wysoka gorączka po porodzie

napisał/a: Marta09_07 2009-02-01 10:35
urodziłam 4 miesiące temu 3 tygodnie po porodzie dostałam wysoką gorączkę każdego dnia rosła do 40 stopni a spadała tylko do 37 trzymało mnie tak cały tydzień bez ani jednego dnia przerwy po tygodniu mi to minęło ale często wraca tyle że nie na cały tydzień tylko na 2 lub 3 dni do teraz czy miała któraś z was taki przypadek? czy może być to spowodowane powikłaniami po porodzie niestety nie byłam jeszcze z tym u lekarza bo niestety nie mam narazie wystarczająco pieniędzy żeby sobie na to pozwolić czy wie ktoś może coś na ten temat? pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie !
napisał/a: tasiuncia 2009-02-01 15:05
Nie mialam,ale to wydaje mi sie nienormalne,i bedac na Twoim miejscu gnalabym co sil w nogach.A koniecznie musisz isc do prywatnego?
elinea31
napisał/a: elinea31 2009-02-14 01:06
Witaj! marta0907, trzy mies. po porodzie też miałam taką sytuację szybko rosnaca gorączka prawie 40,3 kreski bez przyczyny właściwie, sama gorączka, którą ciężko było zbić-z przerażeniem wtedy patrzyłam na termometr i na dziecko,ale nie poszłam do lekarza, bo po trzech godzinach sama ustąpiła .
Nigdy mi się nie powtórzyła taka sytuacja...może to był efekt przemęczenia, osłabienia organizmu, jakiegoś zakażenia? Powikłań raczej żadnych nie miałam po porodzie.