątpienie MARIA PESZEK.

Oczywiście wielu uważa ją za artystkę prowokującą, wręcz wulgarną. Moim zdaniem dzieki niej w muzyce są nowe trendy, nowa gra słów, jednocześnie ukazuje i tworzy nową drogę w dziedzinie muzyki. Jej piosenki są pełne ekspresji, emocji, a także wrażliwości.

Dzięki niej (to jest moje zdanie nikt nie musi się z nim zgadzać:) poziom polskiej muzyki znów ma szansę wzrosnąć. Nie usiłując zwrócić na siebie uwagi przez kolejne wywoływanie skandali związane z jej zachowaniem, zwraca na siebie uwagę po prostu za pomocą cudownej muzyki, czego dowodem jest bezwątpienia ,,MARIA AWARIA" z 2008 roku:)
napisał/a: Lusterko 2009-02-05 20:23
Jeśli poruszamy się w kręgu muzyki jazzowej, to nominuję Kubę Badacha jako wokalistę jazzowego 2008 r. Nie króluje w stacjach radiowych, więc trzeba zadać sobie trochę trudu, żeby posłuchać jego piosenek (w dobie internetu to naprawdę nie jest problem). Ale to jest głos, którego mogą mu pozazdrościć Ci wszyscy nażelowani pseudośpiewacy z pierwszych miejsc list przebojów. I jeszcze jedno: Badach śpiewa piosenki, które mają tekst, a nie są zlepkiem frazesów.
Posłuchajcie, jak z Kasią Wilk zaśpiewał piosenkę z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej "Brzydcy" i nie będziecie mieć już żadnych wątpliwości
"Nie mów do mnie często zbyt,
wyglądasz dziś jak nikt,
jakoś nie bawi mnie już wcale
ten banalny sznyt..."
napisał/a: ~justaa26 2009-02-05 20:58
Mamy do wygrania 5 płyt "West Coast Jazz", wystarczy na forum polki.pl napisać, kto według Ciebie z polskich wykonawców, zasługuje na tytuł muzyka roku 2008

Moim zdaniem najlepszym polskim wykonawcą roku 2008 jak i poprzednich lat jest Beata Kozidrak oczywiście wraz z zespołem Bajm. Każda jej płyta ma złoty bądź platynowy status, a każda jej piosenka jest wielkim hitem. Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich wokalistek. Jej historia zaczęła się w 1978 roku kiedy to powstał zespół Bajm. W ubiegłym roku Pani Beata świętowała 30-lecie swojej pracy estradowej. To niesamowite!!! 30 lat na scenie a ona jest nadal piekna, zadbana i ma zniewalający głos. Uwielbiam ballady Beaty Kozidrak, a jej "Krótka historia" - to pisenka...o mnie... jest mi bardzo bliska gdyż ja też miałam kiedyś z pewną wspaniałą osobą swoją krótką historię... myślę, że ballady pani Beaty sa bliskie nie tylko mnie... są nastrojowe, wzruszające... polecam na długie zimowe wieczory...
Któż z nas nie słyszał choć raz:
"Jak mogłam tak powiedzieć mu?
Żeby tylko teraz wiedział jak jest mi źle...
Jak mogłam nie zatrzymać słów.?
I pozwolić tak po prostu by - odejść mógł."
[/COLOR]
enigma10
napisał/a: enigma10 2009-02-05 22:28
Wg mnie na muzyka roku 2008 zasługuje Muniek Staszczyk.
W tym roku on i jego zespół obchodzili 25-lecie istnienia na polskiej scenie - naprawdę niewiele osób, parających się muzyką w Polsce, może się poszczycić takim stażem.

Co mnie intryguje w Muńku Staszczyku? Otóż jego twórczość nie podąża ślepo za modami (zmiennymi okrutnie), a mimo to ma on wciąż coś ciekawego i wartościowego do przekazania słuchaczom i swoim fanom.

Jego teksy mają TREŚĆ - co wcale nie jest częste u polskich wykonawców.

Muniek ma swój niepowtarzalny styl, a przy tym nie jest monotonny, powtarzalny, wtórny.

Za całokształt oraz za składankowy album "Love, Love, Love" przyznałabym mu tytuł Muzyka Roku 2008.
napisał/a: elasz_82 2009-02-06 11:41
Kombii !!!
napisał/a: ~stokrotka0014 2009-02-06 12:02
ja także uważam że Kasia Wilk dała wielki popis swoich umiejętności. Głosuje na nią
napisał/a: iwonciaaa 2009-02-06 13:14
Dla mnie artystą roku i tak jest i będzie Chorzowski i bliski mojemu sercu zespół PIN :) Zdobył on moje serce piosenką ,,Niekochanie'' którą wszyscy znają z serialu ,,Barwy Szczęścia''

Wtedy sięgnęłam po jego płytę to okazało się, że inne piosenki są jeszcze lepsze.

Oni mają wdzięk, klasę i teksty które przyprawią o radosny nastrój nawet największego twardziela czy ponuraka!