Suplementy wspomagające pamięć i koncentrację?

Aqaba
napisał/a: Aqaba 2009-02-01 01:24
co myślicie o suplementach wspomagających pamięć i koncentrację? stosujecie takie?
zbliża się sesja a nauki tyle że pewnie nie tylko ja boję się że nie dam rady :( może by tak zacząć łykać coś w tym rodzaju?! :confused:
napisał/a: lolka8 2009-02-01 21:07
witaj Aqaba!!! no ciężki okres teraz dla studentów coś o tym wiem;) ale spokojnie wszyscy jakoś sobie poradzimy!!! ja jak jestem bardzo padnięta piję sobie plusssza active może o tym słyszałaś???bo to dosyć popularny napój mnie świetnie pobudza i orzeźwia, z takich innych to zielona herbata, yerba mate, dobra też jest czekolada;)
napisał/a: gretchen1 2009-02-01 21:42
Proponuję jeść systematycznie na kolację marchew:) Rozjaśnia umysł:)
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2009-02-02 00:29
nie wiedziałam że marchew ma takie działanie ale na pewno spróbuję :) o plusszu active słyszałam że dobry na koncentrację ale sama jeszcze nie piłam skoro mówisz że skuteczny to może spróbuję...
napisał/a: karpia 2009-02-02 23:12
wszystkie witaminy z grupy B
napisał/a: lolka8 2009-02-03 17:38
gretchen napisal(a):Proponuję jeść systematycznie na kolację marchew:) Rozjaśnia umysł:)


o kurcze codziennie marchew...aż tak za nią nie przepadam:( ale może spróbuje w ten sposób rozjaśnić swój umysł ;) ale w jakiej postaci jesz tą marchew surową ugotowaną w jakiś sałatkach?
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2009-02-04 00:32
moja koleżanka w szkole od soku z marchwi była pomarańczowa:eek: więc osobiście nie polecam picia codziennie...już lepiej od czasu do czasu a jak musisz zarwać noc to coś mocniejszego co cię solidnie orzeźwi :)
napisał/a: Edith_B 2009-02-05 14:47
O, Karotka jest dobra...ale prędzej na koloryt cery niż koncentrację.
Pomaga wam ten Plusssz w ogóle? Chyba nie działa takim "kopem" jak np Red Bull.
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2009-02-06 14:35
powiem szczerze że działa dobrze ten plusssz mimo że smakuje jak oranżadka to rzeczywiście orzeźwia i pomaga w koncentracji nie wiem może to ja sobie w mawiam ale mnie stawia na nogi no i jest dla mnie wygodny bardzo bo nie muszę nosić w torebce ciężkich puszek z redbullem tylko pudełko z pastylkami do rozpuszczania to dużo wygodniejsze
napisał/a: ~Di 2009-02-20 16:48
a ta cała 'Sesja'? czy ktoś to testował?
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2009-02-28 16:38
ja próbowałam sesję ale nic mi specjalnie nie dała lepszy efekt orzeźwienia dał mi plusssz active może to przez to że to napój a sesja to tabsy
napisał/a: ja29 2009-03-11 18:26
plusssz active nie piłam ale ostatnio kupiłam sobie Plusssz up. jeden z magnezem a drugi z guaraną. cena całkiem przystępna a wolę suplement diety w formie płynnej niż tabletkowej :)