Konkurs "Czerwone serduszko"

napisał/a: Redakcja2 2009-02-03 09:58
Uwaga! Konkurs zakończony.

Oto lista laureatek:1. ADA
2. truskawka-angel7
3. ahatha

Serdecznie gratulujemy!

Walentynki najbardziej kojarzą się z kolorem czerwonym - czerwone serduszka, czerowne sukienki, czerwone usta... A Wam co się najbardziej kojarzy ze świętem zakochanych?
Swoją krótką wypowiedź zamieść na forum polki.pl.

Do wygrania 3 pary pończoch, w rozmiarze 3-4, ozdobionych czerwonymi kryształkami ze specjalnej walentynkowej kolekcji Gatta.


Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 3 do 9 lutego 2009 r.
2.
Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu www.polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 10 lutego 2009r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 11 lutego 2009 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
9. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
napisał/a: tomasam 2009-02-03 10:28
Rozgrzane do czerwoności portfele, to niestety symbol Walentynek! Wg mnie święto te nabrało charakteru tylko i wyłącznie komercyjnego. Gdy wchodzę do pierwszego lepszego sklepu, bolą mnie oczy od czerwonego...lizaka ze słodkim napisem "I love you", całujących sie pluszowych misiów , poduszek i baloników w kształcie serduszka, czerwonych kubeczków, bielizny...i można tak bez końca. Wiele osób zapomina już o ciepłym geście, spojrzeniu, słowie...tak na co dzień, bez okazji, tak po prostu...KOCHAM CIĘ!
napisał/a: Aga_TM 2009-02-03 10:56
4 lata temu w Walentynki mąż poprosił mnie o rękę... Dlatego dla mnie Walentynki to wspomnienie pierścionka z brylantem zatopionego w lampce szampana, łososiem w sosie bazyliowym przygotowanym przez mojego męża, bukietem czerwonych róż, wyznaniem miłosci, łzami szczęścia... Dla mnie te Walentynki były początkiem czegoś nowego, radosnej drogi odkrywania...
napisał/a: justynaXsanko 2009-02-03 11:04
Walentynki kojarzą mi się, z tym ze inni świętują a ja nie...

