wózek - spacerówka - Strona 2 - Forum Polki.pl
Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Dieta 3D Chili więcej

Jak oceniacie jej przebieg i efekty?

forum

Różnica w wykształceniu więcej

Czy przeszkadzałby ci związek z mężczyzną z innym wykształceniem?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. Dodano: 05-02-2015, 19:48 #11

Odp: wózek - spacerówka

Mila Maxi Cosi jak najbardziej tak, zwłaszcza że po złożeniu zajmuje tyle co nic, a warto zainwestować w coś co łatwo jest przechowywać w małym mieszkaniu jak w naszym wypadku

2. Dodano: 05-02-2015, 19:51 #12

mila maxi cosi ma jeszcze bardzo wygodna rzecz, a mianowicie koła, które są piankowe, an ie dmuchane

3. Dodano: 26-02-2015, 17:49 #13

a to juz jak kto lubi, jakbym mieszkala na wsi, to bym wolala pompowane, natomiast mieszkam w miescie i raczej stawiam na to by wozek byl lekki, zwinny i wszedzie go mozna zabrac, u nas w kwietniu kupujemy parasolkę i wybralam ten nowy quinny zapp xtra 2, bo ma rozkladane siedzisko

4. Dodano: 27-02-2015, 13:47 #14
    Przegląda
    pod Poznaniem

my też z miasta, na 3 piętrze w bloku, więc i wózek mamy lekki, żebym mogła spokojnie pod jedną pachą dziecko nieść, pod drugą wózek my mamy quinny zapp xtra i super się sprawuje. nawet zima mu nie groźna

5. Dodano: 28-02-2015, 18:00 #15

a jak z prowadzeniem i stabilnoscia w zapp? mi sie wydal w porzadku i dlatego sie na niego decyduje, ale nie wiem jak to jest po jakims czasie uzytkowania

6. Dodano: 02-03-2015, 17:31 #16
    Przegląda
    pod Poznaniem

zapp'a prowadzi się bardzo fajnie- lekko, i jest stabilny, słyszałam wiele opinii, że tego typu wózki nie są stabilne- ale to nie prawda. mój jest bardzo stabilny. my uzywamy go od czerwca i pewnie jeszcze z 1,5 roku będziemy użytkować

7. Dodano: 02-03-2015, 17:53 #17

aha, no to fajnie. no ja zapp xtra2 to dlatego tez, ze sie sklada w calosci i ma rozkladane siedzisko, chce z synem sporo przebywac na powietrzu dlatego musze miec spacerowke rowniez do spania

8. Dodano: 29-07-2016, 09:53 #18

Do spacerówki koniecznie dokup okrycie Cover Over. Tutaj [URL="https://www.facebook.com/CoverOver.eu/"]https://www.facebook.com/CoverOver.eu/[/URL] masz fanpage firmy, która to produkuje i opinie ludzi o Cover Over. Według mnie to rewelacyjny produkt, który przyda się każdej mamie. Cover Over jest zapinany, dziecko nie wyrzuci go z wózka. Utrzymuje cały czas odpowiednią temperaturę ciała dziecka - maluch nie jest narażony na wiatr czy chłód.

9. Dodano: 18-05-2017, 22:48 #19

Sprawdźcie sobie wózki od Adamex wiele mam je poleca, ja również zdecydowałam się na wózek od nich. To polski producent, wykonują wózki bardzo dobrej jakości, mają duże gondole z dobrą wentylacją, którą w zależności od potrzeb można otworzyć lub zamknąć, materacyk jest wykonany z bawełny. Sprzedawca mi mówił, że udoskonalili swoje wózki wprowadzając amortyzator z boku ramy, także można go zupełnie zablokować i dziecko nie będzie się zsuwało, co stanowi częsty problem.
    Ostatnio edytowane przez hannamirosla ; 23-05-2017 o 16:44

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów