Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. Dodano: 25-01-2009, 21:23 #1

Urodzinki dla 8-latka

Witajcie,
    Mieszkam w Warszawie dopiero niecałe pół roku i nie zdążyłam jeszcze poznać miejsc organizujących przyjęcia dla dzieci.Nasz syn w połowie lutego kończy 8 lat i bardzo chcielibyśmy wyprawić mu urodzinki w jakimś ciekawym i możliwie niedrogim miejscu. Przeglądałam ofertę w internecie, ale będę bardzo wdzięczna za bezpośrednie podpowiedzi. Może ktoś organizował swojemu dziecku w podobnym wieku taką imprezkę i mógłby polecić konkretne miejsce, ewentualnie jakieś odradzić? Z góry dziękuję.

2. Dodano: 04-11-2010, 12:33 #2

Odp: Urodzinki dla 8-latka

Wiesz co,my teraz korzystaliśmy z pomocy specjalnej firmy organizującej takie imprezy dla najmłodszych.Ta firma zorganiowała urodziny mojej córeczki-szukałam małej,taniej i sprawdzonej przez znajomych.Wszystkie dzieci były zadowolone i co wazne impreza bardzo sie udała,wiec polecam.

3. Dodano: 26-11-2010, 16:55 #3

Najlepiej sprawdzają się urodziny tematyczne. Wybór tematu powinien być zależny od preferencji syna. W przypadku chłopców świetnie sprawdzają się piraci, policjanci, wojsko, indianie, olimpiada. Ważne żeby wszystko było w wybranym klimacie - przebrani prowadzący, nawet głos powinni dostosować do imprezy, dzieci też powinny mieć możliwość przebrania, zabawy też związane z tematem.
    Oczywiście jako firma organizująca imprezy polecamy siebie. Organizujemy imprezy w domach solenizantów lub w salach ( mamy sale w różnych lokalizacjach ).
    Ale jeśli się Pani zdecyduje organizować imprezę na własną rękę i tak zapraszamy na naszą stronę - może znajdzie Pani jakieś inspiracje na uszczęśliwienie syna.
    www.imprezki.merenda.pl
    Życzę świetnej zabawy!

4. Reklama

5. Dodano: 06-09-2011, 11:32 #4

Niedługo wyprawiamy urodziny dla synka i koleżanka poleciła nam fajne miejsce Inca Play, są tam sale tematyczne i można zamówić urodziny tematyczne np pirackie albo z dyskoteką, nie pamiętam wszystkich ale wybór jest duży
    Byłam tam kilka dni temu dograć szczegóły przyjęcia i bardzo mi się podoba wystrój , salki są bardzo ładne, jest dużo miejsca i dużo atrakcji.
    Pani też widać że znają się na rzeczy i są bardzo miłe

6. Dodano: 28-05-2013, 00:19 #5

A sprawdz, czy nie macie juz przypadkiem Loopy's World w Warszawie. Ja mam pod Wrocławiem i bardzo sobie chwalę. Urodzinki robią super, dla chłopaków w tym wieku - akurat.

7. Dodano: 28-05-2013, 09:25 #6

Ale to się porobiło "urodziny tematyczne"
    Kiedyś to była domówka dla dziecka, tort, zabawy i było fajnie
    Składam sobie puzzle 2000 - takie hobby.

Uprawnienia umieszczania postów