Już chyba nie lubię tego święta!!??
Wokół czerwono od serduszek, misiów, baloników..., w radiu romantyczna muzyczka a u mnie zwykły , najzwyklejszy dzień bo mój mąż nie lubi tego święta, i na pewno nie będzie kwiatka, romantycznej kolacji, czy cokolwiek innego aby uczcić ten dzień. Słyszałam to od Niego wiele razy,że kochać, okazywać i pielęgnować uczucie należy cały rok.
I jak na razie to nam się udaje, a prezenciki dostaje tak po prostu bez okazji.
A może jestem szczęściarą i Walentynki u nas trwają cały rok...
napisał/a: KalinaN 2009-02-03 11:29
Walentynki kojarzą mi się z parą gołębi. Sama posiadam taką figurkę, którą postawiłam na półce w strefie związków wg. feng shui. Traktuję ją jak dobry talizman.
mariwanna
napisał/a: mariwanna 2009-02-03 11:44
Walentynki - dla mnie to trochę wymuszone przez zachodnią kulturę Święto Zakochanych... jednak miło jest popatrzeć na ulicy na dziewczynę z chłopakiem, którzy w tym dniu darzą siebie jakimś szczególnie zakochanym spojrzeniem. Miłości nigdy za wiele :)
U mnie ten dzień jak codzień - powitanie dnia magicznym "Kocham Ciebie", wspólne śniadanie, przytulanie i całuski przed wyjściem do pracy, wieczorem kolacja we dwoje... Żeby wyznawać i okazywać sobie miłość nie potrzebne jest specjalne święto. Walentynki przeszły do codzienności - i niech tak pozostanie!!!
napisał/a: izabela_kubiak 2009-02-03 11:57
Walentynki kojarza mi sie zawsze z juz niebawem nadchodzaca wiosna, ktora swym swiezym powiewem sprawia, ze jestem jeszcze bardziej zakochana... Kwitnace drzewa, topniejacy snieg w blasku jasniejacego slonca, ktore daje niezwykla moc wspanialego optymizmu, radosci serca i tych wiecznie zapatrzonych i wzdychajacych oczu w kierunku ukochanej osoby... :*
Walentynki to dla mnie zawsze rozkwitajaca wiosna w sercu z zniewalajacym zapachem konwalii...
napisał/a: jupiter 2009-02-03 12:03
Opowiem Wam o innych walentynkach. Walentynkach bez podłoża komercyjnego, ale za to z sercem pełnym uczucia.
Miałam okazję kiedyś odwiedzić naszych wschodnich sąsiadów. Pojechałam do koleżanki dzień przed świetem zakochanych. Ku mojemu zdziwieniu 14 lutego z samego rana zostałam wręcz zasypana czerwonymi serduszkami - koleżanka, jej mama, bracia, a nawet babcia podarowały mnie serduszka...
Walentyki tam są traktowane jako dzień, w którym wyrażają miłość nie tylko swojej drugiej połowce, ale wszystkim kogo kochają. Serduszka wycinają sami, piszą na nich życzenia, krótkie wierszyki i rymowanki.
Taka inna i piękna odmiana Walentynek.
napisał/a: ~justaa26 2009-02-03 12:20
Święto Zakochanych kojarzy mi się ze: spełnianiem marzeń, miłymi niespodziankami, czerwonymi różami, przyjaciółmi, słodkim miłym życiem, pogodą ducha, gorącą miłością, szczęściem, powodzeniem u mężczyzn, prezentami od losu, pozytywną aurą, wygodnym łóżkiem, kolorowymi snami, pewnością siebie, romantycznymi wieczorami, ogromem słodyczy, niezapomnianymi chwilami, słońcem na plaży, przyjemnymi doznaniami, miłym wypoczynkiem, upojnymi nocami, wieczną młodością, miłosnymi uniesieniami, radością życia, dobrym sercem, spokojem ducha, gorączką sobotniej nocy, czerwonym winem, kolacją przy świecach, zniewalającym uśmiechem, ptasim mleczkiem, zmysłową bielizną, tańcem erotycznym, wieloma wzruszeniami i beztroskim życiem...[/B]
flossy
napisał/a: flossy 2009-02-03 13:16
walentynki kojarzą mi się przede wszystkim z pięknym uśmiechem mojego chłopaka. nie kupujemy sobie w ten dzień żadnych kartek czy bukietów, ale zawsze w ten dzień bierzemy sobie wolne i wyruszamy w trasę każdego roku gdzie indziej, każdego roku nowa przygoda, każdego roku razem szczęśliwi.świętujemy przede wszystkimi kolejny rok razem, bo właśnie w walentynki zaczęliśmy być ze sobą ) święto zakochanych powinno się obchodzić z miłością, a nie z papierową kartką bo to miłość nadaje temu dniu magii
napisał/a: pajXczynka 2009-02-03 13:35
Walentynki kojarzą mi się z romantycznym rejsem do Szwecji .Mój narzeczony po pierwszym roku znajomości zabrał mnie ,na romantyczny rejs statkiem Stena Line,było wspaniale.
enigma10
napisał/a: enigma10 2009-02-03 13:52
dla mnie Walentynki to jeszcze jedna doskonała okazja, żeby wszystkim moim bliskim osobom powiedzieć, że je kocham
to niby wyświechtane słowa - ale tak rzadko je wypowiadamy
za rzadko

dlatego na początku lutego sama wyklejam walentynkowe kartki i rozsyłam je do moich najbliższych (rodziców, sióstr, najbliższych przyjaciół) - żeby wiedzieli, że o nich pamiętam i że są bliscy memu sercu:)