Wózek Chicco? - proszę o opinie?

napisał/a: kaasiek 2009-01-25 22:56
Dziewczyny potrzebuję rady!
Chcę córce wymienić wózek - mamy Atlantica z Baby Design. Wózek jest świetny, bardzo fajnie się prowadzi - tylko jest okropnie ciężki. Wiem, że po cześci to "wina" pompowanych kół. Powiedzcie Mi jak się sprawują wózki na zwykłych plastikowych kołach?
I czy któraś z Was miała/ ma taki wózek z Chicco? Jak się sprawował?
Bo zastanawiam się, żeby ten mój sprzedać a kupić Chicco taki 3w1,z gondolą i fotelikiem, żeby już było dla drugiej dzidzi. A to chyba jedyna firma, która robi wózki lekkie w formie gondoli i spacerówki.
Proszę o opinie.
napisał/a: Kinia111 2009-01-25 23:36
kasiektarnow ja mialam wozek chicco 4me - tak sie nazywal. Na samym poczatku bylam bardzo z niego zadowolona, bo byl bardzo lekki, super sie go prowadzilo. Jak dla mnie rewelacja. Tylko mial jeden minus po 4 miesiacach zrobil za maly dla mojego dziecka. Z fotelika samochodowego wyrosl bardzo szybko. Teraz kupilismy wozek gracco. Tez ma plstikowe kolka i nie jest ciezki, fotelik samochodowy jest na ten sam przedzial wagowy(0-13kg) a jest o wiele wiekszy. Reasumujac:)wozki chicco sa co prawda bardzo lekkie i wygodne w uzyciu, ale tylko przez pierwsze miesiace zycia dziecka. Ja zaluje, ze odrazu nie kupilam gracco.
Pozdrawiam i zycze udanych zakupow:)
napisał/a: emila3000 2009-01-26 03:33
dla mnie te wozki chicco sa malo stabilne.... tak sie strasznie bujaja we wszystkie strony...
napisał/a: mgs 2009-01-26 14:29
ja mam graco quattro deluxe ale teraz bym takiego nie kupiła - moja córka wyrosła z nosidła-gondolki jak miała niespełna 3 miesiące :( a nie było jeszcze na tyle ciepło, żeby wozić ją w spacerówce - musiałam owijać ją kocem i takie tam... teraz ma rok i jak ubiorę ją w kombinezon to ma ciasno w siedzisku i muszę jej opuszczać podnóżek bo ochraniacz na nóżki jej przeszkadza :( ogólnie rzecz biorąc to graco sprawdzał się między 4 a 10 miesiącem - przynajmniej w naszym przypadku :) jeśli chodzi o prowadzenie to nic złego nie powiem - zwrotny, lekki - jak najbardziej ok.
jeśli chodzi o fotelik samochodowy graco to jak dla mnie rewelacja! miałam taki z bazą - super sprawa i to w 100% polecam!
napisał/a: ola_miko21 2009-01-26 14:51
Czesc ja mialam wozek Chicco Ct 0.4, ale tylko spacerowke, dlatego jestem w szoku ze te 3 in 1 sa takie male. Ja wybralam ten wozek wlasnie ze wzgledu na duzo miejsca i bardzo szerokie siedzisko. bylam bardzo zadowolona, wozek lekki, zwrotny, kola wiadomo to nie to samo co pompowane ale prowadzil sie dobrze, duzy kosz na zakupy.
Zycze udanego wyboru.
napisał/a: wkati 2009-02-13 10:46
Witam
Ja mam pytanie w związku z wózkiem chicco ct04 chcę taki zakupic , ale nie wiem czy tapicerka z tego wózka jest ściągana i czy mozna ją wyprac?
Wcześniej miałam wózek chicco ct01 3in 1 ale spacerówka była tak wąska ze moja Natalia w zimowej kurtce siedziała w nim ciasno i dlatego sprzedałam go i teraz szybko muszę coś kupic a chciałabym tez chicco bo to super wózki.
A w ct 01 wszystko mogłam ściagnąc i wrzucic do pralki dlatego pytam czy w ct04 jest tak samo, a jeśli nie to czym to mozna uprac?
napisał/a: mgs 2009-02-13 16:24
właśnie kupiliśmy spacerówkę chicco enjoy - na razie stoi w domu bo pogoda zrobiła się "niespacerowa" ale już widzę że to był dobry wybór - siedzisko szersze i dłuższe niż w graco, lekki i zwrotny. wiem że dobrze się go prowadzi bo miałam okazję spróbować :)
nie wiem jak jest w chicco ct04 ale w enjoy cała tapicerka jest zdejmowana i można ją prać. tapicerkę z graco prałam w płynie do prania ubrań w letniej wodzie.
napisał/a: szyszeczkas 2018-05-15 14:27
W Empiku macie teraz dodatkowy rabat na Chicco.
Cena wyjściowa już jest spoko, a macie od nich jeszcze dodatkowe 15 proc.
Nie miałam tej firmy bardzo dużo rzeczy ze względu na ceny, ale np. zabawki, które od nich mieliśmy uważam za zdecydowanie najlepsze z tych, jakie miały nasze dzieci. Ich wózek też jest najbardziej funkcjonalnym z tych, jakie mieliśmy.