Pytanie o alergie

napisał/a: fjk 2008-12-29 14:29
Cześć mam takie pytanie biorąc lek na alergie (na wszystkie rodzaje... ) czy on redukuja moja alergie tak ze moge np . jesc dany produkt(na ktorym bylo sie uczulonym) nie narazajac sie na alergie ? z gory dziekuje za odpowiedz
napisał/a: samba 2009-01-15 10:21
wiesz co, widzę, że nikt nie odpowiedział na twoje pytanie. Może zadaj je lepiej specjaliście, dam Ci fajny link (możesz pytać i radzić się ekspertów przez maila za darmo)http://www.homeopatiaok.pl/Portal/Porady/Specjalisci.aspx, pozdrowienia
napisał/a: prozodia 2009-08-26 00:15
To ciekawa inicjatywa, nie słyszanym o niej wcześniej. Cóż, może dlatego, że nie mam alergii pokarmowych. Jeśli też akurat macie innego typu alergie, to z miejsc specjalistycznych poleciłabym alergia.med.pl. To miejsce, gdzie można wysyłkowo zamówić sobie różne sprzęty i akcesoria antyalergiczne. Wielu ułatwiły już życie. Dzieci i dorośli mają tam dla siebie propozycje.
napisał/a: ~Iskierka25 2009-08-26 08:26
Leki na alergię chamują działanie histaminy odpowiedzialnej za objawy alergii ale z tego co wiem i tak nalezy unikać alergenów.Moja córka jest uczulona na orzeszki ziemne i mimo leków nie moze ich jeść
napisał/a: maciejka1 2009-09-11 13:52
witajcie,
próbuję podpytać na różnych forach - lekarz laryngolog zalecił mojej 6 letniej córce czyszczenie uszu za pośrednictwem kropli, które rozpuszczają woskowinę a-cerumen. Moja Zosia jest alergiczką i choć lekarz stwierdził, że jest to bezpieczny środek dla alergików to chciałam podpytać - czy stosowałyście ten sposób pielęgnacji uszu u swoich dzieciaków. Będę wdzięczna za informacje.
napisał/a: anienka 2009-09-22 23:46
nie jestem pewna czy to odpowiednie miejsce na tego typu informacje, ale sama jestem alergiczką i właśnie poprzez forum dowiedziałam się o sklepie z produktami wyłącznie antyalergicznymi. w jednym miejscu można zamówić wszystko, od pościeli, poprzez kosmetyki aż do suplementów. dla mnie bomba, bo reaguję alergicznie na większość kosmetyków do oczu, a u nich znalazłam kredkę, która nie robi mi krzywdy :)
napisał/a: kajkaloko 2016-06-29 12:53
chyba nie ma co zrezygnować z konkretnych pokarmów bez powodu. jeśli podejrzewasz, że jakiś produkt cię uczula, to odstaw go na jakiś czas a potem zrób prowokację. mój brat miał robione ostatnio testy i wyszło mu nuczulenie na brzozę, truskawki i roztocza. i zaczęła się akcja ''higiena'' w domu :D wszystko poszło do prania, mama zamówiła też nowy odkurzacz z filtrem dla alergików http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkt/905-athen_atn_252li , fajny, bo zajmuje mało miejsca i nie ma problemu z kablem :) mam nadzieję, że tobie też się za niedłuo polepszy!